Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,150 μηνύματα.
Ρε Ποιροτ εσύ που είσαι και δικηγόρος

Είναι δίκαιο να τρώει η αδερφή μου όλα τα γλυκά και να με βρίζει και από πάνω επειδή έχει περιοδο;

Μη πεις ναι από συναδελφική αλληλεγγύη θα γίνουμε μούτι
Α, είναι συνάδελφος;

Κοίτα, απόλυτα δίκαιο δεν είναι, αλλά με γνώμονα την καλή πίστη και τις ειδικές περιστάσεις ίσως ενδείκνυται μία μεγαλύτερη ενοχή σε ενδεχόμενες εκρήξεις.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,227 μηνύματα.
Α, είναι συνάδελφος;

Κοίτα, απόλυτα δίκαιο δεν είναι, αλλά με γνώμονα την καλή πίστη και τις ειδικές περιστάσεις ίσως ενδείκνυται μία μεγαλύτερη ενοχή σε ενδεχόμενες εκρήξεις.
Επειδή Κ αυτή κάτι δικηγοριστικα που δε τα κτλβνω μου λέει όταν τσακωνόμαστε

Και επειδή δε σε πιανω

Ναι η ου
 

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,150 μηνύματα.

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,227 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
Ναι κτ έχω κτλβει

Λαμόγια και οι 2 Ε λαμόγια

(Νταξει πλάκα κάνω, εσύ δεν είσαι λαμόγιο)
Ωραια γυναίκα μου έταξες ρε οτι θα μου γνωρισεις, αμα ειναι λαμογιο η αδερφή σου.

Δηλαδη εγω μια φορά να μην ησυχάσω, απο λαμογιο σε λαμογιο θα με πηγαινετε.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,227 μηνύματα.
Ωραια γυναίκα μου έταξες ρε οτι θα μου γνωρισεις, αμα ειναι λαμογιο η αδερφή σου.

Δηλαδη εγω μια φορά να μην ησυχάσω, απο λαμογιο σε λαμογιο θα με πηγαινετε.
Σχωρα με ρε Βαλντερ, ενα ενα ερχονται στην επιφανεια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντωμεταξυ ασχετο αλλα ξερει κανεις γτ το ματι μου δακρυζει ασυστολως σημερα;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,907 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ @Valder η νέα φωτό προφίλ απλά τέλεια
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,170 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,912 μηνύματα.
Ευχαριστώ Στρατηγέ μου!
Επιτέλους έβαλες ένα ωραίο άβαταρ που σε αντιπροσωπεύει συμβολικά και μάλιστα συνδυαστικά:
Αυτοκράτορας και Άρμιν μαζί. :thumbup:<3

Εκείνο το προηγούμενό σου- το πτηνό με τα τεραστίων διαστάσεων. δυσανάλογα π@π@ρια που σίγουρα το βάρος τους το εμπόδιζε να πετάξει- μου δημιουργούσε μια θλίψη, δεν μου πολυάρεσε ομολογώ.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,775 μηνύματα.
Επιτέλους έβαλες ένα ωραίο άβαταρ που σε αντιπροσωπεύει συμβολικά και μάλιστα συνδυαστικά:
Αυτοκράτορας και Άρμιν μαζί. :thumbup:<3

Εκείνο το προηγούμενό σου- το πτηνό με τα τεραστίων διαστάσεων. δυσανάλογα π@π@ρια που σίγουρα το βάρος τους το εμπόδιζε να πετάξει- μου δημιουργούσε μια θλίψη, δεν μου πολυάρεσε ομολογώ.
Νομίζω ότι ήταν...σύκα (ή κάτι τέτοιο...). Με μια πρώτη ματιά, το μυαλό εκεί που λες πάει (κι αυτό είναι και το έξυπνο της φωτογραφίας...). Αλλά θεωρώ ότι ήταν δυο συκαλάκια...
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,170 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
Επιτέλους έβαλες ένα ωραίο άβαταρ που σε αντιπροσωπεύει συμβολικά και μάλιστα συνδυαστικά:
Αυτοκράτορας και Άρμιν μαζί. :thumbup:<3

