Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,775 μηνύματα.
Εφαρμόζω το δόγμα "τα εν οίκω μη εν δήμω" σε κάποιο βαθμό. Όχι μόνο στο forum, μα γενικά.
Την καλύτερη δουλειά κάνεις !! Συνέχισε έτσι...<3

Και να μη (μου) το έλεγες, το καταλαβαίνω Φαίνεται...
 

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,150 μηνύματα.
Ισχυει, κι εγω μίλησα στον αδερφο μου τελικα, και νιωθω ομορφα.
Μπράβο! Νομίζω έτσι είναι καλύτερα. Επικοινωνία, κι όπου βγει. Σίγουρα αυτό που θα βγει θα είναι καλύτερο από μία μετέωρη κατάσταση. Ξέρουμε τουλάχιστον που βρισκόμαστε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
Μπράβο! Νομίζω έτσι είναι καλύτερα. Επικοινωνία, κι όπου βγει. Σίγουρα αυτό που θα βγει θα είναι καλύτερο από μία μετέωρη κατάσταση. Ξέρουμε τουλάχιστον που βρισκόμαστε.
Ε μα ναι κι οπως θελει ας έρθει μετα, εμεις βγηκαμε μπροστα τα ειπαμε, αν τωρα ξαναστραβωσει ξερεις επαφειεται και λιγο στον αλλο και σου δινει και σενα σημαδια ετσι.
 

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,150 μηνύματα.
Ε μα ναι κι οπως θελει ας έρθει μετα, εμεις βγηκαμε μπροστα τα ειπαμε, αν τωρα ξαναστραβωσει ξερεις επαφειεται και λιγο στον αλλο και σου δινει και σενα σημαδια ετσι.
Εννοείται αυτό. It takes two to tango, αλλά ας έχουμε τουλάχιστον εμείς τη συνείδησή μας καθαρή ότι κάναμε ό,τι περνούσε από το χέρι μας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
Εννοείται αυτό. It takes two to tango, αλλά ας έχουμε τουλάχιστον εμείς τη συνείδησή μας καθαρή ότι κάναμε ό,τι περνούσε από το χέρι μας.
Αυτο ακριβως αδερφέ μου! Ορθως μιλησες αν και καθήμενος!
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.
Εφαρμόζω το δόγμα "τα εν οίκω μη εν δήμω" σε κάποιο βαθμό. Όχι μόνο στο forum, μα γενικά.
1729459081404.png
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,907 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,912 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 7,104 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,170 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
Τι σημαίνει αυτό μωρέ

κάποτε έλεγες να τα λέμε στα ελληνικά να ακουγόμαστε πιο σωστοί όταν επιχειρηματολογούμε

Άιντραχτ πες και εσύ τώρα για να σε πιάσω
Μπέρδεμα Τ9 με κουπονι Παμε Στοιχημα ή πρωιμο εγκεφαλικό; :bleh:
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,775 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,907 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,912 μηνύματα.
**παίρνω βαθιες ανάσες**

Αλέξα...
Αν ήμουν άντρας θα έβαζα σε προτεραιότητα τα χρήματα (αρκετά περισσότερα-"dream big" που λένε), με δεύτερο να ακολουθεί το χάσιμο του βάρους.
Από κει κι έπειτα θα ήμουν σε θέση να επιλέγω μελαχρινές. :cool:

Κι αυτό επειδή ζούμε σ'έναν υλικό κόσμο, όπου επικρατούν τα λεφτά αισθήματα.

Μιας που το'φερε η κουβέντα....

κι ας μην είναι μελαχρινή.:P
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,907 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,775 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,517 μηνύματα.
Τέτοια είμαι, για το καλό του άλλου δεν χαϊδεύω αφτια 😅
Νταξει μην κοιτας που εδω ειναι εμφανές το καλό του και συμφωνούμε όλοι. Ο κάθε άνθρωπος βλέπει το καλό του αλλιώς. Μπορει ακομα και ο συγκεκριμενος να γουσταρει την βασάνω.

Γενικά όποτε ακούω "για το καλό του το λέω", λεω απο μεσα μου ωχ καλή ανακατώστρα. Δεν τα μπορώ πολύ αυτά, ειμαι επιφυλακτικός. Και πάντα έχουν παρέες οι "για το καλό σου" όλους τους αχνούς που καθονται και ακουνε σα μουλάρια και επειδη ειναι αβγαλτα πάνε κουτ κουτ οτι τους πει η πονηρη η γάτα και κάνουν.

Εχουμε τετοια περιστατικά να ξες τριγυρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν ήμουν άντρας θα έβαζα σε προτεραιότητα τα χρήματα (αρκετά περισσότερα-"dream big" που λένε), με δεύτερο να ακολουθεί το χάσιμο του βάρους.
Από κει κι έπειτα θα ήμουν σε θέση να επιλέγω μελαχρινές. :cool:

Κι αυτό επειδή ζούμε σ'έναν υλικό κόσμο, όπου επικρατούν τα λεφτά αισθήματα.

Μιας που το'φερε η κουβέντα....

κι ας μην είναι μελαχρινή.:P
Δε θα πρεπε να ειναι ετσι, αλλά ειμαι ενας γαμημένος ιδεαλιστής.
 
Top