Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
-Αγάπη μου,τι κάνει αυτός ο γυμνός άντρας κάτω απο το κρεβάτι μας;
-Ααα,δεν ξέρω τι κάνει κάτω απ'το κρεβάτι.Πάνω σ'αυτό όμως κάνει θαύματα. :redface:


-Kοπελάρα μου είμαι ο νέος σου έρωτας.
-Αγορίνα μου,είμαι η νέα σου χιλόπιτα.


-Μπαμπά,στο σχολείο τα παιδάκια με φωνάζουν μαφιόζο. :(
-Θα περάσω αύριο να το κανονίσω.
-Κοίτα να φανεί σαν ατύχημα.


-Δεν είναι περίεργο που η μύτη τρέχει και τα πόδια μυρίζουν;

-Μπαμπά,ένα παιδί στο σχολείο με είπε gay;
-Και,τον έδειρες;
-Όχι καλέ,ήταν γλυκούλης. :redface:

-Μαμά,τώρα που έγινα 18 χρονών,μπορώ να βάψω τα νύχια μου;
-Όχι, Μανώλη μου.

-Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Σα να βλέπεις την πεθερά σου να πέφτει από το γκρεμό με το καινούριο σου αυτοκίνητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
-Ελα παρτον στο στομα
-Οχι
-Ελα λιγο,παρτον
-Οχι σου λεω!
-Ελα,ελα αεροπλανακι...βββ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
-Με απατάς!
-Εγώ?? Εγω???
Μα τι πάθατε σήμερα!!!! Είσαι ο τρίτος που μου το λέει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Εγώ πάλι αρχίζω να μετράω πρόβατα να κοιμηθώ. Τι να δω; Λείπανε δύο.
Αστυνομία, κακό, τέσσερις το πρωί κοιμήθηκα. Είναι να μη σου τύχει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
-Έλα Γιωργάκη...σήκω είναι 7:30 η ώρα, πρέπει να πας στο σχολείο....
-Όχι δεν θέλω!!
-Έλα βρε Γιωργάκη, σήκω επιτέλους θα αργίσεις στο σχολείο...
-Όχι,όχι,όχι!!!Αφού τα παιδιά με κοροϊδεύουν και οι δάσκαλοι με μισούν!Πες μου ένα λόγο που πρέπει να πάω στο σχολείο...
-Γιατί είσαι ο διευθυντής του σχολείου!!!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
- Πώς λέγεται αυτός που έχει μία τρίχα στο κεφάλι του;
- Παρά τρίχα φαλακρός...
- Γιατί το σουτιέν είναι το σύμβολο της δημοκρατίας;
- Γιατί χωρίζει την αριστερά από τη δεξιά, συγκρατεί τις μάζες και ξεσηκώνει τα πλήθη...
- Τι κάνει η ψείρα στο κεφάλι φαλακρού;
- Αποτοξίνωση..
- Γιατί έχει στραβώσει ο πύργος τις Πίζας;
- Γιατί όλοι πάνε στον πύργο του Άιφελ...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
‎-Μαμά, ο μπαμπάς θέλει να σκοτώσει τη νονά.
-Τι είναι αυτά που λες μικρέ;
-Κρυφάκουσα που της είπε "Ραντεβού στις 10. Θα σε πεθάνω απόψε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μωρο μου τι προτιμας μπανανα ή βερικοκο?
-Εισαι στο μαναβικο?
-Οχι,στο φαρμακειο...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η γυναίκα στον άντρα μετά το σεξ:

- Δε μου λες μήπως είσαι κομάντο;
- Όχι, πως σου ήρθε αυτό;
- Ξέρω γω; Μπήκες, βγήκες κανείς δεν σε κατάλαβε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
-Superman πού πας;
-Έξω.
-Και η μπέρτα σου πού είναι;
-Άσε μας ρε μάνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
-Πάμε για καφέ;
-Μπα...βρέχει.
-'Εχω ακούσει για καφετέριες με οροφή, τοίχους κι έτσι...τι λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
-Έχεις μηχανάκι??
-Ναι
-Πόσα κιβικά??
-50....
-Να τα εκατοστίσεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
-Συγγνώμη να διακόψω λίγο;
-Έλα πες τι θες;
-Τίποτα...μόνο να διακόψω ήθελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δυο γιαγιαδες συζητανε:
- Παντρευεται η εγγονη μου την αλλη βδομαδα.
- Α, ναι ; Απο που ειναι ο γαμπρος;
- Απο το φεηςμπουκ, αλλα δεν ξερω που πεφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Πήγα στο φαρμακείο να πάρω κάτι για τον βήχα....10 ευρώ μου λέει!



Μου κόπηκε ο βήχας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Διάβαζα το ζώδιό μου και στα αισθηματικά έγραφε:
"Δεν είδες τα επαγγελματικά από πάνω; Μου θες και έρωτες..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Συνελήφθη 15χρονος έξω από σχολείο με μικροποσότητα βιβλίων.

Ένας τύπος
πάει στο βενζινάδικο και λέει στον βενζινά «βάλε 5 σταγόνες βενζίνη και 3 σταγόνες λάδι». Και ο βενζινάς: «Να σου κλάσω και λίγο μέσα στα λάστιχα»;

Ποια είναι
η διαφορά ενός εργαζόμενου από μία πίτσα; Η πίτσα μπορεί να θρέψει οικογένεια.

Ρωτάνε έναν γέρο
«τώρα με την οικονομική κρίση πώς την βγάζεις»; Και ο γέρος: «Τη βγάζω παιδί μου, να τη βάλω δεν μπορώ».

Τι κοινό έχουν
η γαλοπούλα και οι Έλληνες; Τη βγάζουν δεν τη βγάζουν μέχρι τα Χριστούγεννα.

Πώς χαρακτηρίζουν οι επαγγελματίες την κατάσταση με την οικονομική κρίση με μία λέξη:

Φούρναρης: ψίχουλα.
Αγρότης: ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.
Ανθοπώλης: μαρασμός.
Υφασματέμπορος: πανί με πανί.
Ψαράς: ούτε λέπι.
Φαρμακοποιός: με το σταγονόμετρο.
Ηλεκτρολόγος: δεν βλέπω φως.
Έμπορος χαλιών: χάλια.
Κομμωτής: τρίχες.
Ψιλικατζής: ψιλοπράγματα.
Νεκροθάφτης: ψόφια πράγματα.
Tυπογράφος: ούτε φύλλο.

Κάπου στα βόρεια προάστια
, νύχτα, ένας μασκοφόρος πετάγεται ξαφνικά πίσω από ένα δέντρο και κολλάει το πιστόλι του στα πλευρά ενός καλοντυμένου κυρίου. «Τα λεφτά σου γρήγορα», του λέει.
Ο καλοντυμένος: «Τι; Ξέρεις ποιος είμαι εγώ; Εγώ είμαι ο τάδε ταδόπουλος, βουλευτής και πρώην υπουργός».
Και ο μασκοφόρος: «Ε, τότε, αλλάζει. Τα λεφτά ΜΟΥ και γρήγορα»!

Πάει ένας τύπος σε ένα μπαρ
στεναχωρημένος και λέει στον μπάρμαν «βάλε μου ρε φίλε 5-6 ποτάκια, να σου πω τι έχω».
Τα βάζει ο μπάρμαν και τον ρωτάει «τι έχεις ρε άνθρωπε…».
-«Βάλε ρε φίλε άλλα 5-6 ποτάκια να σου πω…».
Τα ξαναβάζει ο μπάρμαν, «θα μου πεις τώρα;».
-«Μόνο 5 ευρώ».

πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ανεβάζει η άλλη φώτο στο χιόνι και γράφει ο άλλος από κάτω:
-Χιονίζει εκεί?
-Όχι περίσσεψαν από τους κουραμπιέδες 750 κιλά άχνη-ζάχαρη και τα πέταξε έξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top