Εκείνο το προηγούμενό σου- το πτηνό με τα τεραστίων διαστάσεων. δυσανάλογα π@π@ρια που σίγουρα το βάρος τους το εμπόδιζε να πετάξει- μου δημιουργούσε μια θλίψη, δεν μου πολυάρεσε ομολογώ.
Τώρα που έβγαλα το πτηνό με τα μέζεα, λογικά δε θα ειναι εμπόδιο στο να πετάξει. :whistle:<3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χριστέ μου θα με βγάλει και Μπούμερ

ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟΣ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΝ
Μπούμερ μπούμερ νιανιανια!
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 378 μηνύματα.
Επιτέλους έβαλες ένα ωραίο άβαταρ που σε αντιπροσωπεύει συμβολικά και μάλιστα συνδυαστικά:
Αυτοκράτορας και Άρμιν μαζί. :thumbup:<3

Εκείνο το προηγούμενό σου- το πτηνό με τα τεραστίων διαστάσεων. δυσανάλογα π@π@ρια που σίγουρα το βάρος τους το εμπόδιζε να πετάξει- μου δημιουργούσε μια θλίψη, δεν μου πολυάρεσε ομολογώ.

Νομίζω ότι ήταν...σύκα (ή κάτι τέτοιο...). Με μια πρώτη ματιά, το μυαλό εκεί που λες πάει (κι αυτό είναι και το έξυπνο της φωτογραφίας...). Αλλά θεωρώ ότι ήταν δυο συκαλάκια...

Πάλι καλά που δεν ήταν πεπονάκια (κατά τη γνωστή φράση).
Εκεί να δεις δυσκολία στην απογείωση. :teasing:

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
@rafaela11 αμα ειναι να μου παρει ενα χρονο να καθαρισω απο γλωσσοφαγια και να ηρεμησω απο το στρες και το στομαχάκι μου να καταλαγιάσει, την έκατσα!

Είμαι στα όριά μου, μέρες δεν ξερω αν θα αντέξω.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
@rafaela11 αμα ειναι να μου παρει ενα χρονο να καθαρισω απο γλωσσοφαγια και να ηρεμησω απο το στρες και το στομαχάκι μου να καταλαγιάσει, την έκατσα!

Είμαι στα όριά μου, μέρες δεν ξερω αν θα αντέξω.
Κουράγιο Βάλντερ μου.
Όσο υπάρχουν άνθρωποι που σε επηρεάζουν αρνητικά και απολαμβάνουν τον πόνο σου, άλλο τόσο υπάρχουν κι αυτοί που νοιάζονται για σένα και χαίρονται με τη χαρά σου.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,170 μηνύματα.
@rafaela11 αμα ειναι να μου παρει ενα χρονο να καθαρισω απο γλωσσοφαγια και να ηρεμησω απο το στρες και το στομαχάκι μου να καταλαγιάσει, την έκατσα!

Είμαι στα όριά μου, μέρες δεν ξερω αν θα αντέξω.
Προσωπικά πέρασα ένα χρόνο από τη μια αρρώστια στην άλλη έτσι

όχι χειρουργείο όχι ιώσεις που με κράτησαν εβδομάδες στο σπίτι.. και στο τέλος και μια λοιμώδη μονοπυρήνωση..

Μια μέρα πήγα εκκλησία έκλαψα με λυγμούς και από τότε έχω την υγεία μου

είναι δύσκολο
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
Προσωπικά πέρασα ένα χρόνο από τη μια αρρώστια στην άλλη έτσι

όχι χειρουργείο όχι ιώσεις που με κράτησαν εβδομάδες στο σπίτι.. και στο τέλος και μια λοιμώδη μονοπυρήνωση..

Μια μέρα πήγα εκκλησία έκλαψα με λυγμούς και από τότε έχω την υγεία μου

είναι δύσκολο
:hug:
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,775 μηνύματα.
Προσωπικά, δεν πιστεύω/ασχολούμαι με γλωσσοφαγιές/μάτια κ.λπ. Διαφορετικά, υπάρχει κίνδυνος όλα να αποδίδονται εκεί...

Χίλια στραβά θα μας τύχουν, και λίγα καλά. Αυτή είναι η ζωή...
Μια μέρα πήγα εκκλησία έκλαψα με λυγμούς και από τότε έχω την υγεία μου
Πολύ ωραίο αυτό. Μπράβο...<3
 
Top