Ανέκδοτα και αστεία κειμενάκια

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
-Πωω τι βυζια είναι αυτά μωρή καριολα, έπαθα πλάκα.

-ΟΡΙΣΤΕ;;;;

-Λέω, μήπως ξέρεις που έχει ATM εθνικής;

Κλασσική συμπεριφορά ελλήνων μαθητών στο εξωτερικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
"ποτέ μην σηκώσεις χέρι στα παιδιά σου, αφήνεις τον θώρακα σου απροστάτευτο":boxing::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πανσέληνος θα επηρεάσει λέει αρνητικά τα ερωτικά των καρκίνων. Ναι το φεγγάρι περίμενα να γεμίσει για να μη γαμήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο καμάκι λέει ο άλλος είναι μανούλα. Λογικά κυνηγάει τις γυναίκες με μια ζακέτα στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Γκντουπ,επέστρεψααααα. :D

Πας σε ναυαγοσώστη.Του λες κλαίγοντας :
"Είναι όλοι τους στο βυθό και εσυ δεν κάνεις τίποτααααα. :("
-Ποιοί;;
-Οι αχινοί...
Ε και μετά τρέχεις.

Και ένα άλλο:

-Μάνα θέλω την ανεξαρτησία μου, θα φύγω από το σπίτι!
-Θα κάνω σουφλέ το βράδυ.
-10 και μισή θα είμαι πίσω ε;

Τελευταίο ε;

Ποια είναι ρε αυτή η Ολάτα που αγαπάει ο Σφακιανάκης;
-Ποια Ολάτα, ρε;
-Έτσι λέει σε ένα τραγούδι του... "Ολάτα σ'αγαπώ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήγα πήρα σήμερα το πρωί ψωμί μπαγκέτα 2,10 ευρώ. Λογικά θα την κουνάς και θα βγαίνει μπροστά σου η φιλαρμονική της Βιέννης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
θα βγαινα τώρα να πιω, να μεθύσω, να τα κάνω όλα χάλια, να ξημερώσω σε κανα μπαράκι ξερω γω....
...αλλά λέω αύριο καλύτερα, έχω πιει και το γάλα μου τώρα.

έχω φάει στη ζωή μου άκυρα, έχω φάει ξύλο, έχω φάει φρίκες...το ψυχικό σθένος να φαω μπάμιες ακόμα δεν το έχω βρει!

και το τελευταίο

Εσάς που βγένεται στην παραλία και ψάχνετε βραζιλιάνικους κώλους να ξέρετε πως οι ελληνικοί σας έχουν χεσμένους:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Τι ζώδιο είσαι;

-Διδυμος

-Κρίμα δεν ταιριάζουμε...

-Τον έχω 18 πόντους.

-Αστρολογίες και χαζά μορφωμένοι άνθρωποι, πάμε σπίτι σου;

:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
^χαχαχαχχααχ Άκη συνέχισε έτσι


Λοιπόννννννννν,μου αρέσει που είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα είμαστε.

Μην κάνει το σταυρό της μια μοναχή μέσα στο λεωφορείο...αμέσως να το κάνουν όλες..το γνωστό σταυροcopy.
***
Πώς σχολιάζουμε εμείς μια φωτογραφία: ''όμορφος, κούκλος,θεά '' κτλ.
Πως σχολιάζουν οι γονείς μας:''Γιώργο μου καλημέρα!πολύ ωραία η φωτογραφία! Η μάνα σου πώς είναι; Ρώτα την πότε θα κανονίσουμε για καφέ,δώσε χαιρετίσματα στην θεία σου τη Βάσω!!!φιλιά πολλά !
***
Μοιράσου μια Coca Cola (ελπίζω να μη θεωρηθεί διαφήμιση :P ) με τον πρώην σου.
Αμεεεε κάτσε να την κουνήσω πρώτααααα.:mad:
***
Όταν βαριέμαι, βάζω μερικά χαρτιά σε ένα φάκελο, και πάω και βρίσκω κανέναν που κάθεται μόνος σε παγκάκι. Αφήνω τον φάκελλο δίπλα του και του λέω συνωμοτικά: " Ο Τανάλιας είπε, τα μισά τώρα, τα μισά μετά τη δουλειά". Φεύγω τρέχοντας...


