Αλήθεια ή ψέμα

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,861 μηνύματα.
όχι. δεν πάω σε οδοντιάτρους. πιο πολλές ζημιές κάνουν στα δόντια, παρά τα φτιάχνουν! είναι λίγο κίτρινα, αλλά τα έχω όλα ακόμα!


η/ο από κάτω έχει κάνει λεύκανση... εεε... άσε δεν το λέω.... :look:


η/ο από κάτω έχει κάνει περμαναντ και ψηφίσει πασοκ στο παρελθόν.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τόσο χαμηλά δεν έχω πέσει στη ζωή ευτυχώς.


Ο/Η από κάτω δεν γουστάρει καθόλου τις εκπλήξεις.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αλήθεια (ως επί το πλείστον).


Ο/η αποκάτω όταν κοιμάται ροχαλίζει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Ψέμα. Δεν με περιμένει κανένας πρέσβης σε διπλωματικό δείπνο ή υπουργός σε συμπόσιο. Κάνω άλλα πράγματα που μου αρέσουν περισσότερο από τις βραδυνές εξόδους.

Ο/Η από κάτω έχει κάνει τον τελευταίο χρόνο τουλάχιστον ένα μπάνιο με τη μπανιέρα γεμάτη σαπουνάδες και να ξαπλώσει μέσα να χαλαρώσει.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Αλήθεια! Μόλις προχτές! :dance3:

Ο αποκάτω περνάει καλύτερα μετά την πανδημία.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Αλήθεια, τις λατρευω


Ο/η από κάτω αναθεώρησε αρκετά πράγματα μέσα στην καραντίνα (πες και κάποιο)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αλήθεια. Ένα από αυτά, τα κριτήρια της εμπιστοσύνης μου για τους ανθρώπους που με περιβάλλουν.



Ο/η αποκάτω έχει σκεφτεί στα σοβαρά να μεταναστεύσει.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα, δε μου χει περάσει καν απ το μυαλό.


Τον/την από κάτω τον/την πειράζει ο καφές αλλά συνεχίζει να πίνει και κάπως έτσι καταλήγει να γράφει στο φόρουμ στις 4 το πρωί.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,861 μηνύματα.
ναι, κάπως έτσι είμαι με τον καφέ γενικότερα.


η/ο από κάτω ξύπνησε άκεφος σήμερα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αλήθεια.



Ο/η αποκάτω δεν έχει αποφασίσει τι θα φάει για μεσημέρι(ή απομεσήμερο, ανάλογα).
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,861 μηνύματα.
ψέμα. δεν πάω σκολείο. :cool2:


ο/η από κάτω σήμερα το πρωί έφαγε τυρόπιτα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,590 μηνύματα.
Ψέμα. Για την ακρίβεια δύο μέρες τώρα δεν έχω όρεξη να φάω πρωινό με τίποτα. Δεν ξέρω γιατί. Θέλω 2 ποτήρια νερό και το μεσημέρι μετά πρώτο γεύμα ημέρας.

Ο/Η από κάτω έχει δίπλωμα αυτοκινήτου αλλά φοβάται να οδηγήσει μόνος/η του/της.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εν μέρει ψέμα κι εν μέρει αλήθεια, έχω δίπλωμα οδήγησης αλλά δεν φοβάμαι να οδηγήσω μόνη

Ίδια ερώτηση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χμ, ανάλογα την περίπτωση, ούτε εντελώς αλήθεια το λες ούτε εντελώς ψέμα.


Ο από κάτω κοιμάται με 2 μαξιλάρια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top