Ακούω τώρα...

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εις μνημην του αθανατου αυτου δισκου που το σποτιφαϊ μολις κατεβασε απο τη πλατφορμα του
 
Τελευταία επεξεργασία:

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,146 μηνύματα.
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
κόρε ύδρο και ξερό ψωμί
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,112 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,781 μηνύματα.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,007 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,781 μηνύματα.
Ραφαέλα...για σένα και τον Παναγιώτη σου !!!

Μου αρέσουν πολύ αυτά τα παλιά του Αδαμαντίδη...

Αχ σε αγαπω εσένα!!

Έχω σκεφτεί πολλές φορές τι θέλω να παίζει πχ στο γάμο μου

Τα πιο ερωτικά τραγούδια για εμένα είναι αυτα:

(Κλαίω κάθε φορά με αυτό)




❤️

Αφιερωμένο σε όλες τις ερωτευμένες ψυχές και μη
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,497 μηνύματα.
Xaxakes στο μπαλκόνι συνοδεία ούζου
 
Top