Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
ε τι να ειπώ και γω;
Κάποια μαλακία παλι θα κανει και θα βρω χώρο να τρυπώσω και να ξεφύγω. Με τα ψυχολογικά της μου έχει δημιουργήσει δικά μου
Και για να αναλύσω την προηγούμενή μου απάντηση. Της είπα να χωρίσουμε, χωρίσαμε τέλος πάντων, και την άλλη μέρα μου στέλνει ποστ από το Ινστα λέγοντάς μου: "αυτό κανονικά θα το έστελνα σε εσένα οπότε πάρε". :upside: Και μετά προσπαθούσε να με πείσει να ξαναγυρίσω στον έρωτά μας :lol:
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.
ε τι να ειπώ και γω;
Κάποια μαλακία παλι θα κανει και θα βρω χώρο να τρυπώσω και να ξεφύγω. Με τα ψυχολογικά της μου έχει δημιουργήσει δικά μου
"Μάθημα" είναι κι αυτό. Και πολύ χρήσιμο, μάλιστα. Αρκεί να "το πάρεις"...

Θα εκτιμήσεις και την επόμενη έτσι. Ή την όποια, τέλος πάντων, που δε θα σου κάνει τέτοια καψόνια...
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Και για να αναλύσω την προηγούμενή μου απάντηση. Της είπα να χωρίσουμε, χωρίσαμε τέλος πάντων, και την άλλη μέρα μου στέλνει ποστ από το Ινστα λέγοντάς μου: "αυτό κανονικά θα το έστελνα σε εσένα οπότε πάρε". :upside: Και μετά προσπαθούσε να με πείσει να ξαναγυρίσω στον έρωτά μας :lol:
άμα έμπλεκε τη μάνα της μεσα τοτε είναι η ίδια :read:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Θα εκτιμήσεις και την επόμενη έτσι. Ή την όποια, τέλος πάντων, που δε θα σου κάνει τέτοια καψόνια...
Ποια επομενη ρε χριστινα το επόμενό μου είναι σχιζοφρενικό μελτνταουν μπλαστάροντας μαλαμα στο αμαξι πινοντας πρεζοκρασα και πηγαινοντας 120 χμ ανα ωρα
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
@Kate1914 έτοιμο το εξώφυλλο.
Δεν έβαλα συγγραφείς γιατί είμαστε πολλοί.

Picsart_24-09-27_22-21-11-492.jpg
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,467 μηνύματα.
Ποια επομενη ρε χριστινα το επόμενό μου είναι σχιζοφρενικό μελτνταουν μπλαστάροντας μαλαμα στο αμαξι πινοντας πρεζοκρασα και πηγαινοντας 120 χμ ανα ωρα
Καλά, ναι, οκ...

Αν ήταν έτσι, θα είχαμε καταντήσει αλκοολικοί/ες...

Αυτό που τώρα ζεις είναι δοκιμή...Για τα πολύ ωραία που θα έρθουν, στην πορεία. Τα οποία θα είσαι κι εσύ πιο έτοιμος και να τα υποστηρίξεις και να τα ζήσεις...
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,752 μηνύματα.
Μπααααα αδύναμα είναι κι αυτά, μπρος τ' άλλα δυο...

Αν δεν έχεις χρήματα όμως δεν μπορείς να βγαίνεις με τους φίλους σου έξω, δεν μπορείς να έχεις κοπέλα ούτε να κάνεις οικογένεια, δεν μπορείς να πήγαινες ταξίδια και προφανώς δεν μπορείς να έχεις μια σειρά από αγαθά που σε κάνουν χαρούμενο (iPhone 😁😁). Άρα τα χρήματα δεν αγοράζουν την ευτυχία όμως είναι το κλειδί για να κάνεις μια σειρά από πράγματα που στο τέλος σε κάνουν χαρούμενο.😉😉
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Ποια επομενη ρε χριστινα το επόμενό μου είναι σχιζοφρενικό μελτνταουν μπλαστάροντας μαλαμα στο αμαξι πινοντας πρεζοκρασα και πηγαινοντας 120 χμ ανα ωρα


Εγώ νομίζω όταν το πάρεις ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΗ και δεν περιμένεις μια δικαιολογία για να φύγεις, τότε απλά θα νιώσεις ότι φεύγει ενα βάρος από πάνω σου.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Εντάξει, το πήρα απόφαση:
:giveup:
@Kate1914 έτοιμο το εξώφυλλο.
Δεν έβαλα συγγραφείς γιατί είμαστε πολλοί.

View attachment 139170
ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ 🤣🤣🤣🤣
Κορόιδεμα και αυτό αλλά Α Γ Α Π Ω (αυτό που έφτιαξες εννοώ, μην αρχίσετε τα πονηρά σας), το παραδέχομαι. Τέλειο το έκανες!!!
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Αν δεν έχεις χρήματα όμως δεν μπορείς να βγαίνεις με τους φίλους σου έξω, δεν μπορείς να έχεις κοπέλα ούτε να κάνεις οικογένεια, δεν μπορείς να πήγαινες ταξίδια και προφανώς δεν μπορείς να έχεις μια σειρά από αγαθά που σε κάνουν χαρούμενο (iPhone 😁😁). Άρα τα χρήματα δεν αγοράζουν την ευτυχία όμως είναι το κλειδί για να κάνεις μια σειρά από πράγματα που στο τέλος σε κάνουν χαρούμενο.😉😉


Υπάρχουν άνθρωποι που τα έχουν όλα αυτά και είναι απίστευτα δυστυχισμένοι

Τα χρήματα είναι ένα κοινωνικό κατασκεύασμα για να επιβιώνει ο άνθρωπος με άλλους ανθρώπους και να είμαστε όλοι σε μια όμορφη σειρά

Το όμορφη σχετικό πια, απλά ΚΑΠΟΤΕ αυτή ήταν η γενική ιδέα, καθώς σαν όντα επιβιώνουμε με κανόνες.
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Εγώ νομίζω όταν το πάρεις ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΗ και δεν περιμένεις μια δικαιολογία για να φύγεις, τότε απλά θα νιώσεις ότι φεύγει ενα βάρος από πάνω σου.
Τι να σου πώ ρε σύ το θεμα ειναι οτι γνωρίζω οτι έχει προβλήματα και καθε φορά που πάω να κάνω κατι νιώθω κόμπο στο λαιμό.

Τέτοιες κλωτσιές στα πλευρά που τρώω ουτε ειδικές δυνάμεις να ήμουν... Τουλάχιστον τότε θα είχα αμοιβαίο έρωτα
 
Top