Ακούω τώρα...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,702 μηνύματα.
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,290 μηνύματα.
Και εννοείται το ακούμε μόνο στο τέρμα γιατί έχουμε νεύρα.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,793 μηνύματα.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,793 μηνύματα.
ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ, ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ SPOTIFY

Είχα τόσο καιρό να τον ακούσω..

Λοιπόν παιδιά, θα σας μιλήσω για τον Hua chen yu.
Ο hua είναι ένας τραγουδιστής στην Κίνα, ένας από τους καλύτερους και παγκόσμιου φήμης όπου έχει σπάσει ρεκόρ σε διαγωνισμούς και σε συναυλίες. Εδώ στην Ελλάδα δεν είναι γνωστός δυστυχώς, όμως προσωπικά είχα την τύχη να τον μάθω τυχαία στην εφηβεία μου. Η ιδιαιτεροτητα του, προφανώς είναι η δύναμη της φωνής του και η ερμηνεία του. Μπορεί να "δέσει" τη φωνή του σε πολλά είδη.

Είναι απίθανος, σας παραθέτω μερικά κομμάτια του:

Προσωπικό αγαπημένο:

Το συγκεκριμένο είναι μια παραλλαγή ενός πιο παραδοσιακού και παλιου τραγουδιού της κινας, το fake monk. Ο Hua το μετέτρεψε σε μια πιο σκοτεινή βερσιόν, που πραγματικά σε συνδυασμό με την ερμηνεία του εμένα με ανατριχιαζει! Είναι live.


Πάρτε και ένα 3ο


Δεν ξέρω αν θα μπει κάποιος στον κόπο να τα ακούσει, όμως ήθελα να το μοιραστώ, γιατί πραγματικά τον θαυμάζω και ανατριχιάζω κάθε φορά.

* υπάρχει μετάφραση στα βίντεο. :)
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,506 μηνύματα.

από χθες το ακούω. :drunk:
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,690 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,506 μηνύματα.
Shawn Phillips

Second Contribution
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Part of being free is a state of mind

You gotta learn to leave it all behind
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,793 μηνύματα.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αφού επιμένετε...

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top