Αλήθεια ή ψέμα

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ψέμα, αλλά υπό το άγχος μου ζορίζομαι υπερβολικά πολύ, που θα μου συμβεί κάποια στιγμή δεν μπορεί.

Ο/Η από κάτω είναι άνθρωπος με τσαγανό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Ψέμα, αλλά υπό το άγχος μου ζορίζομαι υπερβολικά πολύ, που θα μου συμβεί κάποια στιγμή δεν μπορεί.

Ο/Η από κάτω είναι άνθρωπος με τσαγανό.

Off topic: Πόσο μοιάζουμε στο θέμα της οδήγησης. Και γω αγχώνομαι. Και ενω είμαι φοβερά ήσυχος άνθρωπος έξω από το στέκι και σπάνια τσακώνομαι, τελικά ανακάλυψα ότι είναι φοβερά αγχoλυτικό και υπέροχο το να γαμωσταυρίζεις τους άλλους οδηγούς. Ηρεμώ πολύ.



On topic:

Κάργα αλήθεια. Πολλά κιλά τσαγανό, όταν το πάρω απόφαση. Εχω υπάρξει πολλάκις και φοβισμένος, αλλά αμα με πιάσει το γερό άντερο, γάμησέ τα εκεί δε με σταματάει ουτε Τ-34 σοβιετικό.

Ο/Η από κάτω βρίζει ενω οδηγεί.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,354 μηνύματα.
Ψεμα (γενικα δεν βριζω οποτε...)

Ο/Η αποκάτω αγαπά το σωμα του/της
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Είναι ατελές και πολλοί δεν το αγαπούν, οπότε γιατί να προσθέσω άλλον ένα, εμένα σ αυτούς; Φυσικά και το αγαπώ.

Ο/Η απο κάτω πίνει πάνω απο 3 λίτρα νερό αυτή την εποχή καθημερινά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,354 μηνύματα.
Ψεμα (με το ζορι πινω 2, με πιεζω για να τα πιω)

Ο/Η απο κάτω δεν θελει να παντρευτεί ποτέ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αλήθεια -αν και έχω ένα που φοράω, στην παραλία όταν πάω.:hehe:


Ο/η αποκάτω έχει παρατηρητικότητα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,354 μηνύματα.
Αληθεια

Ο/Η απο κατω πιστεύει στο καρμα
 

thirdwheel

Νεοφερμένος

Ο thirdwheel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
στο άκυρο ποτέ, αλλά υποκύπτω καμία φορά στην κοινωνική πίεση

ο/η απο κάτω κανει 10 ώρες να απαντήσει σε μηνύματα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ψέμα (με πιάνει το ψυχαναγκαστικό μου σύνδρομο :P).


Ο/η αποκάτω αρέσκεται να μουλιάζει επί ώρες στη μπανιέρα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,587 μηνύματα.
Ψέμα. Έχω να γεμίσω μπανιέρα από όταν ήμουν νήπιο.

Ο/Η από κάτω ξέρει να οδηγάει μηχανή.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,587 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/Η από κάτω τρώει γαριδάκια ( γενικά ).
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μου αρέσουν αλλά τα αποφεύγω


Του από κάτω του αρέσει πολύ το "πες βρες"
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Γράμμα Α για Αλήθεια.

Ο/Η από κάτω ξενυχτάει παρακολουθώντας threads στο e-steki.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αλήθεια (αν και όχι κυρίως γι αυτό το λόγο).


Ο/η αποκάτω ανυπομονεί να έρθει ο χειμώνας
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αλήθεια.

Ο/Η από κάτω κάθε φορά που τελειώνει η Κυριακή ανυπομονεί για την επόμενη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top