Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Ξέρω ότι δεν είμαι καλός στις συμβουλές όμως σας έχω μια: Παιδιά μην πιστευτέ σε φιλίες και σχέσεις εύκολα γιατί κάτι θέλουν από εσάς στο τέλος και δεν σας αγαπάνε. Να αγαπάτε τον εαυτό σας και θα δείτε ότι στο τέλος θα είστε χαρούμενοι. Βίωσα συχνά αυτό το συναίσθημα και για αυτό μερικές φορές η συμπεριφορά μου ήταν περίεργη καθώς στεναχωριόμουν που ενώ ήμουν δίπλα στους φίλους μου εκείνοι απλά στις δύσκολες στιγμές μου απλά δεν έδιναν σημασία, ίσα ίσα με έλεγαν τρελό και περίεργο. Τωρα ομως βλέπω καθαρά και λέω ότι η ζωή είναι έτσι και από αυτά τα περιστατικά γινόμαστε πολύ πιο δυνατοί σαν άνθρωποι. Αν πιστεύεις στον εαυτό σου πας μπροστά και είσαι χαρούμενος και δεν φοβάσαι τίποτα. Ζήτω συγγνώμη αν σας στεναχώρησα μερικές φορές, απλά με είχε πάρει από κάτω που δεν είχα αληθινούς φίλους.

Όλα αυτά από το διαδικτυακό φίλο σας τον Φώτη 😉😉. Σας ευχαριστώ παιδιά για όλες τις συμβουλές και το ενδιαφέρον που δείχνετε καθημερινά. Θα χαρώ πολύ να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή.😁😁
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Ioannidou ..στο τσακ είμαι. Άντε ν' αντέξω άλλα 2, 3 'μπερδεύτηκα'...

Υστερα, θα πάω δίπλα (στην άλλη μεριά του τοίχου...) στο 'Προτάσεις και ιδέες για το site' και θα προτείνω, τιμής ένεκεν, να βάλουν το όνομά σου, στη θέση της φατσούλας...

Ζεις για να με οδηγείς. Αν δεν το κάνω, να μη με λένε Υδροχόα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.
@Ioannidou ..στο τσακ είμαι. Άντε ν' αντέξω άλλα 2, 3 'μπερδεύτηκα'...

Υστερα, θα πάω δίπλα (στην άλλη μεριά του τοίχου...) στο 'Προτάσεις και ιδέες για το site' και θα προτείνω, τιμής ένεκεν, να βάλουν το όνομά σου, στη θέση της φατσούλας...

Ζεις για να με οδηγείς. Αν δεν το κάνω να μη με λένε Υδροχόα...
Το θεϊκό είναι οτι σήμερα έβαλε αρκετά και στο στέκι. Αφού μια κοπέλα την παρέθεσε και τη ρώταγε τι δεν κατάλαβε :hehe:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@Ioannidou ..στο τσακ είμαι. Άντε ν' αντέξω άλλα 2, 3 'μπερδεύτηκα'...

Υστερα, θα πάω δίπλα (στην άλλη μεριά του τοίχου...) στο 'Προτάσεις και ιδέες για το site' και θα προτείνω, τιμής ένεκεν, να βάλουν το όνομά σου, στη θέση της φατσούλας...

Ζεις για να με οδηγείς. Αν δεν το κάνω να μη με λένε Υδροχόα...

sorry barack obama GIF by NowThis

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το θεϊκό είναι οτι σήμερα έβαλα αρκετά και στο στέκι. Αφού μια κοπέλα την παρέθεσε και την ρώταγε τι δεν κατάλαβε :hehe:
Λίγα τα ψωμιά σου εσένα θα τ ακούσεις το βράδυ .
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Θέλετε να μιλήσουμε για iPhone;; 😁😁
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το θεϊκό είναι οτι σήμερα έβαλα αρκετά και στο στέκι. Αφού μια κοπέλα την παρέθεσε και την ρώταγε τι δεν κατάλαβε :hehe:
Ένα θα πω και δεν θα πω πολλά...

Αν βλέπει και το...παλικάρι (περί ου ο λόγος, συχνά πυκνά...) εεεεεε...εεεεεε, δηλαδή, μάλλον Άγιος είναι ο άνθρωπος...

Πόσα 'μπερδεύτηκα' ν' αντέξει κανείς !!!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ένα θα πω και δεν θα πω πολλά...

Αν βλέπει και το...παλικάρι (περί ου ο λόγος, συχνά πυκνά...) εεεεεε...εεεεεε, δηλαδή, μάλλον Άγιος είναι ο άνθρωπος...

Πόσα 'μπερδεύτηκα' ν' αντέξει κανείς !!!
Ποιο είναι το παλικάρι ???
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.
Ένα θα πω και δεν θα πω πολλά...

Αν βλέπει και το...παλικάρι (περί ου ο λόγος, συχνά πυκνά...) εεεεεε...εεεεεε, δηλαδή, μάλλον Άγιος είναι ο άνθρωπος...

Πόσα 'μπερδεύτηκα' ν' αντέξει κανείς !!!
Οταν είναι στα φορτε της κάθε δεύτερο μήνυμα μου θέλει επεξήγηση, οπότε ναι Αγιος ο άνθρωπος :hehe:

Υ. Γ Το βράδυ θα τα ακούσω με αυτά που λεω τώρα :wheel:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.
Αχ όντως μπερδεύομαι.


Παλικάρι εγώ δεν !!!
Είναι στη συνταξη :hehe: (πλακίτσα φυσικά)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωπα αρχίσαμε τα κόκκινα φατσουλακια. Αυτό δε θα το ανεχτώ :diablo:
Υ. Γ Ετσι μπράβο
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Είναι στη συνταξη :hehe: (πλακίτσα φυσικά)

Είναι στη συνταξη :hehe: (πλακίτσα φυσικά)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωπα αρχίσαμε τα κόκκινα φατσουλακια. Αυτό δε θα το ανεχτώ :diablo:
Κόψε κάτι και είμαστε οκ :shifty:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

............-

Γιατί κάτι θα πω, γιατί, πάλι, θα μπερδευτείς και ο...νεαρός μετράει. Άλλο ένα και καίγεσαι. Κι άντε, νυχτιάτικα, να τρέχω δίπλα...
Μόνο εγώ δεν τον ξέρω τον νεαρό ?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,531 μηνύματα.
Κόψε κάτι και είμαστε οκ :shifty:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μόνο εγώ δεν τον ξέρω τον νεαρό ?
Ο νεαρός τωρα ηταν ο TheUltim... ,αφού αυτός μετράει τα μπερδεύτηκα.
Τι φαση σε αλλη συζήτηση είσαι; :wheel:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top