Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,468 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Τα έγγραφα για την ταυτοποίηση, τελευταία στιγμή όπως πάντα :laugh:
Τώρα μου ήρθε αναλαμπή. Ηλεκτρονικά τα στέλνετε ή από κοντά; Αν πάτε από κοντά πρόσεχε μη δώσεις πουθενά το τηλέφωνό σου, τον νου σου στις παρατάξεις. Σαν τα κοράκια περιφέρονται στους πρωτοετείς τις πρώτες μέρες.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,547 μηνύματα.
Αν πάτε από κοντά πρόσεχε μη δώσεις πουθενά το τηλέφωνό σου, τον νου σου στις παρατάξεις. Σαν τα κοράκια περιφέρονται στους πρωτοετείς τις πρώτες μέρες.
Πολύ σωστό αυτό. Ρίντερ μη σου πω πως αυτό είναι ίσως το πιο σημαντικό. Μακριά από παρατάξεις, οπωσδήποτε!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Πολύ σωστό αυτό. Ρίντερ μη σου πω πως αυτό είναι ίσως το πιο σημαντικό. Μακριά από παρατάξεις, οπωσδήποτε!
Μα τι τρελή πίεση είχα φάει τη μέρα της υποδοχής από γνωστή παράταξη κυανού χρώματος, δεν περιγράφεται!
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Τώρα μου ήρθε αναλαμπή. Ηλεκτρονικά τα στέλνετε ή από κοντά;
Από κοντά τα θέλουν.
Αν πάτε από κοντά πρόσεχε μη δώσεις πουθενά το τηλέφωνό σου, τον νου σου στις παρατάξεις. Σαν τα κοράκια περιφέρονται στους πρωτοετείς τις πρώτες μέρες.
Πολύ σωστό αυτό. Ρίντερ μη σου πω πως αυτό είναι ίσως το πιο σημαντικό. Μακριά από παρατάξεις, οπωσδήποτε!
Σας ευχαριστώ πολύ, θα προσέχω :hug:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,547 μηνύματα.
Μα τι τρελή πίεση είχα φάει τη μέρα της υποδοχής από γνωστή παράταξη κυανού χρώματος, δεν περιγράφεται!
Ένας από τους λόγους που χαίρομαι που δεν πήγα στην υποδοχή :laugh:. Πέφτει τρελό πρήξιμο απ' όλους, ειδικά τις πρώτες μέρες που ψάχνουν και "θύματα".
Όχι ότι μετά είναι καλύτεροι, αλλά ιδιαίτερα στην αρχή είναι ανυπόφοροι.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Από κοντά τα θέλουν.
Α είναι της παράδοσης, στο πνεύμα της σχολής σου!
Ένας από τους λόγους που χαίρομαι που δεν πήγα στην υποδοχή :laugh:. Πέφτει τρελό πρήξιμο απ' όλους, ειδικά τις πρώτες μέρες που ψάχνουν και "θύματα".
Όχι ότι μετά είναι καλύτεροι, αλλά ιδιαίτερα στην αρχή είναι ανυπόφοροι.
Καλά δεν έχασες και τίποτα. Εμείς ήμασταν εκεί 1-2 ώρες και ακούγαμε ότι μπήκαμε στην καλύτερη σχολή και ότι είμαστε διάνοιες που τα καταφέραμε... :lol:

Για τις παρατάξεις αυτό που λες είναι, ποτέ δεν ηρεμείς. Ειδικά όσο πλησιάζει ο Μάιος. Έχω κάνει το λάθος να δώσω το Instagram μου (ευτυχώς όχι τηλέφωνο). Και ενώ σε γενικές γραμμές δεν αφήνω στο παραδόθηκε, αυτή το κατάφερε :P
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,547 μηνύματα.
Ειδικά όσο πλησιάζει ο Μάιος.
Μεγάλη αλήθεια αυτό. Εγώ δυστυχώς είχα δώσει το κινητό σε μία, που δεν το ήξερα ότι είναι τόσο μέσα στην παράταξη (μεγάλη χαζομάρα), και τον Μάιο την ημέρα των εκλογών με πήρε 4 φορές όπως είδα αργότερα στο ιστορικό κλήσεων. Αλλά επειδή δεν το σήκωσα καμία φορά μάλλον το έπιασε το νόημα και δεν με ενόχλησε ξανά έως τώρα.
Αλλά η αλήθεια αυτό είναι, σπάζουν νεύρα. Αν και πολλοί είναι καλά παιδιά και πραγματικά μπορείς να κάνεις παρέα μαζί τους, όταν αρχίζουν τα προπαγανδιστικά τους δεν αντέχονται μετά.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Μεγάλη αλήθεια αυτό. Εγώ δυστυχώς είχα δώσει το κινητό σε μία, που δεν το ήξερα ότι είναι τόσο μέσα στην παράταξη (μεγάλη χαζομάρα), και τον Μάιο την ημέρα των εκλογών με πήρε 4 φορές όπως είδα αργότερα στο ιστορικό κλήσεων. Αλλά επειδή δεν το σήκωσα καμία φορά μάλλον το έπιασε το νόημα και δεν με ενόχλησε ξανά έως τώρα.
Μωρέ μπράβο αξιοπρέπεια. Εμάς δεν έχουν τέτοιους ενδοιασμούς, όσο και να τους γράψεις επιμένουν.
Αλλά η αλήθεια αυτό είναι, σπάζουν νεύρα. Αν και πολλοί είναι καλά παιδιά και πραγματικά μπορείς να κάνεις παρέα μαζί τους, όταν αρχίζουν τα προπαγανδιστικά τους δεν αντέχονται μετά.
Τι να σου πω, από τις παρατάξεις που αντιστοιχούν σε κόμματα δεν έχω συναντήσει ποτέ τέτοιο άτομο, αλλά μπορεί να φταίει κι ότι τους αποφεύγω με κάθε δυνατό τρόπο :lol:
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,547 μηνύματα.
Τι να σου πω, από τις παρατάξεις που αντιστοιχούν σε κόμματα δεν έχω συναντήσει ποτέ τέτοιο άτομο, αλλά μπορεί να φταίει κι ότι τους αποφεύγω με κάθε δυνατό τρόπο :lol:
Και αυτή είναι η καλύτερη τακτική βασικά, καλώς πράττεις. Όσο περισσότερα νταλαβέρια έχεις μαζί τους, τόσο πάτημα τους δίνεις να σε ενοχλούν. Γιατί και έξω να βγεις μαζί τους για έναν καφέ, το πιο απλό δηλαδή, θα κάνεις ωραία συζήτηση, αλλά αναπόφευκτα θα το γυρίσουν στα δικά τους. Γι' αυτό μακριά.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Μεγάλη αλήθεια αυτό. Εγώ δυστυχώς είχα δώσει το κινητό σε μία, που δεν το ήξερα ότι είναι τόσο μέσα στην παράταξη (μεγάλη χαζομάρα), και τον Μάιο την ημέρα των εκλογών με πήρε 4 φορές όπως είδα αργότερα στο ιστορικό κλήσεων. Αλλά επειδή δεν το σήκωσα καμία φορά μάλλον το έπιασε το νόημα και δεν με ενόχλησε ξανά έως τώρα.
Αλλά η αλήθεια αυτό είναι, σπάζουν νεύρα. Αν και πολλοί είναι καλά παιδιά και πραγματικά μπορείς να κάνεις παρέα μαζί τους, όταν αρχίζουν τα προπαγανδιστικά τους δεν αντέχονται μετά.
Και εγω ειχα δωσει το τηλεφωνο σε μια γιατι νομιζα μου την πεφτει :crazy: Μετα εκανα τον συλλογισμο :crazy:

