Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Εχουν απειρο κοντεντ ομως , ειδικα στις συνελευσεις . Απλα θελει λιγο να τους καυλαντας και να μην εισαι ψαρωμενος
oτι καυλάντα και λαγνεία είχα για τις παρατάξεις έφυγε με τις καταλήψεις για την ιδιωτική παιδεία. Εκτοτες τις σιχάθηκα.
Ακομα και την ΠΚΣ αδερφέ
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,741 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Screenshot_2024-09-26-02-10-13-825_com.android.chrome.jpg

Εν τω μεταξύ όσο το βλέπω μου φαίνεται τέρμα αστείο σαν εικόνα :laugh:
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,468 μηνύματα.
Να την φορέσω να γίνω ένα με τη θάλασσα 😭
Είμαι σε πολύ κακό μουντ σήμερα, δυστυχώς.
Αντέχουμε πολλά. Θα περάσει κι αυτό (πολύ ωραία το είπε ο @Ουριήλ...). Τόσα έχεις περάσει. Ξέρεις πολύ καλά από αναποδιές. Να ευχηθώ να είναι απ' τις τελευταίες...<3
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Τι εννοείς 6 ώρες;
Ε ήταν μία Γενική Συνέλευση για τις καταλήψεις που είχαμε τον Ιανουάριο-Φεβρουάριο και η όλη διαδικασία-φιάσκο κράτησε 6 ώρες. Τραυματική εμπειρία, wouldn't recommend :lol:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Όσοι είδατε ότι έκανα ό,τι να 'ναι ερώτηση στο διάλεξε μέλος παρακαλώ πάρα μα πάρα πολύ να το ξεχάσετε 😂😂
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,468 μηνύματα.
Όσοι είδατε ότι έκανα ό,τι να 'ναι ερώτηση στο διάλεξε μέλος παρακαλώ πάρα μα πάρα πολύ να το ξεχάσετε 😂😂
Tί δίνεις ;

Για να το ξεχάσουμε, εννοώ...

Τί ; Στο έτσι ;; :pfff:

Άσχετο : Στο προηγούμενο Παλέρμο, εκβιαστής/εκβιάστρια υπήρχε ή όχι ;

Να ένας ρόλος που (θα) μου ταιριάζει γάντι...
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,468 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Την αμέριστη ευγνωμοσύνη και εκτίμησή μου προς τα πρόσωπά σας, λίγο είναι; :P

Εν τω μεταξύ για πότε έτρεξα να το επεξεργαστώ όταν είδα σε ποιο θρεντ απάντησα δε λέγεται, το μπέρδεψα με το άλλο που παίζαμε
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,468 μηνύματα.
Την αμέριστη ευγνωμοσύνη και εκτίμησή μου προς τα πρόσωπά σας, λίγο είναι; :P
Βρε...σπάγγε !!!

Άκου ευγνωμοσύνη...:upside:

Ασήμωσε κάτι, γιατί θα σε κάνω ρόμπα και εδώ και δίπλα...και παραπέρα !!!

Μη χρειαστεί να το ξαναπώ...
Εν τω μεταξύ για πότε έτρεξα να το επεξεργαστώ όταν είδα σε ποιο θρεντ απάντησα δε λέγεται, το μπέρδεψα με το άλλο που παίζαμε
Έχω ντοκουμέντα και αναλυτικό ρεπορτάζ, στα χέρια μου...
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
@Υδροχόος πληρώνω αδρά για να μάθω το μυστικό της Kate
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,468 μηνύματα.
@Υδροχόος πληρώνω αδρά για να μάθω το μυστικό της Kate
Τί δίνεις εσύ, καμάρι μου, για να μάθεις ;

Δε νομίζω το κόκκινο σκουφί που έχεις για το - μοναδικό - τσουλούφι στο κεφάλι...

Όλοι οι κουβαρντάδες εδώ είστε μαζεμένοι μού φαίνεται...

Πες μου πώς...μεταφράζεται το "αδρά" μπας και συνεννοηθούμε...:pfff:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Βρε...σπάγγε !!!

Άκου ευγνωμοσύνη...:upside:

Ασήμωσε κάτι, γιατί θα σε κάνω ρόμπα και εδώ και δίπλα...και παραπέρα !!!

Μη χρειαστεί να το ξαναπώ...

Έχω ντοκουμέντα και αναλυτικό ρεπορτάζ, στα χέρια μου...
Ξέρεις τι;
Πες το, σιγά το πράγμα. Δεν είπα τίποτα φοβερό άλλωστε, απλώς ξέρω τι θα βρείτε να πείτε για να το δικαιολογήσετε
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Τί δίνεις εσύ, καμάρι μου, για να μάθεις ;

Δε νομίζω το κόκκινο σκουφί που έχεις για το - μοναδικό - τσουλούφι στο κεφάλι...

Όλοι οι κουβαρντάδες εδώ είστε μαζεμένοι μού φαίνεται...

Πες μου πώς...μεταφράζεται το "αδρά" μπας και συνεννοηθούμε...:pfff:
Ό,τι δώσει η Kate +10%!
Ξέρεις τι;
Πες το, σιγά το πράγμα. Δεν είπα τίποτα φοβερό άλλωστε, απλώς ξέρω τι θα βρείτε να πείτε για να το δικαιολογήσετε
Να κάνω ταγκ την αρμόδια;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.
Top