Αδυναμίες

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σε καλλυντικά (μακιγιάζ, μανώ, body lotion, προοιόντα περιποίησης γενικά)
Ρούχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εχω μεγαλη αδυναμια στα ρουχα,ιδιαιτερα στα φουστανια και στις φουστες!!Οσα και να αγορασω δεν μου φτανουν...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σε βιβλία και ρούχα. Θα ξόδευα απνευστί το νέο δάνειο εν μία νυκτί αν με άφηνες σε ένα πολυκατάστημα με βιβλιοπωλεία και τις αγαπημένες μου μάρκες ρούχων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στα γλυκά.... Και ιδιαιτέρως στην σοκολάτα... Τι κακό κι αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στα ζωα... Στα αδεσποτα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup: Παπουτσια! :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EffieEnjoy

Νεοφερμένος

Η EffieEnjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω τεράστια αδυναμία στις γάτες,στα βιβλία και στον Bukowski
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Αδυναμίες πολλές άλλες μεγάλες άλλες μικρές!
Κυρίως όμως σε καλές ταινίες, σε σοκολάτα , σε βόλτες με κοριτσοπαρέα, σε ταξίδια (ειδικά με αεροπλάνο τώρα που κάναμε την αρχη:P) σε κόμιξ /βιβλια ,σε κοχύλια ,σε κεράκια δωματίου ,σε αρώματα, σε παπούτσια κτλ κτλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ας το πάω στο κλίμα των πρώτων ποστ... Όταν έχω πολλά λεφτά, το πρώτο πράγμα που αγοράζω είναι βιβλία. Κάθε μήνα (ή δύο στην καλύτερη περίπτωση) ξοδεύω 20-30 ευρώ σε παραγγελίες βιβλίων.
Το επόμενο πράγμα που με λυγίζει, είναι τα παπούτσια. Πραγματικά, έχω υπερβολικά πολλά ζευγάρια. Και σε λιγότερο βαθμό, αγοράζω βραχιόλια και κολιέ με διάφορα κρεμαστά, αν και δε τα φοράω ιδιαίτερα. :P
Επίσης όταν υπάρχουν πολλά λεφτά, βγαίνω να πιω Guinness. :P Δε μπορώ να εξηγήσω το γιατί.

Γενικά, όταν έχω λεφτά φεύγουν σαν αέρας. Το να αποταμιεύω πάλι, μου φαίνεται αιώνας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Ας το πάω στο κλίμα των πρώτων ποστ... Όταν έχω πολλά λεφτά, το πρώτο πράγμα που αγοράζω είναι βιβλία. Κάθε μήνα (ή δύο στην καλύτερη περίπτωση) ξοδεύω 20-30 ευρώ σε παραγγελίες βιβλίων.
Το επόμενο πράγμα που με λυγίζει, είναι τα παπούτσια. Πραγματικά, έχω υπερβολικά πολλά ζευγάρια. Και σε λιγότερο βαθμό, αγοράζω βραχιόλια και κολιέ με διάφορα κρεμαστά, αν και δε τα φοράω ιδιαίτερα. :P
Επίσης όταν υπάρχουν πολλά λεφτά, βγαίνω να πιω Guinness. :P Δε μπορώ να εξηγήσω το γιατί.

Γενικά, όταν έχω λεφτά φεύγουν σαν αέρας. Το να αποταμιεύω πάλι, μου φαίνεται αιώνας. :redface:
Πολύ μοιάζουμε εμείς οι δυό.:D
2-3 φορές τον μήνα θα περάσω από βιβλιοπωλείο για βιβλία, τουλάχιστον μια φορά τον μήνα θα πάρω καινούργια παπούτσια. Και πάααααρα πολλά κολιέ, βραχιολάκια, σκουλαρίκια.
Και μια καινούργια αδυναμία, παγωτό απλό (βανίλια-κακάο) με μερέντα από σοκολάτα υγείας από πάνω. Απλά θεικό.:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πολύ μοιάζουμε εμείς οι δυό.:D
2-3 φορές τον μήνα θα περάσω από βιβλιοπωλείο για βιβλία, τουλάχιστον μια φορά τον μήνα θα πάρω καινούργια παπούτσια. Και πάααααρα πολλά κολιέ, βραχιολάκια, σκουλαρίκια.
Και μια καινούργια αδυναμία, παγωτό απλό (βανίλια-κακάο) με μερέντα από σοκολάτα υγείας από πάνω. Απλά θεικό.:slourp:

Ευτυχώς που υπάρχει και το στέκι να βρίσκουμε καμια αδερφή ψυχή. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top