Αλλάξτε το πρόσωπο σας!

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αφού αν πατήσεις save στις ανοίγει σε νέο παράθυρο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το ποντίκι στο κέντρο και ... βουρ!


αμ πείτε το βρε παιδιά και μου έχει βγει η ψυχή!!!!
απολαύστε με :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • phpoL2qYb.jpg
    phpoL2qYb.jpg
    36.8 KB · Εμφανίσεις: 140
  • phpUUXH1D.jpg
    phpUUXH1D.jpg
    29.8 KB · Εμφανίσεις: 143
  • phpCCq6YO.jpg
    phpCCq6YO.jpg
    29.5 KB · Εμφανίσεις: 135

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΟΟΟΛ!! Καλά, η άφρο εκδοχή σου είναι τέλειααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xaxaxaxa...τελικά οι άφρο εκδοχές πρέπει να είναι οι πιο πετυχημένες!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι ξύπνησα τον μικρό απ τα γέλια μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, άσε που για μας, τους Έλληνες, το ινδικό/αραβικό δεν είναι τόοοοσο διαφορετικό! :D
Ο ιχλίμπεντιχ, από την άλλη, ήταν γελοίος με ασιατικά χαρακτηριστικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οκ τα καταφερα, με πριντ σκριν.....τενκιου γκερλες!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Οι άφρο εκδοχές είναι γαμάτες :clapup: έχω ξεκαρδιστεί στο γέλιο κ εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καλά έχει τραγικές αλλαγές. Έχω λυθεί στα γέλια με το πως με κάνει σαν μαιμού ή σαν αφρικάνα .




Xmm, νόμιζα ότι είχα βάλει και την αφρικάνα και την μαιμού. Πώς έμεινε μόνο αυτή η ψωνίστικη?:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
πωπω καλα ειναι φοβερο!!!

ολα βγήκαν ωραια αλλα το baby ειναι κορυφή!
εχετε δει Baby με γένια και μαλλί μοικανα??? :lol::lol::lol::hehe::hehe:


baby.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχουν πολύ φάση!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Νικούλα κι η President στην Manga έκδοση είναι φοβερές! :clapup:

Και η afro της Αναστασίας. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
μια απορια, πως στο Δια τις αποθηκευσατε?!!!!!!!!
Εγω δεν μπορω με τον καθιερωμενο τροπο..:(
Όπως γράφω στις οδηγίες, μετά την επιλογή σου για αλλαγή, το κουμπί ως τώρα που ήταν next γίνεται save. Αν το πατήσεις, ανοίγει νέο παράθυρο με την φωτογραφία και κάνεις δεξί κλικ πάνω της, "αποθήκευση ως".
Επίσης η σελίδα δεν μου άνοιγε με Μοζίλλα. Τεσπά.
Αν δεν σου ανοίγει με τον firefox, τότε δεν έχεις το java plugin. Για να το βάλεις πηγαίνεις εδώ και ακολουθείς οδηγίες.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα είμαι ωραία γριούλα…:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΜανουελαΓρια.jpg
    ΜανουελαΓρια.jpg
    18.7 KB · Εμφανίσεις: 119
  • Modigliani.jpg
    Modigliani.jpg
    24 KB · Εμφανίσεις: 122
  • mm.jpg
    mm.jpg
    16.4 KB · Εμφανίσεις: 137
  • m.jpg
    m.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 127

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλέ στη δεύτερη μου θυμίζεις ... τον....σβαρτζενέγκερ!! :eek::crazy::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@thy-Ki

Νεοφερμένος

Η k@thy-Ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χαχχα πολυ γέλιο...το πιο γελοίο ήταν που ημουν μωρακι κ φαινοταν κ το piercing...ή γρια μες τις ζαρες αλλα το piercing απειραχτο στη θεση του....:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
phpF80I6i.jpgphpkGPiBE.jpgphpVD5qAC.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χεχε...πολυ πλακα ειχαν τα αποτελεσματα....με τα ξανθα μαλλια στις τροποποιησεις εβγαινα σαν να εχω γυρω απο το κεφαλι μου φωτοστεφανο!!!!!! πολυ γελιο....
και οντως ως γριουλα εμοιαζα και εγω στη γιαγια μου!!! σαν αντρας, ημουν πολυ φλωρε!!!!!
του μποτιτσελι ηταν η πιο ομορφη, με ενα φωτοστεφανο ναααααααα!!!:D


βουαλα....:eek:...και δε θελω γελιααααααααααα!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ΛΟλ στην αντρική μου έκδοση θα με ερωτευόμουνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ε βάλτηνε ντε, να δούμε τα γούστα σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top