Αλήθεια ή ψέμα

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Ψέμα (αν και όλες οι εργασίες σε κάποιες φάσεις μπορούν να γίνουν βαρετές)

Ο / η αποκατω λατρεύει τις φακές
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ψέμα.. Αλλά γίνονται και ωραιότατοι κεφτέδες vegan με αυτές

Ο/ η αποκάτω βαριέται να μαγειρεύει
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ψέμα... Εξαρτάται από ποιον/ποιους έχω απέναντι μου. Αλλά γενικά με πιάνει αμηχανία.
0/η αποκάτω ντρέπεται να χορεύει μπροστά σε κόσμο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
ψεμα - δεν χορεύω συχνα

ο/η αποκάτω δεν παίρνει ποτέ ομπρέλα μαζί του
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η από κάτω είχε έξοδο χτες το βράδυ
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ψέμα. Δεν έχω φάει ακόμα ούτε μια φετουλα.
Στον/ην αποκάτω αρέσει το απογευματινό μπάνιο μέχρι τη δύση του ήλιου
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Αλήθεια. Η θάλασσα είναι πολύ καλύτερη τα απογεύματα που δεν έχει κύμα και η θερμοκρασία είναι ιδανική.

Ο/η από κάτω έχει αλλεργία στην γύρη
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Πιο αλήθεια δε γίνεται και σε πολλά άλλα

Ο/ η αποκάτω θέλει να χάσει βάρος
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Αλήθεια. Αλλά όχι πολύ. Από τα 95 στα 90 καλά θα είναι για το ύψος μου.

Ο / Η αποκάτω έχει δορυφορική σπίτι του
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά τι υψος εχεις …👀

ψεμα.

ο/η από κάτω εχει παει στην Αμερική
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ψέμα.
Ο /η αποκάτω νιώθει συναισθηματικά πιεσμένος
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ψέμα
Ο/ αποκάτω κλαιει συχνά
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,550 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/η από κάτω τρώει δημητριακά (π.χ. κορν φλεικς κτλ)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Ψέματα - τα φτιάχνω μόνος μου, βρώμη, σταφίδες, αμύγδαλα κτλ
Ο-Η αποκατω ακούει ιταλικά τραγούδια
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Ψέμα ( μόνο ως σπάνια εξαίρεση)
Ο / η αποκάτω δεν αντέχει τα club
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top