Αλήθεια ή ψέμα

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,040 μηνύματα.
Ψέμα (αν και όλες οι εργασίες σε κάποιες φάσεις μπορούν να γίνουν βαρετές)

Ο / η αποκατω λατρεύει τις φακές
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ψέμα.. Αλλά γίνονται και ωραιότατοι κεφτέδες vegan με αυτές

Ο/ η αποκάτω βαριέται να μαγειρεύει
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ψέμα... Εξαρτάται από ποιον/ποιους έχω απέναντι μου. Αλλά γενικά με πιάνει αμηχανία.
0/η αποκάτω ντρέπεται να χορεύει μπροστά σε κόσμο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,040 μηνύματα.
ψεμα - δεν χορεύω συχνα

ο/η αποκάτω δεν παίρνει ποτέ ομπρέλα μαζί του
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η από κάτω είχε έξοδο χτες το βράδυ
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ψέμα. Δεν έχω φάει ακόμα ούτε μια φετουλα.
Στον/ην αποκάτω αρέσει το απογευματινό μπάνιο μέχρι τη δύση του ήλιου
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Αλήθεια. Η θάλασσα είναι πολύ καλύτερη τα απογεύματα που δεν έχει κύμα και η θερμοκρασία είναι ιδανική.

Ο/η από κάτω έχει αλλεργία στην γύρη
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Πιο αλήθεια δε γίνεται και σε πολλά άλλα

Ο/ η αποκάτω θέλει να χάσει βάρος
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,040 μηνύματα.
Αλήθεια. Αλλά όχι πολύ. Από τα 95 στα 90 καλά θα είναι για το ύψος μου.

Ο / Η αποκάτω έχει δορυφορική σπίτι του
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά τι υψος εχεις …👀

ψεμα.

ο/η από κάτω εχει παει στην Αμερική
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ψέμα.
Ο /η αποκάτω νιώθει συναισθηματικά πιεσμένος
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ψέμα
Ο/ αποκάτω κλαιει συχνά
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,040 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/η από κάτω τρώει δημητριακά (π.χ. κορν φλεικς κτλ)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,040 μηνύματα.
Ψέματα - τα φτιάχνω μόνος μου, βρώμη, σταφίδες, αμύγδαλα κτλ
Ο-Η αποκατω ακούει ιταλικά τραγούδια
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ψέμα ( μόνο ως σπάνια εξαίρεση)
Ο / η αποκάτω δεν αντέχει τα club
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top