Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Το νου σου εκεί εσένα.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς :girl_angel:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αισθάνομαι, κάπως, περίεργα. Και μου λείπεις. Σε συνήθισα. Ειδικά, τον τελευταίο καιρό. Ίσως, είμαι η τελευταία που θα θεωρούσες ότι μπορεί να σου γράψει κάτι τέτοιο. Αλλά ισχύει...

Ξέρεις τί κάνεις και γιατί το κάνεις. Επιλογή σου και, απόλυτα, σεβαστή. Επιλογή μου ν΄ ακουμπήσω μία σκέψη μου, για σένα...

Αυτά, γάτα μου...Να προσέχεις και να είσαι καλά. Και να θυμάσαι...τη δύναμή σου. Αυτή που σ΄ έκανε να φύγεις, μα κι αυτή που θα σε γυρίσει πίσω, για να μείνεις. Όποτε εσύ, και μόνο, το επιλέξεις...

Είσαι δυνατή. Και σε θαυμάζω.-
Wow,τωρα το είδα.
Δεν ξερω τι να πω, με έκανες να χάσω τη μιλιά μου (και δε συμβαίνει και εύκολα :P).

Σ'ευχαριστώ <3

c8e8f0db461f469e64c85f2e0ffeb127.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Wow,τωρα το είδα.
Δεν ξερω τι να πω, με έκανες να χάσω τη μιλιά μου (και δε συμβαίνει και εύκολα :P).

Σ'ευχαριστώ <3
Να είσαι καλά, γάτα μου... :)

Φορτίστηκα, εκείνη τη μέρα. Και ακούμπησα τις σκέψεις μου...<3

Αλλά ήξερα, κατά βάθος, ότι θα ξανάρθεις...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς :girl_angel:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Wow,τωρα το είδα.
Δεν ξερω τι να πω, με έκανες να χάσω τη μιλιά μου (και δε συμβαίνει και εύκολα :P).

Σ'ευχαριστώ <3

Εγώ τόσα έγραψα κ με πήρες στο ψιλό???
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σου απάντησα και σένα στο δημόσιο.
Ξέχασες την πρόταση: "Μόνο κόλλυβα δε μου έφτιαξες"
Ναι αυτό είπα με πήρες στο ψιλό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

No good deed goes unpunished. Γι αυτο τρωει πολυ χοντρά βρισίδια απο μενα και με σέβεται.

Διδάξου.
Δηλαδή τι να κάνω???
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Οτι του ζητάς συμβουλές με ξεπερνά αχαχα
Ξέρει οτι την προσέχω. Αν ηταν να περιμενε απο σένα θα γερνούσε μονάχη να μαζεύει τσαμπια απο σταφύλια σε χωράφια απο βερυκοκιές μωρή περικοκλάδα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα σκυλάκια είναι πιο ευαίσθητα κ συναισθηματικα ζωάκια
Τι σχέση έχουν τα σκυλάκια τώρα;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ξέρει οτι την προσέχω. Αν ηταν να περιμενε απο σένα θα γερνούσε μονάχη να μαζεύει τσαμπια απο σταφύλια σε χωράφια απο βερυκοκιές μωρή περικοκλάδα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι σχέση έχουν τα σκυλάκια τώρα;
Ξέρω εγώ τι λέω.

Ξενέρωσα .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
underwood_fu.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρω εγώ τι λέω.

Ξενέρωσα .
Α καταφερε να σε ξενερώσει κι εσένα και της τη βγαινεις απο δεξια προτιμωντας αντι για γατες τα σκυλάκια. ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
0439ec45904a4637b67b6d3b4d42ee78.jpg

Α καταφερε να σε ξενερώσει κι εσένακαι της τη βγαινεις απο δεξια προτιμωντας αντι για γατες τα σκυλάκια. ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ!
Το κι εσένα από που και ως που κολλάει μωρ φοράδα; Θέλεις να δημιουργήσεις drama; :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top