Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μια γυναίκα κατά τη διάρκεια που ο άντρας της λείπει στη δουλειά φέρνει τον εραστή της σπίτι.
Ο 9χρονος γιος της γυρνάει σπίτι πιο νωρίς τους βλέπει και κρύβεται στη ντουλάπα για να παρακολουθεί!!
Εντελώς ξαφνικά όμως γυρνάει σπίτι κ ο πατέρας του παιδιού. Τότε η γυναίκα κρύβει γρήγορα τον εραστή της στη ντουλάπα μην ξέροντας ότι είναι ήδη εκεί το παιδί της!!!

Tο μικρό αγόρι λέει: 'Σκοτεινά εδώ.'
O άντρας λέει: 'Ναι είναι.'
Αγόρι: 'Έχω μια μπάλα του μπέιζμπολ!'
Άντρας: 'Μπράβο'
Αγόρι: 'Θες να την αγοράσεις ?'
Άντρας: 'Όχι ευχαριστώ'
Αγόρι: 'Εντάξει! Αλλά ο μπαμπάς μου είναι εκεί έξω!!'
Άντρας: 'OK, λεγε πόσα??'
Αγόρι: '250$'

Σε λίγες βδομάδες συμβαίνει ακριβώς το ίδιο πράγμα και έτσι το αγόρι και ο εραστής βρίσκονται ξανά στην ντουλάπα!
Αγόρι: 'Σκοτεινά εδώ.'
Άντρας: 'Ναι είναι.'
Αγόρι: 'Εχω ένα ρόπαλο του μπέιζμπολ!!'
Ο άντρας θυμάται την προηγούμενη φορά οπότε ρωτάει το αγόρι, ' Λεγε πόσα?'
Αγόρι: '750$'
Άντρας: 'Το παίρνω'

Μερικές μέρες αργότερα, ο πατέρας λέει στο μικρο του γιο, 'Πάρε το ρόπαλο σου και την μπάλα του μπέιζμπολ και πάμε στο πάρκο να παίξουμε σαν πατέρας με γιο! '
Έτσι το αγόρι λέει 'Δεν μπορώ τα πούλησα κ τα δυο'
'Πόσο?', τον ρωτά ανυποψίαστος ο πατέρας του.
Αγόρι: '1000$'
'Είναι απαίσιο που συμπεριφέρεσαι κατ αυτόν τον τρόπο στους φίλους σου, ντρέπομαι που είμαι πατέρας σου, πάμε γρήγορα στην εκκλησία να εξομολογηθείς', λέει ο πατέρας και τον τραβάει προς την εκκλησία.

Φθάνοντας, ο πατέρας του μικρού παιδιού τον βάζει να καθίσει και κλείνει πίσω του την πόρτα του εξομολογητηρίου.
Tο αγόρι λέει: "Σκοτεινά εδώ"
Και ο παπάς απαντά: "Μην ξαναρχίζεις, πόσα θες?!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Πάω να του στείλω μήνυμα.
"Κάτσε ρε φίλε", λέω "όλο εγώ στέλνω πρώτη, άμα γουστάρει να στείλει αυτός. Τι είμαι εγώ; Μαλάκας;;;".
Εε και έστειλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Ο Σύλλογος κυκλοθυμικών Ελλάδος σας εύχεται καλό μήνα και να πάτε να γαμηθείτε όλοι σας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
“Η αχρηστη πληροφορια στα
απορρυπαντικα : Σε περιπτωση
επαφης με τα ματια καλεστε στο
210 675……..
Πως να καλεσω ?!?! ΑΦΟΥ
ΓΚΑΒΩΘΗΚΑΑ !!!”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Αφιερωμενο στους απανταχου Θεσσαλους.

Μπαινει Λαρισαιος σε μπαρ και βλεπει απεναντι μια ωραια κοπελα και πλησιαζει για κουβεντα.
- Πως σι λεν;;;
- Λια
- Ουι.!.!.! Και το πατεραμ ετσ τον λεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Κοιμάσαι μια ώρα το μεσημέρι. Ξυπνάς. Δεν ξέρεις αν είναι μέρα ή νύχτα, αν έχεις γονείς, αδέρφια, γκόμενο. Καλά εντάξει, γκόμενο δεν έχεις σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
“Το “ναι έχει ζεστό νερό για μπάνιο” είναι μακράν το μεγαλύτερο ψέμα ανάμεσα στα αδέρφια.”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Μπαίνει ένας γάιδαρος σε έναν φούρνο και λέει:
-Γεια!μου δίνεις μια φρατζόλα ψωμί?
Ο φούρναρης τον κοιτούσε με ανοιχτό το στόμα,σταυροκοπιόταν και σκεφτόταν'έλα παναγία μου,μιλάει ο γάιδαρος και θέλει και ψωμί?'
Τέλος πάντων,ο φούρναρης του δίνει τη φρατζόλα,ο γάιδαρος λέει 'ευχαριστώ' και φεύγει.ο φούρναρης είχε μείνει αποσβολωμένος,οπότε,ξαναμπαίνει στον φούρνο ο γάιδαρος και του λέει:
-Δε μου λες,μου δίνεις και μία σακούλα γιατί είμαι με το μηχανάκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
-"Θες να τα φτιάξουμε;"
-"Θέλεις κουτάλι;"
-"Τώρα αυτό πού κολλάει;"
-"Με το χέρι θα τη φας τη χυλόπιτα;"
Έκανε πάντως μία προσπάθεια.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
“Σχολικη τσαντα 50 λεει. Προφανως εχει και το απολυτηριο λυκειου μεσα.”:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
-Το τελευταίο θρανίο να βγει έξω
-Μόνο το θρανίο ή και εμείς;;

