Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Αφού τουλάχιστον κατέληξαν στη λεκάνη και δεν έμειναν στον ποπό καλά είσαι αχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δε ρώτησες εμένα, αλλα ναι οριοθετεί το χώρο της. Εκτός και αν δεν έχει μάθει να κάνει μέσα στη λεκάνη της.
Και πως το σταματάει ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμενα μου το έκανε παλιά όταν ήθελε να διαμαρτυρηθεί για κάτι. Τα κανε ακριβως έξω στο πατωμα.

Μπορει να πονάει. Να εχει δυσφορία εσωτερική για κατι (πχ στρουβιτη), να ειναι αστειρωτο και να ψεκάζει πρακτικά εξω απο την τουαλέτα, ή να το ενοχλει κατι στην άμμο και να μη θελει να παει μέσα.

Εμένα το εκανε και με κακάκια. Αμα ειχε παραπονο απο μενα για οτιδηποτε και θυμωνε, τα εκανε εξω απο την τουαλέτα.

Η ασφαλής ερωτηση είναι σε εναν κτηνίατρο μονο.
Α οκ αστείρωτο είναι , αυτό θα είναι .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Και πως το σταματάει ;
Εαν υπαρχει προβλημα, της λυνει προφανως ο γιατρός το προβλημα. Εαν ειναι νεο μικρο γατάκι και δεν έχει μαθει, θα το παρεις και θα το βαλεις στην αμμο και θα του κανεις με τα πατουσάκια "σκαψιές" να καταλάβει.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά πραγματικά ας μη μιλάμε για στρατόπεδα. Ειπα γιατί το ζήτησα και τελειώνει εδώ.

:D
Έχεις δίκιο, σ' αυτό που λες...

Ωστόσο, μπορεί να προκύψει, στην πορεία, κι άλλη τέτοια εύλογη απορία, όπως της @Aura ...

Μην πάμε και στ' άλλο άκρο, έτσι ; Να μην απαντάμε και στις ευγενικά διατυπωμένες απορίες, επειδή περιέχουν τη λέξη στρατόπεδο...

Χαλάρωσε...Το κλίμα, εδώ, είναι πιο ανάλαφρο. Δεν χάνεται η μπάλα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, σ' αυτό που λες...

Ωστόσο, μπορεί να προκύψει, στην πορεία, κι άλλη τέτοια εύλογη απορία, όπως της @Aura ...

Μην πάμε και στ' άλλο άκρο, έτσι ; Να μην απαντάμε και στις ευγενικά διατυπωμένες απορίες, επειδή περιέχουν τη λέξη στρατόπεδο...

Χαλάρωσε...Το κλίμα, εδώ, είναι πιο ανάλαφρο. Δεν χάνεται η μπάλα...
Χαλαρή είμαι καλέ, απλα θεωρώ οτι δεν υπάρχει λόγος να το λεμε και να το ξαναλέμε
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαλαρή είμαι καλέ, απλα θεωρώ οτι δεν υπάρχει λόγος να το λεμε και να το ξαναλέμε
Βιάζεσαι...

Δεν το λέμε, για να το πούμε, ξανά και ξανά. Στο...αν, τυχόν, προκύψει... αναφέρθηκα...

Θα κάνεις το χωροφύλακα ; Οχι, βέβαια. Εδώ κολλάει, το χαλάρωσε, που είπα...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Όσο εσείς παιδεύεστε με τα σκυλιά και τα γατιά σας, εγώ καλοπερνάω: :bleh:
Tak.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Βιάζεσαι...

Δεν το λέμε, για να το πούμε, ξανά και ξανά. Στο...αν, τυχόν, προκύψει... αναφέρομαι...

Θα κάνεις το χωροφύλακα ; Οχι, βέβαια. Εδώ κολλάει, το χαλάρωσε, που είπα...
Το παιδιά ας μη μιλάμε άλλο για στρατόπεδα ήταν προτροπή. Και το ειπα γιατί το ζήτησα και τελειώνει εδω ήταν μια δήλωση μου.

Δε θεωρώ οτι ανάγκασα κανέναν να μη μιλάει ή επέβαλα συγκεκριμένη θεματολογία.

Και θα είμαι όσο χαλαρή θελω.

Το να γράφεις "κακίες" και να τις στολίζεις με ωραίες λεξούλες δε σημαίνει οτι δεν τις βλέπουμε.
Θέμα δεν εχω, απλά το λεω
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ' αρέσεις, ρε φίλε !!! Μ' αρέσεις, λέμε... :devil:

Κάποια στιγμή, θα σας πω κι εγώ (ή θα σας δείξω...) τα 'μελάκια' και την Λίντα. Τα μελάκια είναι 4 παραδεισάκια (ζεμπράκια, αλλιώς...) και η Λίντα είναι ινδικό χοιρίδιο. Η τελευταία, πεσκέσι του γιου μου...Την έφερε, απροειδοποίητα. Ούρλιαζα, πετάχτηκα ίσαμε το ταβάνι, απείλησα Θεούς και δαίμονες, αλλά, ύστερα από λίγο, πολύ την αγάπησα...
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το να γράφεις "κακίες" και να τις στολίζεις με ωραίες λεξούλες δε σημαίνει οτι δεν τις βλέπουμε.
Θέμα δεν εχω, απλά το λεω
Σ' εμένα, αναφέρεσαι ; Σ' εμένα πάει αυτό ; Σε ρωτώ γιατί εμένα παρέθεσες...:)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Σε εμένα, αναφέρεσαι ; Σε εμένα πάει αυτό ; :)
Νομίζω ήμουν ξεκάθαρη.

