Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.
Μόνο επειδή με την απουσία του αγαπημένου σου έχουν προσωρινά διακοπεί άλλες βραδινές παραδόσεις για σένα :bleh:
μου αρεσει που καθε μερα το πας και ενα βημα παρακατω , ζητημα χρονου ειναι να την βγαλεις εγκυμονούσα :popeanim:
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.
Season 9 Wow GIF by The Office
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα αυτό με τον Ντάνο, μετά δεν είδα άλλο
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, ούτε κι εγώ.
Ε τι να κάτσεις να δεις, δεν είχε και τίποτα ενδιαφέρον.
Ομολογώ βέβαια πως όταν όλη η τάξη αυτό σχολίαζε και εγώ δεν καταλάβαινα για τι πράγμα μιλάνε δε μου άρεσε, αλλά εντάξει, σιγά το πράγμα
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Ομολογώ βέβαια πως όταν όλη η τάξη αυτό σχολίαζε και εγώ δεν καταλάβαινα για τι πράγμα μιλάνε δε μου άρεσε, αλλά εντάξει, σιγά το πράγμα
Το είχα ξεχάσει τελείως αυτό. Λες και δεν είχαν άλλο θέμα συζήτησης.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.
σαν το μαστερσεφ παντως με το κατερινακι δεν εχει .
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,778 μηνύματα.
Καλό βράδυ παιδιά.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.
το εβλεπα φανατικα τοτε , ειχα εθιστει . Θυμαμαι τοτε που ειχε δωσει την βιγκαν οτι τρωει σαλαμια τα βραδια , ειχα χασει τον υπνο μου
Χαχαχ εγώ δεν το έβλεπα τόσο φανατικά, οι γονείς μου το έβλεπαν και χάζευα κανένα βράδυ.

Σκοτώθηκε πρόσφατα αυτή η βίγκαν ε;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.
Top