Αλήθεια ή ψέμα

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ψέμα


ο/η από κάτω δεν έχει καθόλου υπομονή
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Αλήθεια και ψέμα μαζί.

Ο από κάτω είναι δειλός.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ενίοτε νιώθω δειλία αλλά όχι σε βαθμό να με χαρακτηρίζει αυτή η λέξη, οπότε θα πω ψέμα.



Ο από κάτω δίνει μεγαλύτερη έμφαση στην ποιότητα ενός προϊόντος παρά στην τιμή.
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Κλασσική περίπτωση ψέματος, έχω γαμηθεί στα Μαράτα.

Ο από κάτω είναι ολίγον τι εσωστρεφής.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Μπαα μάλλον είμαι πολύ γλωσσοκοπανα και δυναμική για να χαρακτηριστώ έτσι


ο από κάτω γουστάρει τη φάση του camping
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Αλήθεια ( αλλά μη το πείτε στον devil γιατί θα με πει ανεύθυνο και εν δυνάμει δολοφόνο )

Ο από κάτω προτιμάει τα βουνά από την θάλασσα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παλιά ήμουν κατά βούληση, πλέον δεν έχω το κουράγιο ή την όρεξη ή την ενέργεια για κάτι τέτοιο κι απλώς ξεφουρνίζω ό,τι σκέφτομαι κι η ζωή μου είναι πολύ πιο εύκολη.



Ο από κάτω ιδρώνει εύκολα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Ψέμα. Καμία αλλεργία :P

Ο από κάτω έχει έναν αδελφό.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Έχω δύο υπέροχους μικρότερους αδελφούς, έναν εσωστρεφή ντράμερ (με βλέπω γριά να πηγαίνω στις συναυλίες του και να χοροπηδάω σαν κατσίκι) και έναν εξωστρεφή παντογνώστη που λατρεύει να σου εξηγεί με απόλυτη λεπτομέρεια το τι καινούργιο έμαθε

Ο/η από κάτω είχε εξεταστική και πέρασε τα περισσότερα μαθήματα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Αλήθεια. 7/8 σε αυτό το εξάμηνο.

Ίδια ερώτηση ( curiosity killed the cat ).
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χοχοχοχοχο πήρα πτυχίο και τώρα αγκομαχω να διαβάσω στατιστική για το μεταπτυχιακό

Ο/η από κάτω έχει πει ψέματα ότι είναι σε σχέση για να αποφύγει άτομο που τού την πέφτει
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Προφανωωωως, μόνο μια και δυο φορές; Αφού ποτέ δεν είμαι σε σχέση για να πεις ότι λέω αλήθεια, πρέπει να την επινοησω.


Ο από κάτω θα βγει για ποτάκι απόψε
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αγάπη πάρε μια αγκαλιά:hug:
Ψέμα, κράτησαν τον κολλητό μου στο στρατό για έκτακτη υπηρεσία. Τελειώνω με τη στατιστική και πάω να κάνω λίγη γυμναστική. Αν έχω όρεξη μετά θα συνεχίσω το διάβασμα .

Ο/η απο κάτω μιλάει αγγλικά στον καθρέφτη του μπάνιου παριστάνοντας ότι είναι σπουδαίο άτομο και δίνει συνέντευξη
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ναι, θεωρητικά…

Ο από κάτω εκνευρίζεται όταν βλέπει μηνύματα μου. :P
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
Ψέμα. Διασκεδάζω.


Ο απο κατω νυστάζει.
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ο από κάτω ίσως δεν θα έπρεπε να διασκεδάζει με το μαρτύριο μου.

υγ:καληνύχτα
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top