Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Think Stephen Colbert GIF by The Late Show With Stephen Colbert
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Το γνωρίζω, αλλα εχω έντονες αναμνήσεις από γάμους και γι'αυτό στο λεω
Δεν παίζουν μόνο σε γάμους αυτά ! Έχω χορέψει πολλές φορές τα καλοκαίρια τέτοια τραγούδια σε μαγαζιά το βράδυ είναι τέλειο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ουφ...φέρε πίσω τα "μπερδεύτηκα", καλύτερα...:upside:

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα...
Σας πειράζουν κ τα νησιώτικα τώρα ? Εγώ φταίω που ανέβασα τη διάθεση . Πάρτε κατάθλιψη αφού τοσο σας αρέσει .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παντρευόμαστε καλέ;
Ποιοι :shifty:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας πειράζουν κ τα νησιώτικα τώρα ? Εγώ φταίω που ανέβασα τη διάθεση . Πάρτε κατάθλιψη αφού τοσο σας αρέσει .
Κάτι σε...πιο μέση οδό για μεσημέρι δεν υπάρχει, δηλαδή ;;;

Ή...νησιώτικα στις 15.15 ή...μπερδεύτηκα ; :upside:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Εμένα αυτά τα ρομαντικά δε μου αρέσουν πλην ελαχιστων, τα οποία αποκαλώ ενοχες απολαύσεις :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Η Ιων τωρα : :mastigio



Γιατί λυπήθηκες Ιων μου; :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Άκου ενοχή απόλαυση...
Καλά έχουμε και άλλες χειρότερες. Αυτή είναι λάιτ :hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκλαΐκεύσε το...δεν το κατάλαβε !!! Περιέργως...μπερδεύτηκε (πάλι...)... :upside:
Ναι, περιέργως :wheel:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αυτο ειναι το τραγουδι που ειχα με την κοπελα που χωρια ενα μηνα πριν μπεις και εσυ μαζι μου στο τσουβαλι :lol:


Καταλαβαινω τωρα οτι την αγαπαω πραγματικα οπου ακομα και τοσα χρονια μετα ,εστειλα μηνυμα για να δω τι κανει και πως ειναι
Ναι το θυμάμαι που πρώτος τα μπηξες εσυ και δεύτερος τα μπηξα εγω μετα απο λίγο καιρό.


Ξαναβρέσ' τα με την πρώην σου, θα διαφωτιστείς κι εσυ καλά... Όλοι οι λόγοι που χωρίσατε θα ξαναρθουν στην επιφάνεια. Trust me. Και μετα θα ξαναχωρίσετε κι εσείς και θα ησυχάσετε.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.


Η Ελλάδα δεν πεθαίνει!!!!!!!!!!!!!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, περιέργως :wheel:
Πάντως, οφείλω να παραδεχτώ ότι την αδίκησα...Δεν έβαλε "μπερδεύτηκα", "λυπάμαι" έβαλε... :upside:

Αλλά μια μανία, αυτό το κορίτσι, να ακροβατεί ανάμεσα σ΄ αυτά τα δύο, με τόση μαεστρία !!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top