Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,896 μηνύματα.
Το ψέμα δεν μπορει να εξισωθει με την αλήθεια ως φωτιά και τα δυο. Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις πολέμου οι ίδιες.

Πχ η Ουκρανία έχει την ίδια ευθύνη με τον Πούτιν;
Και μεγαλύτερη. Θα μπορούσε πολύ εύκολα να αποτρέψει τον πόλεμο και δεν το έκανε.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά. Θέλω την γνώμη σας πάνω σε κάτι. Την Τρίτη έχω να πάω σε ένα συνέδριο λογιστικής ACCA με τον καθηγητή που μου κάνει λογιστική στο πανεπιστήμιο. Πρέπει να ντυθώ επίσημα και θέλω να μου πείτε αν πιο ωραια παει το λευκο η το μπλε πουκάμισο. Δεν μπορώ να αποφασίσω και θέλω την γνώμη σας.😁😁
Το μπλε :)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδιά. Θέλω την γνώμη σας πάνω σε κάτι. Την Τρίτη έχω να πάω σε ένα συνέδριο λογιστικής ACCA με τον καθηγητή που μου κάνει λογιστική στο πανεπιστήμιο. Πρέπει να ντυθώ επίσημα και θέλω να μου πείτε αν πιο ωραια παει το λευκο η το μπλε πουκάμισο. Δεν μπορώ να αποφασίσω και θέλω την γνώμη σας.😁😁
Εννοείς...γαλάζιο, λέγοντας μπλε ; Αν ναι, είναι μια χαρά, για όλες τις περιστάσεις. Και πιο νεανικό, θα έλεγα...

Αν και, το λευκό βαμβακερό πουκάμισο, δεν προδίδει ποτέ...

Το σημαντικό - και στις δύο περιπτώσεις - είναι το κολλάρο. Η μορφή του καθορίζει, τις περισσότερες φορές, την εικόνα ολόκληρου του ντυσίματος. Ένα κοφτερό και απότομο κολλάρο προτιμάται, για πιο επίσημες εφανίσεις, ενώ το κολλάρο με κουμπί στο κάτω μέρος δίνει μια άλλη, πιο χαλαρή αίσθηση...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
Μισό παιδιά να δείτε τι πήρα τελικά. Πείτε μου ποιο σας αρέσει.

669C6848-9532-42A8-8E11-AF7FA482C5E4.jpeg
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,896 μηνύματα.
Το δεξιά...

(αποφάσισε :P)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εξαρτάται και από το τί θα φορέσει, από πάνω, και από την ηλικία. Νομίζω...

Το γαλάζιο - θεωρώ ότι - είναι πιο ευκολοσυνδύαστο...

Δεν έχω να προσθέσω, τίποτα άλλο...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.
Εξαρτάται και από το τί θα φορέσει, από πάνω, και από την ηλικία. Νομίζω...

Το γαλάζιο - θεωρώ ότι - είναι πιο ευκολοσυνδύαστο...

Δεν έχω να προσθέσω, τίποτα άλλο...
22 είμαι. Θα βάλω από κάτω μπλε παντελόνι και ένα σκούρο μπλε σακάκι.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Και γω για το δεξί πήγαινα, αλλα μετα ειδα πως θα το συνδυάσεις και γι'αυτό λέω το αριστερό.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,301 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
@Pak αγαπώ το νέο άβαταρ!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Και το caption κάτω από το banner πολύ πετυχημένο
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το μπλε Φώτη .

@Joji ??? Γιατί γελάς τι είπα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Θα πω και εγω την γνωμη μου

Αναλογα την ηλικια ,τον σωματοτυπο και το σεμιναριο (δηλαδη τι dress code )να ντυθεις αναλογα .Κατα την γνωμη μου τα σεμιναρια ,συνεδρια κλπ πεφτουν στην κατηγορια Smart casual ή κατι ενδιαμεσο σε αυτο με Bussines casual
1647082893513.png
1647082920777.png
1647083089779.png
1647083721726.png



Κατι τετοιο ειναι οτι πρεπει νομιζω
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα. Ρώτησε ο άνθρωπος και είπα ποιο προτιμώ .
Επειδή την έχεις ταγκαρει το είπα...
Εκτος και αν γέλασε πρώτα και την ταγκαρες μετά.
Τεσπα δε θα με μπερδεψετε και μένα εδώ μέσα :wheel:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top