^Αυτό θα ήταν ωρρρραίο αν το έκανα στα αλήθεια :(
***
-Μ'αγαπάς;
-Τί μέρα είναι σήμερα;
-Σάββατο.
-Όχι.

Εεεεεεεεεε αυτά πγος το παγόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΠΟΛΥΜΝΙΑΑΑ..!!!
Στο θέμα μας...


Η αμήχανη στιγμή που η Αλεξανδράτου τραγουδά το "Εμένα οι φίλοι μου είναι μαύρα πουλιά".

και..

❏ Δε διαβάζω τίποτα ❏ Θα κάνω μια προσπάθεια ❏ Θα περάσω κάποια μαθήματα ❏ Θα περάσω αρκετά ✔ Παραμυθιάζομαι, ξέρω πολύ καλά τι θα συμβεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βρήκα ένα μαύρο iPhone 5 σε ένα ταξί ξεχασμένο! Οποιος το ξέχασε ας μου στείλει μήνυμα γιατί θέλω και τον φορτιστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
- Η γυναίκα μου διάβαζε την ''ιστορία 2 πόλεων'' και γέννησε δίδυμα!
- Η δικιά μου διάβαζε τους '' 3 σωματοφύλακες'' και γέννησε τρίδυμα!!
- Μάγκες πρέπει να την κάνω!!
- Γιατί; που πας;
- Πριν φύγω από το σπίτι η γυναίκα μου διάβαζε το '' ο Αλί μπαμπάς και οι 40 κλέφτες''
:look: :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όχι που θα δίνει ο Άκης και η Πολύμνια ρέστα.
Ζήλεψα.:pfff: Επί του ψητού:
-Μια σοκολάτα θα ήθελα
-Πάρτε μια μπρέικ
-Λάκτα έχετε?
-Όχι πάρτε μπρέικ
-Ίον αμυγδάλου?
-Όχι μπρέικ να πάρετε
Πρήζων μπρέικ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Επειδή έχω βαρεθεί τα copy/paste πάρτε δυο δικά μου. Είναι λίγο περίεργα οπότε μην ψαρώσετε όσοι δεν τα καταλάβετε :P

-Ακούς Heavy Metal;
-Από Heavy Metal ακούω τις δονήσεις που υφίστανται στους δεσμούς των μορίων της ένωσης PbCl2.

Σα να μ'έσβησε,δεν την βλέπω μέσα.


-Have you been into the meitnerium jar ?
-It's Mt.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ωραίος Mt,οι αυτοσχέδιες ατάκες είναι οι καλύτερες τελικά.


Μμμάλιστα νεραιδοκόριτσο,θα σου αφιερώσω λοιπόν μερικά
:


Aυτό που τραγουδάω κάτι μαζί με το ραδιόφωνο, αλλά ο καλλιτέχνης λέει όλους τους στίχους λάθος, πρέπει κάποτε να σταματήσει !!!
***
Έσπασε ο δίσκος του σερβιτόρου στην ταβέρνα και δεν είχε με τί να σερβίρει. Ευτυχώς κάποιος είχε ένα Samsung s4 και βολεύτηκε το παλικάρι...
***
Συμβουλή προς τα αγόρια :
Αν θέλετε να κάνετε μια γυναίκα να τρέχει απο πίσω σας, ρίξτε της νερό σε ισιωμένο μαλλί...
Δε συνεχίζω άλλο.

Εντάξει,παραπονιάρικο; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στον έρωτα,στον πόλεμο και στην ελλάδα όλα επιτρέπονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πετάχτηκα μέχρι το περίπτερο να πάρω τσιγάρα, και βλέπω τον περιπτερά να κλείνει με βιασύνη το λάπτοπ μόλις με βλέπει. Ευτυχώς τα ρέστα μου τα έδωσε με το άλλο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Challenger,κλαίωωωωω :loltooth:


-Ναι,γεια σας, τραγουδάει απόψε η Γωγώ Τσαμπα;;
-Όχι,σήμερα έχει ρεπό πο πο πο πο πο πο πο πο πο πο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα τσόντα που η γυναίκα λέει "want more ass?" και ο άντρας της απαντά "I want you to love me". Τέλος κι οι τσόντες. Αστοδιάλο δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top