Αντε και καλη σχολικη χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
-Τι τρώει ένας κανίβαλος όταν νηστεύει;
-Ψαράδες και γεωργούς :P


Έκανε ένας ταξιτζής την βραδινή βάρδια και μπαίνει μια γυμνή γυναίκα και του λέει: -Πάμε αεροδρόμιο.
Προχωρά ο ταρίφας δυο μέτρα, σκέφτεται , γυρνά και την κοιτά.
Προχωρά ακόμα ένα μέτρο, την ξανακοιτά.
-Τ γίνεται; λέει η γυναίκα. Δεν έχεις ξαναδεί γυμνή γυναίκα;
-Μπα, γυμνή έχω ξαναδεί. Πορτοφόλι δεν βλέπω και ανησυχώ!!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν ένας φάρμερ που αγαπούσε πολύ τα ζώα του, αλλά είχε τρομερή
αδυναμία στην Μίτσι, μια αγελάδα που την είχε από πολλά χρόνια και την
είχε σαν παιδί του.

Φαντάσου λοιπόν τη στεναχώρια του όταν ξύπνησε ένα πρωί και πήγε να
ταΐσει τη Μίτσι και τη βρήκε νεκρή.

Τον έπιασε τέτοια μαύρη απελπισία, που σαν να λέμε ότι η ζωή του δεν
είχε πλέον νόημα, τι κάνει λοιπόν ο δικός σου, παίρνει τη καραμπίνα
και τινάζει τα μυαλά του στον αέρα.

Ξυπνάει μετά από ώρα η γυναίκα του, τι να δει: η αγελάδα νεκρή και ο
άντρας της με τα μυαλά σούπα. Μαύρη απελπισία κι' αυτή, παίρνει ένα
σκοινί και κρεμιέται από ένα δέντρο.

Σε λίγο βγαίνει ο μεγάλος ο γιος (18 χρονών) και ψάχνει το πατέρα του
γιατί είχαν κάτι δουλειές με τα ζώα, οπότε τι βλέπει κι αυτός: η
αγελάδα ψόφια, ο πατέρας του πυροβολημένος και η μάνα του κρεμασμένη.
Μια από τα ίδια με τις μαύρες απελπισίες, οπότε πάει στη λίμνη που
ήταν εκεί κοντά, δένει μια πέτρα στο λαιμό του και ετοιμάζεται να
φουντάρει. Ξαφνικά, παρουσιάζεται μια γοργόνα - γκομενάρα και γαμώ -
και του λέει:

-Μην αυτοκτονήσεις, μπορώ να σε βοηθήσω. Αν μου κάνεις έρωτα 3 φορές σερί,
Έχω τη δύναμη να τους επαναφέρω και τους τρεις στη ζωή όπως ήταν
πρώτα. Αλλά πρόσεξε, αν με αφήσεις ανικανοποίητη, θα σε σκοτώσω.
Δέχεσαι;

-Δέχομαι, λεει ο δικός σου.

Να την πρώτη φορά, να καπάκι τη δεύτερη, πάμε για την τρίτη, βρε
ντε..., Βρε ντε ... πρόβλημα... Και η γοργόνα τον σκοτώνει.

Μετά από ώρα ξυπνάει και ο δεύτερος γιος (14 χρονών), ψάχνει τον
πατέρα του και βλέπει πάλι τα ίδια. Ξανά στη λίμνη, βλέπει και τον
αδερφό του νεκρό και ετοιμάζεται να φουντάρει.

Βγαίνει πάλι η γοργόνα και του λέει:

-Αν με πηδήξεις 4 φορές σερί, μπορώ να τους επαναφέρω και τους
τέσσερις στη ζωή όπως πρώτα.

Το σκέφτεται για λίγο ο πιτσιρικάς και λεει στη γοργόνα:

-Αν σε πηδήξω 8 φορές σερί, μπορώ να ζητήσω και κάτι έξτρα;

-Αν με πηδήξεις 8 φορές σερί, μπορείς να μου ζητήσεις ότι θέλεις.