Αυτά τα χαλάρωσε, βιάζεσαι, θα κάνεις τον χωροφύλακα κλπ αυτό μου δείχνουν.
Δεν είναι αυτό που λέμε κακίες με την πληρη σημασία της λέξης γι'αυτο και τα ".

Δεν εχω κάποιο προσωπικό θέμα μαζί σου,απλα ειπα αυτο που ειδα.
Και φυσικά δεν επιδιώκω να διαπληκτιστουμε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Όχι, είναι μόνη της αυτή. Βέβαια, κάποια στιγμή σκέφτηκα να αποκτήσω κι άλλη, έτσι για να της κρατάει συντροφιά ή μήπως τύχει και ζευγαρώσουν, αλλά τελικά δε πήρα.
Να πάρεις! Ενας λογος ειναι οτι στο φενγκ σούι (στο οποιο ομολογω δεν πιστεύω :P), ειναι καλο να εχεις στο σπιτι σου μινιατουρες ζευγαριών, αν θες να ζευγαρώσεις κι εσυ (σε περιπτωση που εισαι μόνος), ή να ειστε αρμονικά με το ταιρι (σε περίπτωση που εχεις ήδη). :)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ήμουν ξεκάθαρη.
Παραπάνω, από όσο νομίζεις...

Αυτά τα χαλάρωσε, βιάζεσαι, θα κάνεις τον χωροφύλακα κλπ αυτό μου δείχνουν.
Δεν είναι αυτό που λέμε κακίες με την πληρη σημασία της λέξης γι'αυτο και τα ".
Ούτε κι εγώ, όμως, είμαι...παιδί...που του βάζουν φίμωτρο, στο στόμα...

Δεν εχω κάποιο προσωπικό θέμα μαζί σου,απλα ειπα αυτο που ειδα.
Κι όμως. Φαίνεται σαν να έχεις. Μια απλή ματιά, σε όσα μου έγραψες, το αποδεικνύει...

Μα δεν θα τα χαλάσουμε...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Πάω να κανω μπανάκι.

Προσαρμόστε τη ζωη σας ανάλογα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Παραπάνω, από όσο νομίζεις...
Κάτι υπονοείς εδώ ,το οποίο νομίζω οτι το πιάνω :devil:
Ούτε κι εγώ, όμως, είμαι...παιδί...που του βάζουν φίμωτρο, στο στόμα...
Δεν ειπα το αντίθετο και ούτε μου πέφτει λόγος.
Κι όμως. Φαίνεται σαν να έχεις. Μια απλή ματιά, σε όσα μου έγραψες, το αποδεικνύει...
Δεν εμπιστεύεσαι τα λεγόμενα μου. Οκ,δεκτό απλα θα ξαναπώ οτι εγω δεν είχα σκοπό να τσακωθούμε απλα είπα ευθέως αυτό που σκέφτηκα
Μα δεν θα τα χαλάσουμε...
Αυτό θέλω και γω.
Θεωρώ πως ολες οι υγιείς σχέσεις στηρίζονται στην επικοινωνία. Σου επικοινώνησα τι παρατήρησα απλα γιατί έτσι λειτουργώ. Αυτό είναι όλο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάω να κανω μπανάκι.

Προσαρμόστε τη ζωη σας ανάλογα.
Να κλείσεις τον γατουλι στο κλουβί μην έρθει να κάνει ματάκια :bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κορίτσια....
Με το μαλακό...:)

Έτσι θα εγκαινιάσουμε το νέο μας θέμα; :devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Κορίτσια....
Με το μαλακό...:)

Έτσι θα εγκαινιάσουμε το νέο μας θέμα; :devil:
Μα δεν τσακωνόμαστε, τουλάχιστον οχι εγώ.

Υ. Γ Μα κάνετε λες και δε με έχετε δει να τσακώνομαι. Εκτος και αν όντως δε με έχετε δει :laugh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι τσακώνεστε. :)
Αλλα υπαρχει μια ένταση, στην ατμόσφαιρα.. Μπορεί και ένεκα της συγκίνησης για το οτι επιτέλους έχουμε μια δική μας γωνιά να τα λέμε.

Κι αν χρειάζεστε χωροφύλακα, η θέση αυτή δικαιωματικά μου ανήκει.:pfff: Άλλωστε το έχω αποδείξει στα παιχνίδια που παιζουμε μεταξύ μας.
Έτσι δεν είναι @Υδροχόος; :happy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top