Αλήθεια ή ψέμα

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,817 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/Η από κάτω δεν είναι οπαδός της φιλαναγνωσίας
 

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,105 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/Η από κάτω διστάζει να κάνει κάτι που θέλει πολύ
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,895 μηνύματα.
Αλήθεια
Ο/η αποκάτω έχει εθισμούς
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,594 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/Η από κάτω διστάζει να κάνει κάτι που θέλει πολύ
Αλήθεια, καλέ μου Πουαρό...

Αλήθεια
Ο/η αποκάτω έχει εθισμούς
Αλήθεια (καπνίζω...).


Ο/η από κάτω μετάνιωσε για κάτι που είπε/έκανε, πρόσφατα...
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,895 μηνύματα.
Αλήθεια, καλέ μου Πουαρώ...


Αλήθεια (καπνίζω...).


Ο/η από κάτω μετάνιωσε για κάτι που είπε/έκανε, πρόσφατα...
Αλήθεια
Ο/ η αποκάτω θέλει να γυρίσει πισω το χρόνο και να αλλάξει τη ροή κάποιων γεγονότων
 
Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,783 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,145 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Ψέμα.

Το ένστικτο αυτοσυντήρησης του/της από κάτω είναι ανύπαρκτο.
Αυτοσυντηρηση με τη μορφη της εξυπηρετησης και της προστασίας σε καθημερινο επιπεδο οχι, ειμαι περηφανος για μένα. Σε γενικότερο επιπεδο σε καποιες σημαντικες επιλογες μου ομως ειμαι αυτοκαταστροφικός.

Ο/η απο κατω με θέλει πολύ
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,145 μηνύματα.
Ο/η απο κατω με θέλει πολύ
Πρέπει να βάλεις πρόταση στην οποία να υπάρχει έστω η ελάχιστη πιθανότητα κάποιος να απαντήσει και το φαινομενικά αδύνατο, δηλαδή στη συγκεκριμένη περίπτωση "Ψέμα".
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Πρέπει να βάλεις πρόταση στην οποία να υπάρχει έστω η ελάχιστη πιθανότητα κάποιος να απαντήσει και το φαινομενικά αδύνατο, δηλαδή στη συγκεκριμένη περίπτωση "Ψέμα".
Κατσε γιατι έκαψα εγκέφαλο, να το ξαναδιαβασω, ειμαι στο 1.5 λιτρο μπύρα.

Oh... το κατάλαβα... :lol:
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,145 μηνύματα.
Κατσε γιατι έκαψα εγκέφαλο, να το ξαναδιαβασω, ειμαι στο 1.5 λιτρο μπύρα.

Oh... το κατάλαβα... :lol:
Κομπλιμέντο είναι πάντως, μην ανησυχείς. Αλλά δεν φταίει μόνο η μπύρα, φταίω κι εγώ που γράφω τρία στρέμματα προτάσεις χωρίς τελεία.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Κομπλιμέντο είναι πάντως, μην ανησυχείς. Αλλά δεν φταίει μόνο η μπύρα, φταίω κι εγώ που γράφω τρία στρέμματα προτάσεις χωρίς τελεία.
Μου θυμιζεις μια ατακα μιας καθηγητριας μου για εναν Mann συγγραφεα γερμανό που λεει διάβαζες όλη τη σελιδα και μεχρι να φτασεις στην τελεία για να καταλάβεις το νόημα (γιατι το ρημα παει στο τέλος) είχε τελειώσει και η σελίδα. :bleh:

Που μου θυμιζει οτι εχουμε κι ενα παιχνιδι να παίξουμε!

Ο η απο κατω διαβαζει ξενη λογοτεχνία!
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,145 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 31,189 μηνύματα.
Αλήθεια.

Ο/Η από κάτω θα πλήρωνε για να ταξιδέψει στον χωροχρόνο και να επισκεφθεί μια αρχαία βιβλιοθήκη.
ΝΑΙ! Την Αλεξάνδρεια πριν την κάψουν. Θέλω ΠΟΛΥ να δω τι είχε μέσα.

Ο/η απο κατω αγαπάει το μεταφυσικό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top