Αλήθεια ή ψέμα

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ψευταλήθεια

Στον/στην από κάτω αρέσει να μελαγχολεί αγναντεύοντας το πέλαγος
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/η από κάτω λειτουργεί απερίσκεπτα
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η από κάτω πέρασε κάποια στιγμή της ζωής του/της ροκ φάση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα, δεν είναι φάση, ανέκαθεν ροκ άκουγα και εξακολουθώ να ακούω.


Ο/Η από κάτω ακούει καλλιτέχνες με 8 subscribers και 719 προβολές στο YouTube.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μέγα αλήθεια.

Ο/Η από κάτω όταν είναι να δει ταινία τσεκάρει πρώτα τις αξιολογήσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Όχι, αλλά δυστυχώς το κάνει πολύς κόσμος (που θέλει να δούμε μαζί ταινία) και με εκνευρίζει.
Κοιτάζω το σκηνοθέτη και την υπόθεση. Κριτικές, όταν κοιτάξω, θα πέσουν αφού κάνω πρώτα τα παραπάνω


Ο/η από κάτω είναι τεμπέλης/α σε ο,τι αφορά το νοικοκυριό
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τεράστιο ψέμα, είμαι υπερβολικά ψείρας στα νοικοκυρέματα.

Ο/Η από κάτω εκνευρίζεται όταν μιλάει και τον/την αγνοούν.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Αχχχ ναι !
Ναι ναι ναι...
Δεν έχω χειρότερο να θέλω να μιλήσω για κάτι σημαντικό και να νιώθω ότι με αγνοεί κάποιος (για τον οποιοδήποτε χεστηκα, με αφορά μόνο αν είναι άτομο που έχει αξία για μένα).
Εκνευρισμός και μετά αδιαφορία


ο/η από κάτω περνάει περίοδο με αϋπνίες
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
(Ναι ναι ναι...) Αλήθεια, έχει καταντήσει ανυπόφορη αυτή η κατάσταση.

Ο/Η από κάτω δεν πιστεύει πως είναι εύκολο να κερδίσει κανείς την εμπιστοσύνη του άλλου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αληθεια (εξαρταται βεβαια κι απο τον ανθρωπο, εγω ειμαι σχετικα κλειστος χαρακτηρας κι ορισμενα ατομα με εχουν κερδισει την εμπιστοσυνη αρκετα γρηγορα)

Ο/Η απο κατω εχει δει το ιδιο ονειρο παραπανω απο 3 φορες
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,640 μηνύματα.
Αλήθεια. Μικρός για κάποιο λόγο έβλεπα συνέχεια ένα ξανθό παιδάκι να με καταδιώκει παντού. Από μωρό μέσα στο άγχος είμαι ρε παιδί μου.

Ο/Η από κάτω λατρεύει τα οικογενειακά κειμήλια.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
αρχείο λήψης.jpeg


Δεν ξέρω καν αν έχουμε τέτοιο πράγμα.



Ο/Η από κάτω ζει σε ψηλό όροφο (4+)
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αλήθεια. θα ήθελα να είναι αλλιώς η ζωή μου



ο/η από κάτω δεν με αγαπάει :'(
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αλήθεια


ο/η από κάτω θα βάλει άλλη μια υπαρξιακή ερώτηση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ψέμα.


Ο/η αποκάτω αποφεύγει να φοράει ανοιχτόχρωμα ρούχα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αλήθεια. σε κάποια φάση της ζωής μου, φορούσα μόνο μαύρες μπλούζες.


ο/η από κάτω βγήκε βόλτα απόψε
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αλήθεια, βγήκε και ξεπαγιασε


Ο/η από κάτω έχει κάνει Χριστούγεννα μακριά από την οικογένεια του/της
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αλήθεια


ο/η από κάτω έχει κάνει πάσχα χωρίς να φάει κοκορέτσι :(
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top