Αδυναμίες

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αδυναμίες …χμ…δίνω πολλά λεφτά για απορρυπαντικά, αφρόλουτρα-σαμπουάν, οδοντόκρεμες - οδοντόβουρτσες, κολόνιες, σετ σεντόνια, πιτζάμες, κεράκια, (κάποτε για βιβλία μου, τώρα για παιδικα βιβλια…)
αυτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμμμμ...για να δούμε:
τα λεφτά μας που περισσεύουν τώρα πάνε σε:
1. ταξίδια, ψώνια στα ταξίδια
2. παπούτσια για μένα
3. κάτι για το σπίτι
4. φαγητό έξω με φίλους ή μόνοι μας

ευτυχώς, θα περισσεύουν και για το μωρό, όταν έρθει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εχω αδυναμία σε παπούτσια (ειδικά με τα καλοκαιρινά παθαίνω αμόκ!), κραγιόν, καλλυντικά γενικά, φορέματα (πρόσφατα μου προέκυψε αυτό), γενικά ό,τι έχει σχέση με καλλωπισμό! (Νι, νι, είμαι μια ρηχή γκόμενα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ταξίδια τριήμερα στάνταρ τρομερή αδυναμία, πέρνω τσαντούλα και δρόμο
Αδυναμία όμως την ποιο μεγάλη έχω στον άντρα μου, με το που πληρωθώ παίρνω μικροδοράκια στον άντρα, δεν με νοιάζει άν δεν πάρω κάτι για μένα τα παίρνω όλα στον άντρα μου, μου φτάνει να είναι χαρούμενος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
μου τα τρώνε όλα οι τράπεζες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
στα ταξίδια!!!!!!!!!
μην δω λεφτά να περισσεύουν...καταστρέφομαι. για να πάρετε μια γεύση:

φέτος απο τον μάρτιο κ μετά έχουν φύγει λεφτά για κύπρο, μιλάνο, κ πριν μερικές ώρες απέκτησα τους 3 νέα εισητηρια: αμερική, γερμανία, ισπανία κ περιμένω πως κ πως λίβανο!

κατά τάλλα αδυναμίες σε διάφορες γεύσεις φαγητών κ σε σκουλαρίκια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Φορέματα και φούστες!!
Και παπούτσια(ασε που παίρνω όλα τα περίεργα!:hmm: )
Και τσάντες!!!
Και βιβλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σε φαγητο μαρεσει να δοκιμαζω νεες γευσεις... εξωδους... οτι βρω νπροστα μου κ εχω πανω μου λεφτα θα το παρω κ ταξιδεια για αυτο καλυτερα να μην κραταω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Ταξίδια, εσώρουχα, ρούχα (κυρίως μπλουζάκια), καλό φαγητό έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ρούχα
Παπούτσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ρουχα.Μεγαλη τρελα...και τρελα.επωνυμα αλλα και μη.Δεν κολλαμε σε τετοια.
Παπουτσια(αν κι εγω μαμηθει στ'αθλητικα και πρεπει να παω και κανα αλλο),
Αρωματα.Οχι για να καλυψουν την μποχα μου ρε.Χαθειτε.Αλλα γενικα μου αρεσει να εχω διαφορα.Τελικα ολο και καποιοι μου τα τσουρνευουν και μενω χωρις...
Προιοντα διαφορα για το μπανιο οπως αφρολουτρα,σαμπουαν κτλ κτλ, διαφορα για το σωμα ή την μουρη...Αν και στο τελευταιο θελω πλαστικο...
ΔΩΡΑ!!!Μου αρεσει πολυ να κανω δωρακια και δωρα σε αλλους.Ανεξαρτητου τιμης,αρκει να τα εχω.
Η μονη μακακια σε αυτο ειναι οτι μπορει να υποχρεωνεις ετσι τον αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Μάριε αν εξαιρέσεις τα ρούχα έχουμε σχεδον τις ίδιες αδυναμίες…:thumbsup:


...να προσθέτω στις αδυναμίες μου ότι το παπούτσι που φορώ πρέπει να είναι ξεχωριστό, ορθοπεδικό και ακριβό(τι τρέλα και αυτή)…δεν έχω πολλά, αλλά καλά…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Gadgets
Ταξίδια, εκδρομές.....:):):)
Διασκέδαση.....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Gadget? Τι Gadget? Πες κανένα παράδειγμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Kινητά τηλέφωνα (ήδη βαρέθηκα το Ν-95 και του πουλάω)
Pocket pc (Htc-X7500)
Smartphone (Htc-s710)
PSP
Digital videocamera
Digital photo
Τέτοια πραγματάκια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ααααααα...πήγε το μυαλό μου σε τίποτα πιο extreme.


Εγώ πάντως χτες αγόρασα ένα mini-stepper. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Α!Επίσης έχω αδυναμία στην αδερφή μου!Ασχετο αλλά την αγαπάω!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ ξοδεύω λεφτά σε ενυδρεία,
περιοδικά,
γραφική ύλη

αλλά πάνω απο όλα ενυδρεία, χαλαρώνω πολύ οταν μπαίνω στο πετσοπ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω τα περισσοτερα τα χαλαω σε φαγητο, ρουχα-παπουτσια, χαζοδωρακια για τον καλο μου, και εχω δωσει μια περιουσια στο hotel chocolat! Ευτυχως τα βιβλια μου τα αγοραζει ο μπαμπας μου, και για ταινιες ας ειναι καλα το νετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ΔΩΡΑ!!!Μου αρεσει πολυ να κανω δωρακια και δωρα σε αλλους.Ανεξαρτητου τιμης,αρκει να τα εχω.
Η μονη μακακια σε αυτο ειναι οτι μπορει να υποχρεωνεις ετσι τον αλλο...
Κι αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top