Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Τι σου έφτιαξε το καημένο 😢
Εμένα μωρέ;:no: Αφού τα αγαπώ τα αρκουδάκια (λούτρινα και μη
και αρκούδους αγαπώ).

Απλώς για να καλύψω και κάποιους που ο Βαλεντίνος τους τρολάρει ακατάπαυστα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
Εμένα μωρέ;:no: Αφού τα αγαπώ τα αρκουδάκια (λούτρινα και μη
και αρκούδους αγαπώ).

Απλώς για να καλύψω και κάποιους που ο Βαλεντίνος τους τρολάρει ακατάπαυστα.
Ξέρεις την αγαπημένη μου εικόνα ε;
01-DeadLove.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
Πάρτες και κάντες στιφάδο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Να πάρω αυτές τις παντόφλες??View attachment 96714
Αν σε κάνουν να νιώθεις όμορφα, ναι να τις πάρεις (έχω κι εγώ κοντές κάλτσες με πολύχρωμα γατάκια :P )
Όμως προσοχή. Αν τύχει να έρθει κάποιο ερωτικό αρσενικό στο σπίτι, βάλε τα κουνελάκια να κουρνιάσουν για ύπνο στο βάθος κάποιας ντουλάπας.
Παρεκτός κι αν ο.... αγαπούλης, διαθέτει το ίδιο.... sense of humour.;)
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρεις την αγαπημένη μου εικόνα ε;View attachment 96713
Επρεπε να βάλεις αυτή με το υπερηφανό κατσίκι, να 'βαζα και γω αυτό που έψησα προχθές. 👿
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάρτες και κάντες στιφάδο
Με γαλλική μουστάρδα κι εστραγκόν και λίγη κρέμα βγαίνει καλύτερο.-
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
5fb22bbf9f653d7b2292bfde0c07f4c9.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
Επρεπε να βάλεις αυτή με το υπερηφανό κατσίκι, να 'βαζα και γω αυτό που έψησα προχθές. 👿
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Με γαλλική μουστάρδα κι εστραγκόν και λίγη κρέμα βγαίνει καλύτερο.-
sassy_goat.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
Ηρθε και η φοράδα, αν και μας γράφει :bleh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
Ήμουν στους στίχους...Ήρθα κι εγώ...

View attachment 96751
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Η βαλεντινο-νύχτα μας έγινε αρκουντως πιο συναισθηματικά πληρέστερη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ηρθε και η φοράδα, αν και μας γράφει :bleh:
gokukrillin.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,387 μηνύματα.
μόλις έκανα πολύ κακο σεξ. με παράτησε μόλις τελειωσε. ούτε ρώτησε για μενα. έφυγε αμέσως. Και τώρα κλαίω, πάλι, και μισώ λίγο παραπάνω τον εαυτό μου…
Το γουρούνι κάνει τη δουλειά του με το να σκορπάει λάσπη. Εσυ γιατί το έβαλες στο περιποιημένο σαλονάκι σου;

Τι σε τράβηξε; Η ευγένειά του ή ο καλός του χαρακτήρας;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
Το γουρούνι κάνει τη δουλειά του με το να σκορπάει λάσπη. Εσυ γιατί το έβαλες στο περιποιημένο σαλονάκι σου;

Τι σε τράβηξε; Η ευγένειά του ή ο καλός του χαρακτήρας;
Σαλονάκι=αιδοίο; :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top