Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Τα λέω γιατί πολύ πρόσφατα μπλόκαρα κάτι κωαλόπαιδα (και ώριμα ορισμένα) στο φεις που με το καλημέρα σας, άρχισαν την ανάκριση: "πόσο είσαι;" (πρώτη ερώτηση)Λες και ψάχνουν για σύζυγο (μη πω τιποτ'αλλο). Κι αμέσως μετά, ζητάνε φωτο. Έπεται τηλέφωνο. Στα διάλα! (Άντε βρε αγορίνα μου που δεν βλέπεσαι εδώ που τα λέμε..:hehe:)


Γιατί τελευταία έχω αποκτήσει το εξής βίτσιο: δέχομαι όλες τα αιτήματα φιλίας...Μόνο και μόνο για να έχω τη χαρά να τους μπλοκάρω.
01.gif
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τα λέω γιατί πολύ πρόσφατα μπλόκαρα κάτι καλόπαιδα στο φεις που με το καλημέρα σας, άρχισαν την ανάκριση: "πόσο είσαι;" (πρώτη ερώτηση)Λες και ψάχνουν για σύζυγο (μη πω τιποτ'αλλο). Κι αμέσως μετά, ζητάνε φωτο. Έπεται τηλέφωνο. Στα διάλα! (Άντε βρε αγορίνα μου που δεν βλέπεσαι εδώ που τα λέμε..:hehe:)


Γιατί τελευταία έχω αποκτήσει το εξής βίτσιο: δέχομαι όλες τα αιτήματα φιλίας...Μόνο και μόνο για να έχω τη χαρά να τους μπλοκάρω.View attachment 96055
Η ηλικία είναι από τα πρώτα πράγματα που ρωτάμε δεν μου φαίνεται κάτι παράλογο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Τη ρωτάω αν σκοπεύω να συναντήσω τον άλλον από κοντά (δηλαδή, σπανιότατα).
Ειδάλλως ποιος ο λόγος;
Υπάρχουν νεαρά άτομα που έχουν τη σοφία της ώριμης ηλικίας, όπως και "ώριμοι" που είναι ανώριμοι και που δεν μπορείς να ανταλλάξεις ούτε 2 λόγια της προκοπής μαζί τους.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τη ρωτάω αν σκοπεύω να συναντήσω τον άλλον από κοντά (δηλαδή, σπανιότατα).
Ειδάλλως ποιος ο λόγος;
Υπάρχουν νεαρά άτομα που έχουν τη σοφία της ώριμης ηλικίας, όπως και "ώριμοι" που είναι ανώριμοι και που δεν μπορείς να ανταλλάξεις ούτε 2 λόγια της προκοπής μαζί τους.
Πάντως το...iq, είναι φουντουκιού. Πολύ συχνά. Σε νεαρότερες, αλλά και μεγαλύτερες ηλικίες...:upside:

Πολύ σωστά...Τί να το κάνεις να βλέπεται, αλλά να είναι...ακατοίκητο, λέμε...:devil:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Βρε και άσχημος να είναι, άμα έχει νιονιό και μια σχετική καλλιέργεια (και δεν εννοώ χωράφια), κουκλί ζωγραφιστό είναι. :happy:
Όμως να είναι μέσα/έξω αποκρουστικός, ε...δεν λέει...ε?
01.gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα. Και καλή εβδομάδα, να έχουμε... :)

Ει δυνατόν, με γέλια και ηρεμία...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Γαλήνη της ψυχής, το λέω εγώ.

Μα είναι και κάποιοι από μας, που αν δεν έχουν τον νταλκά τους, το βασανάκι τους,
το "κάτι" τους που τους τρώει τελοσπάντων, δεν ησυχάζουν ποτέ. Θαρρείς και το αποζητούν, για να είναι σε νορμάλ κατάσταση.:)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γαλήνη της ψυχής, το λέω εγώ.

Μα είναι και κάποιοι από μας, που αν δεν έχουν τον νταλκά τους, το βασανάκι τους,
το "κάτι" τους που τους τρώει τελοσπάντων, δεν ησυχάζουν ποτέ. Θαρρείς και το αποζητούν, για να είναι σε νορμάλ κατάσταση.:)
Γαλήνη, στην ψυχή. Συμφωνώ. Και τυχερός όποιος την έχει...

Όσον αφορά, στα 'βασανάκια', άσε...μαγνήτη έχω. Τ' αγαπώ και μ' αγαπούν... :upside:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μα είναι και κάποιοι από μας, που αν δεν έχουν τον νταλκά τους, το βασανάκι τους,
το "κάτι" τους που τους τρώει τελοσπάντων, δεν ησυχάζουν ποτέ. Θαρρείς και το αποζητούν, για να είναι σε νορμάλ κατάσταση.:)
Για ποιόν να 'ταν ο υπαινιγμός άραγες... :hehe:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Αν και λίιιγο καθυστερημένα, τις θερμότερες ευχές κι από μένα, Υδροχοΐτσα. Πολύχρονη, γερή και με πολλές αφορμές για πλατιά χαμόγελα. :birthday:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και λίιιγο καθυστερημένα, τις θερμότερες ευχές κι από μένα, Υδροχοΐτσα. Πολύχρονη, γερή και με πολλές αφορμές για πλατιά χαμόγελα. :birthday:
Σε ευχαριστώ, πάρα πολύ, καλή μου Σκορπίνα... :)

Και μην ακούς τί λέω, στα ζώδια. Με τους άντρες Σκορπιούς, έχω θέμα...:P
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπερίζω :inlove:
1644248300820.png

Είναι κανείς πρόθυμος να με βοηθήσει να τα μάθει για εμένα;
1644248332908.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κερνάω ξυδακι όσους έχουν νεύρα 🤗🤗🤗🤗
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top