Αλήθεια ή ψέμα

yorkie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Αλήθεια

Ο/η από κάτω ζητάει εύκολα συγγνώμη

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,856 μηνύματα.
αλήθεια
ο απο κάτω θέλει να εξαφανιστεί απο όλους για λιγο καιρο

SOx

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός μηχανικός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 733 μηνύματα.
Ψέμα. Σιγά μη στερήσω τέτοια προσωπικότητα από τον κόσμο.

Ο από κάτω βαριέται εύκολα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Ψέμα, όλο και κάτι βρίσκω να κάνω

Ο/Η από κάτω έχει κάνει ήδη μπάνιο στη θάλασσα φέτος

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,132 μηνύματα.
Ψέμα, δεν είμαστε όλοι εσύ.

Ο από κάτω ρεύεται δυνατά όταν τρώει.

yorkie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Ψέμα

Ο/η από κάτω είναι ψυχαναγκαστικός/ή με πολλά και θέλει να το αλλάξει

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.
Δε μου χει πει ποτέ κανείς κάτι τέτοιο οπότε λογικά ψέμα.

Ο/Η από κάτω αποκοιμιεται πολύ γρήγορα όταν πέφτει για ύπνο

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,132 μηνύματα.
Πλέον είναι αλήθεια και χαίρομαι πάρα πάρα πολύ γι αυτό. Με τυράννουσε χρόνια ολόκληρα.

Ο από κάτω έχει ψάξει κινητό αλλουνού

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7,977 μηνύματα.
Ψεμα, δεν ειμαι καθολου.

Ο αποκατω εχει ενα απωθημενο.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

αλήθεια
ο απο κάτω ντρέπεται για κάτι που εκανε πρόσφατα

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 7,977 μηνύματα.
Ψεμα. Ουτε καν.

Ο αποκατω εχει κανει μια φορα one night.

hack3r

Επιφανές μέλος

Αλήθεια, ένα βράδυ στο στρατό έκανα 3 νούμερα σκοπιά απανοτα και ήμουν όρθιος όλο το βράδυ.

Ο από κάτω είναι φλώρος.

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Ποτέ,ψεμα.

Ο αποκατω εχει μεινει απλυτος μια βδομαδα ολοκληρη.

_Christine_

Πολύ δραστήριο μέλος

ψεμα ρε φιλε ουτε 3 μέρες απλυτη
ο απο κατω θελει να παρει γατα

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Αλήθεια αλλά δεν πρόκειται να πάρω γιατί έχω ήδη πεντακοσια σκυλιά και παπαγάλο :( αλλά ένα γατάκι έτσι χαδιαρικο και καλούλι θα το ήθελα :(

Ο/Η από κάτω είναι dog person

EvanescenceQ

Διακεκριμένο μέλος

Αλήθεια αλλά δεν πρόκειται να πάρω γιατί έχω ήδη πεντακοσια σκυλιά και παπαγάλο :( αλλά ένα γατάκι έτσι χαδιαρικο και καλούλι θα το ήθελα :(

Ο/Η από κάτω είναι dog person
more social and outgoing? Αυτο εννοεις?

Χρήστες Βρείτε παρόμοια