-Εντάξει, θέλω να τους επαναφέρεις όλους στη ζωή και επιπλέον να με
κάνεις πάμπλουτο.

-Κανένα πρόβλημα, λεει η γοργόνα, θα γίνει αυτό που θέλεις.

-Εντάξει, λεει ο πιτσιρικάς, αλλά θα κάνουμε ακόμα μια συμφωνία.

-Τι συμφωνία;
-Δεν θα μου μείνεις ξερή στα χέρια, όπως η αγελάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Υπήρχε κάποτε κάποιος ο οποίος είχε ψείρες. Ρώτησε λοιπόν ένα γνωστό του πως θα απαλλαγή από αυτές.
Θα πας στο σπίτι σου και θα ανοίξεις τον φούρνο, θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα και θα τον ανάψεις στους 250 βαθμούς, με τόση ζέστη οι ψείρες θα αναγκαστούνε να φύγουνε. Πήγε λοιπόν ο τύπος και έκανε ότι ακριβώς του είπε ο φίλος του. Καθώς ψηνότανε το κεφάλι του, κατεβαίνει στη μύτη του η αρχηγός ψείρα και του λέει.
-Αστα μεγάλε, εδώ περνάμε φίνα. Κάνουμε μπάνιο, σάουνα, χαμάμ. Και γαμώ τις διακοπές...
Την επομένη λέει στο φίλο του τι έγινε.
-Η συνταγή που θα σου δώσω τώρα είναι αλάνθαστη. Θα πας σπίτι και θα ανοίξεις τον καταψύκτη, και θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα. Ε...με τόσο κρύο σίγουρα θα φύγουν.
Πήγε λοιπόν σπίτι και έκανε πάλι ότι του είπε. Και ενώ το κεφάλι του είχε σχεδόν παγώσει, κατεβαίνει πάλι η αρχηγός ψείρα και του λέει.
-Πως πάει ρε μεγάλε...Εμείς εδώ είμαστε σε χειμερινές διακοπές...Κάνουμε σκι, παίζουμε χιονοπόλεμο, φτιάχνουμε χιονάνθρωπους.... και γαμώ τις ζωές.
Τι να κάνει λοιπόν, πάει στο φίλο του και του λέει πάλι τι έγινε.
-Αυτή τη φορά όμως, του λέει, δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχουμε. Τώρα που θα φύγεις αποδώ, τον πρώτο που θα συναντήσεις με πολλά μαλλιά και γένια, να έχει και κάνα χρόνο να κάνει μπάνιο, θα τον αρχίσεις στο ξύλο...μπουνιές, κλωτσιές, και προπάντων κεφαλιές. Έτσι θα φύγουν απ το δικό σου κεφάλι και θα πάνε στο δικό του.
Βρίσκει λοιπόν κάποιον με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, και χωρίς δεύτερη κουβέντα τον αρχίζει στο ξύλο...Μπουνιές, κουτουλιές...τον αφήνει αιμόφυρτο και αναίσθητο κάτω. Κατεβαίνει λοιπόν πάλι η αρχηγός ψείρα στη μύτη του και του λέει...
-Μπράβο ρε μεγάλε...τον γάμησες τον πούστη στο ξύλο...αλλά και εμείς δεν κάτσαμε με σταυρωμένα τα χέρια. Όση ώρα τον έδερνες εσύ, εμείς του πήραμε 10000 ομήρους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
- Γνώρισα χθές ενα πολύ καλό παιδί, ώριμος, ευγενικός, σπουδαγμένος στο εξωτερικό...
- Πού τελείωσε;
- Στα βυζιά μου, αλλα τι σχέση έχει αυτό???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
“-Φέρε μια ποικιλία κρεάτων για τέσσερις, 2 πατάτες, μια χωριάτικη και ένα τζατζίκακι!
-Αυτά;
-Για μένα ναι. Εσείς παιδιά τι θα πάρετε;”
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
-ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ!

-Μιλουσα.

-ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ!

-Καλα πες.

-Λοιπον,4 γυρο χοιρινο,μια πατατες...


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η ζυγαρια λεει οτι πηρα 4 κιλα... Η μανα μου λεει οτι αδυνατισα... Εγω την μανα μου πιστευω αιμα μου ειναι, δεν θα μου ελεγε ποτε ψεματα, με αγαπαει
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
O Παντελίδης έβγαλε τραγούδι με τίτλο: "Σκούπισε τα πόδια σου και πέρασε".
Παρακάτω, του προτείνω τα επόμενα τραγούδια:
1. Αν αργήσω, φάε
2. Χτύπα το κουδούνι και θ' ανοίξω
3. Ρίξε τη ΔΕΗ κάτω από την πόρτα
4. Οχι διαφημιστικά φυλλάδια
5. Η πόρτα κλειδώνει μετά τις 23:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
- Μου!
- Με θα λες.
- Μου!
- Με σε λέω θα λες!
- Αφήστε ήσυχη την αγελάδα κύριε!

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top