Αλήθεια ή ψέμα

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Αλήθεια, πιστεύω, οχι όμως απαραίτητα με καθαρά θρησκευτική ερμηνεία αλλά με ψυχική/σωματική (ότι υπάρχει κάποια άγνωστη προς το παρόν επιστημονικη εξήγηση για την πρόκληση αυτού του φαινομένου)

Ο από κάτω προτιμά το κόκκινο κρασί αντί του λευκού.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αλήθεια
ο απο κάτω συνήθως φοράει διαφορετικές κάλτσες
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ούτε καν, ακόμη και ίδιο χρώμα να είναι με εκνευρίζει αν έχουν διαφορετική υφή/πάχος/εφαρμογή.



Ο/Η από κάτω είναι κακός/ή οδηγός
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πολύ μεγάλο ψέμα οδηγώ πολύ smoothly κυρίως επειδή ζαλίζομαι έυκολα
Ο απο κάτω εχει τρακάρει με αμάξι
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ναι, στην Αθηνών-Λαμίας με 130 km/h.
Ίδια ερώτηση.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα, μόνο με μαλακες που δεν θέλω να δω τρακαρω συνήθως και μου πιάνουν την κουβέντα.

Ο από κάτω θα προτιμούσε να ζει στην εξοχήν πάρα στην πόλη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Ψέμα, μόνο με μαλακες που δεν θέλω να δω τρακαρω συνήθως και μου πιάνουν την κουβέντα.

Ο από κάτω θα προτιμούσε να ζει στην εξοχήν πάρα στην πόλη.

Στην εξοχήν, εκεί στας παραλιακάς της Σηλυβρίας με ταπεινές Βυζαντινές χωρικές ΑΧ ΔΟΞΑΣΜΕΝΕ ΒΡΥΕΝΝΙΕ!

Ο από κάτω κάνει πάνω απο 10 λεπτά για να ολοκληρώσει το νο 2 ανάγκη του στο μπάνιο.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και αλήθεια και ψέμα ανάλογα την περίπτωση.

Ο από κάτω δε θέλει να παντρευτεί ποτέ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Ψέμα

Θα θελα μια κορούλα, να την μεγαλώσω να γίνει έξυπνη και ντόμπρα, βυζαντινό γονίδιο γνήσιο

Ο/η απο κάτω αρέσκεται περισσότερο στο να γράφει παρά να διαβάζει κείμενα (ποίηση, πεζό, οτιδήποτε)
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ψέμα
ο απο κάτω εχει κανει σκηνή για το τίποτα επειδη ζηλεύει
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ψέμα, τις λίγες φορές που ζηλεύω κάθομαι και σκέφτομαι μόνη μου το γιατί και γενικώς δουλεύω τα κόμπλεξ μου με τον εαυτό μου.



Ο/Η από κάτω εύχεται να είχε φτιάξει account στο φόρουμ νωρίτερα απ' ό,τι έφτιαξε.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
officially, είμαι μέλος του 2008, οπότε οχι :)
Ο απο κατω εκοψε φλεβα σημερα με το σαιτ οφφ
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Για χθες ε; Ε στην αρχή λίγο ναι, μετά βρήκα άλλες ασχολίες.


Ο/Η από κάτω δεν έχει κάνει ποτέ στη ζωή του/της χειρωνακτική εργασία (ως επάγγελμα).
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα.


Ο από κάτω δεν θα έκανε ποτέ χειρονακτικη εργασία ως επάγγελμα.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ψέμα
πάρα πολύ άνετα θα γινόμουν κηπουρός
ο απο κάτω πιστεύει πως μπορεί να ψυχολογεί τους ανθρώπους
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αλήθεια (και μου το λένε κι άλλοι).


Ο/Η από κάτω είναι σκράπας στα μαθηματικά.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,813 μηνύματα.
ψέμα
ο από κάτω θα πάει σε άλλο νόμο αυτές τις μέρες τώρα που ανοίγουν οι μετακίνησεις
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Well... Με το χαρτί της δουλειάς έχω ήδη πάει 3 φορές εκτός νομού αυτόν τον μήνα οπότε δεν ξέρω τι θα κάνω μελλοντικά. Ψεμαληθεια :P


Ο/Η από κάτω θα πάει γυμναστήριο όταν ανοίξουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top