Αγαπημένο φαγητό

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Σουτζουκάκια με ρυζάκι!!! :D

(έεεενα απ' τα αγαπημένα μου :P)

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
μακαροναδα σε ολες τις μορφες της;) ;)

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Οτιδήποτε ψήνεται στα κάρβουνα, πλην αστακών, καραβίδων και άλλων παρόμοιων τεθωρακισμένων που για να τα φας πρέπει να είσαι ο Μπομπ ο μάστορας.

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Ό,τι σχετίζεται με μακαρόνια, αλλά με μια ιδιαίτερη αδυναμία στη μακαρονάδα με κιμά!

Kakerlak

New member

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

truffinho

New member

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 778 μηνύματα.
Έτσι είναι. Ζυμαρικά (παντός τύπου) και τα μυαλά στα μίξερ, λέμε.

viki_thess

New member

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.
πολλοι μακαρονοφαγοι βλεπω μαζευτηκαμε:worry: :worry: :P

Demelene

New member

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Και εγώ μαζί. Αλλά τελικά μάλλον καταλήγω ότι στην μπολονέζ μεγάλη ίσως και την μεγαλύτερη σημασία έχει το τυρί.
Σκληρό τυρί δανίας φανατικά.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,487 μηνύματα.
Τι λέτε εσείς εδώ ρε για μακαρονάδες.... Μακαρόνια με κιμά τα σπάνε λέμε!:clapup:

ghelly

New member

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Οσο κι αν λατρευω τα ζυμαρικά, τα γεμιστά τα εξαφανιζω σε χρόνο dt:clapup::clapup:

Λακτίζ...

New member

Η Λακτίζ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γιουβαρελάκια=τρέλα... Ευτυχώς ξέρω να φτιάχνω και μόνη μου.
Με το Παστίτσιο και την κοτόσουπα έχω επίσης κόλλημα....
Χωρίς κρέας το φαί δεν παλεύεται...

tofugirl

New member

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Οτιδήποτε έχει να κάνει με ζυμαρικά...! Τα λατρεύω!

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Τώρα τελευταία έχω μια έφεση στις ομελέτες, όλων των ειδών.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

Giovanna

New member

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

shaman

New member

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.
Πανσέτες. Τι είπες τώρα... :redface:

viki_thess

New member

ολα τα τρωω...παμφαγο ον εδω:P εχω μια ιδιαιτερη προτιμηση στα μακαρονια βεβαια αλλα ολα μ αρεσουν.:P

nefnef

New member

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Φασολάκια πράσινα!!! Μιαμ!!!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...