3 εβδομαδες αδιακοπα με επαιρναν τηλεφωνο , καθε μερα ιδια ωρα

@Reader Επισης μην καθεσαι μονη στο αμφιθεατρο εκτος αν εχεις ορεξη για πολιτικες συζητησεις που μπορει να κρατησουν και 30 λεπτα
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Την έχουμε τρομάξει την κοπέλα :lol: Μη φοβάσαι @Reader μου, εγώ είμαι εδώ :pfff:
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
@Reader Επισης μην καθεσαι μονη στο αμφιθεατρο εκτος αν εχεις ορεξη για πολιτικες συζητησεις που μπορει να κρατησουν και 30 λεπτα
Ωχ αυτό δεν το ήξερα, ευχαριστώ πολύ.
Την έχουμε τρομάξει την κοπέλα :lol: Μη φοβάσαι @Reader μου, εγώ είμαι εδώ :pfff:
:give_rose:
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Τώρα μου ήρθε αναλαμπή. Ηλεκτρονικά τα στέλνετε ή από κοντά; Αν πάτε από κοντά πρόσεχε μη δώσεις πουθενά το τηλέφωνό σου, τον νου σου στις παρατάξεις. Σαν τα κοράκια περιφέρονται στους πρωτοετείς τις πρώτες μέρες.
Oι παρατάξεις ειναι τα ΣΙΧΑΜΑΤΑ των ελληνικών πανεπιστημίων ειλικρινά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωχ αυτό δεν το ήξερα, ευχαριστώ πολύ.
μακριά απο παραταξικούς της ΚΝΕ και της ΟΝΝΕΔ
και μακριά απο φοιτητές μελη της ΑΝΤΑΡΣΥΑΣ.
πιο πρηξοπούτσιδες άνθρωποι δεν υπάρχουν πουθενά αλλού.
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
μακριά απο παραταξικούς της ΚΝΕ και της ΟΝΝΕΔ
και μακριά απο φοιτητές μελη της ΑΝΤΑΡΣΥΑΣ.
πιο πρηξοπούτσιδες άνθρωποι δεν υπάρχουν πουθενά αλλού.
Από όσους ανέφερες, μόνο τους πρώτους ξέρω :laugh:
 

nearos

Διακεκριμένο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.
Από όσους ανέφερες, μόνο τους πρώτους ξέρω :laugh:
θα τους μάθεις και θα τους μισήσεις...
Οννέδ ειναι οι δαπιτο χαρτινογιακάδες με τα λεφτά του μπαμπάκα με τα μέσα κα ιτις αφίσες για πάρτυ με ημιγυμνες κοπελίτσες και "ψηφισε δαπ να σου δωσουμε τα θεματα"

και η ανταρσυα ειναι το εκτρωμα του ΚΚΕ που απέκτησε πολιτική συνείδηση και αποκόπηκε απο τη γεννετειρα του. Μακρυμάλληδες βρωμεροί άπλυτοι που δεν εχουνε γνωρίσει ξυράφι στη ζωή τους που το παίζουν παιδιά του πολυτεχνείου.

Θα τα δεις θα τα δείς..
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Oι παρατάξεις ειναι τα ΣΙΧΑΜΑΤΑ των ελληνικών πανεπιστημίων ειλικρινά
Εχουν απειρο κοντεντ ομως , ειδικα στις συνελευσεις . Απλα θελει λιγο να τους καυλαντας και να μην εισαι ψαρωμενος
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,862 μηνύματα.
Εχουν απειρο κοντεντ ομως , ειδικα στις συνελευσεις . Απλα θελει λιγο να τους καυλαντας και να μην εισαι ψαρωμενος
Εγώ πήγα σε μία συνέλευση όλη κι όλη και μου άφησε αρκετά τραύματα για την επόμενη δεκαετία. :P Μέχρι και στις ειδήσεις έπαιξε.
 
Top