Αλλάξτε το πρόσωπο σας!

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σήμερα έπεσε στα χέρια μου αυτή η σελίδα ενός project του πανεπιστημίου st Andrews και συγκεκριμένα του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών. Αυτά που πρέπει να κάνετε είναι απλά:
- Βρίσκετε μία φωτογραφία με ένα πρόσωπο (κατά προτίμηση να κοιτάει απευθείας την κάμερα), το μέγεθος δεν μας νοιάζει, σε επόμενο βήμα επιλέγεις πλαίσιο
- Διαλέγετε φύλο, και ηλικιακή ομάδα
- Διαλέγετε την φυλή σας (για εμάς είναι η καυκάσια)
- Πατάτε submit

Έπειτα περνάει λίγη ώρα για να γίνει upload η φωτογραφία και τρέχει ένα προγραμματάκι σε java (άρα χρειάζεστε java plugin, αν απορείτε γιατί δεν παίζει). Ακολουθείτε τις οδηγίες δεξιά στο γκρι πλαίσιο:
- Επιλέγετε από την φωτογραφία το πρόσωπο σας και πατάτε next
- Βάζετε τα σημεία αναφοράς όπως στην εικόνα του παραδείγματος εκεί και πατάτε next
- Έπειτα διαλέγετε μια από τις μετατροπές που έχει κάτω από το κουμπί save. Αν κάποια σας αρέσει πατάτε save και ανοίγει νέο παράθυρο με την φωτογραφία. Υπάρχουν επιλογές να δείτε πως θα ήταν ο εαυτός σας σε διαφορετικές ηλικιακές ομάδες (μωρό, νέος, γέρος), αν ήταν άλλης φυλής (έγχρωμος, ασιάτης), αντίθετου φύλλου, πίθηκος, manga ή αν τον είχε ζωγραφίσει κάποιος γνωστός ζωγράφος.

Για να σας δώσω να καταλάβετε, ορίστε κάποια από τα δικά μου αποτελέσματα:
Manga


by El Greco:hmm:


by Modigliani



Γέρος:worry:


Πίθηκος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το είχα δοκιμάσει παλιότερα, αλλά τα αποτελέσματα του είναι ψιλομάπα, όπως φαίνεται και από τις παραπάνω photos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εμένα πάντως το manga που μου έβγαλε ήταν όλα τα λεφτά!!!

και στο adult (old) με έβγαλε ίδια με τη μαμά μου όπως είναι τώρα (που όλοι μου λένε ότι της μοιάζω πολύ) :worry::confused:

liked it
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατί το λες αυτό ρε? εμένα μια χαρά μου φαίνονται τα αποτελέσματα
νταξ ένα προγραμματάκι είναι, δεν ειναι δα και το τελευταίο κατασκοπευτικό του james bond :P

θα πάω κι εγώ να παίξω :P και θα σας πω τα αποτελέσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Νά 'μαι κ εγώωωωωω ως μάνγκα :P

manga.jpg

Οι υπόλοιπες βερσιόν ήταν ανεπιτυχείς (αν κ ως γριούλα έμοιαζα στον father μου -καλό αυτό, σόρρυ mum :D-) καθώς δεν κατάφερα να βάλω το κυκλάκι που αντιστοιχεί στο στόμα στο σωστό σημείο.

Επίσης η σελίδα δεν μου άνοιγε με Μοζίλλα. Τεσπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ ως γριούλα έμοιαζα στη γιαγιά μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγω δεν κατάφερα με τπτ να μετακινήσω το οβάλ για το στόμα κι ολες οι εκδοχές βγήκαν άθλιες με πιο άθλια το μωρό λολ
βασικά δεν έχω και καμια φωτό τελείως ανφάς γιατί βγάζω συνεχώς 3/4 επειδή έχω μαγουλίθρες :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και να μαι κι εγώ ως Manga
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Α, ναι...κ εγώ ως μωρό βγήκα άλλα αντί άλλων. Καμία σχέση δλδ. Κ ως άφρο ήταν καλό το αποτέλεσμα αλλά η θέση του στόματος τα χαλάει όλα :/:.

ΚΕ, είναι ωραίες οι μαγουλίθρες ρε :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΟΟΟΛ, Resident, η άφρο εκδοχή σου είναι τέλειαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΛΟΟΟΟΛ, Resident, η άφρο εκδοχή σου είναι τέλειαααα!!!

χαχα... I know... αλλά ήταν τόσο επιτυχημένη που είπα να τη βγάλω :P:P:P:P

[ασε που ... παραφαινόμουν και μη γίνω και εντελώς σούργελο :P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και να μαι κι εγώ ως Manga

τι Manga βρε.. αυτό είναι το άφρο σου :P το οποίο είναι τέλειο!!!!!!!!!!!
(α εκανες edit οκ :P)

γμτ... παω να ψάξω κι άλλο για φωτό sgroymf θέλω κι εγώ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Χαχα...όντως Resident Evil, η άφρο εκδοχή είναι τέλεια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να 'μαι άφρο... λόλ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • afro.jpg
    afro.jpg
    109.3 KB · Εμφανίσεις: 146

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λολ, Γίδι κ η δικιά σου τέλειαααα :D


(το κυκλάκι του στόματος βρε guys πως το μετακινούμε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ποντίκι στο κέντρο και ... βουρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χεχε...πολυ πλακα ειχαν τα αποτελεσματα....με τα ξανθα μαλλια στις τροποποιησεις εβγαινα σαν να εχω γυρω απο το κεφαλι μου φωτοστεφανο!!!!!! πολυ γελιο....
και οντως ως γριουλα εμοιαζα και εγω στη γιαγια μου!!! σαν αντρας, ημουν πολυ φλωρε!!!!!
του μποτιτσελι ηταν η πιο ομορφη, με ενα φωτοστεφανο ναααααααα!!!:D

Νιγια κανεις κλικ στο κεντρο και το συρεις μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ναι γκάιζ θενκς, το πέτυχα :D:D:D:D:D:D ακολουθεί τρελό γέλιο

afro.jpg άφρο (καραΛΟΛ:D)
east asian.jpg δυτική ασία
me old.jpg γριούλα (αχ συγκινήθηκα) :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μια απορια, πως στο Δια τις αποθηκευσατε?!!!!!!!!
Εγω δεν μπορω με τον καθιερωμενο τροπο..:(


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μια απορια, πως στο Δια τις αποθηκευσατε?!!!!!!!!
Εγω δεν μπορω με τον καθιερωμενο τροπο..:(


Έχει επιλογή save μέσω του site, αλλά εγώ κάνω print screen κ μετά paste στη Ζωγραφική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top