Αλήθεια ή ψέμα

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αλήθεια. Έχω αγριοφωνάρα. :redface:

Ο/Η αποκάτω θα ήθελε να είναι ξανά μαθητής.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αλήθεια. Με την προϋπόθεση να έχω την τότε ηλικία μαζί με την -ως τώρα- εμπειρία.


Ο/η αποκάτω είχε πρόσφατα ερωτική απογοήτευση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ψέμα. Η σοκολάτα είναι εθισμένη σε μένα.

Ο/η απο κάτω ξυρίζει τις μασχάλες
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ψέμα ( σε αυτό είμαι τυχερός δεν μεγάλωνουν πολύ και δεν ιδρώνουν σχεδόν καθόλου)

Ο/η από κάτω τρώει συχνά παράξενα φαγητά
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμα (κάθε άλλο, παρά)


Ο/η αποκάτω είναι σπάταλος/η (στο χρήμα)
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η από κάτω είναι κατά βάθος μελαγχολικός/η
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
αλήθεια


η/ο από κάτω είναι κρυψίνους
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ψέμα.

Ο/Η από κάτω αρέσεται όταν κοιτάει τον εαυτό του/της στον καθρέπτη.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
ψέμα!


η/ο από κάτω ψήφισε ΝΔ
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
ψέμα


η χειρότερη μέρα για την/τον από κάτω μετά την Δευτέρα, είναι η Κυριακή, γιατί μετά την Κυριακή, είναι Δευτέρα, και πρέπει να πάει για δουλειά.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ψέμα, αλλά ξέρω άτομο για το οποίο αληθεύει αυτό.

Ο/Η από κάτω ενοχλείται απ' τις τρίχες του/της.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
ψέμα



η/ο από κάτω θέλει κούρεμα
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ναι, αλλά δεν πρόκειται.

Ο/Η από κάτω θέλει ξύρισμα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα, καλά ειμ ακόμη


Ο/Η από κάτω έχει κάνει λεύκανση δοντιών
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top