Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια ζηλεια που δεν βγηκα ή μαλλον ξενερα.....πωπω τι ειναι αυτο να πουμε ,δεν εχω συνηθισει ετσι τον χαρακτηρα μου
Και λες ας πάω να ξεδωσω-παρταρω στο cnf
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτά είναι προβλήματα!!!
Ε ναι, το πιο σημαντικό πρόβλημα είναι να έχεις να φυσας... το γιαούρτι :wheel:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Και λες ας πάω να ξεδωσω-παρταρω στο cnf
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ε ναι, το πιο σημαντικό πρόβλημα είναι να φυσας... το γιαούρτι :wheel:
mad home video GIF

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μου ακούγεται λόγος για να στεναχωρήθεις. Γνώμη μου .
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Με εχει πιασει μια ζηλεια που δεν βγηκα ή μαλλον ξενερα.....πωπω τι ειναι αυτο να πουμε ,δεν εχω συνηθισει ετσι τον χαρακτηρα μου
Κι εγω το παθαίνω αμα δεν διαβάσω για την Μεσοβυζαντινή Περιοδο μια νύχτα. Αρχίζει και ξεφυλλίζεται η Αγία Γραφή ανάποδα και δαιμονικές Τζεζεμπέλ τραγουδάνε Αλκαίο σε άπταιστα Αραμαικά.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κι εγω το παθαίνω αμα δεν διαβάσω για την Μεσοβυζαντινή Περιοδο μια νύχτα. Αρχίζει και ξεφυλλίζεται η Αγία Γραφή ανάποδα και δαιμονικές Τζεζεμπέλ τραγουδάνε Αλκαίο σε άπταιστα Αραμαικά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστώ για την ενημέρωση :wheel:

Πάντως μου θύμισες παλιές εποχές, αχ τα νιάτα μου :cry_x:
θες να παιξουμε ?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Στο Τίτσου ήμουν τόσο κακή που τσακώνονταν οι φίλοι μου ποιος δεν θα με πάρει για συμπαίκτρια.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Και επισήμως το γυρίσαμε σε παιδικό σταθμό. Παίζουν ηλικίες 18-23 και το λατρεμένο πουρο :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top