Αγαπημένο φαγητό

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Με τέτοια διατροφή που έχω, ότι είναι σπιτικό είναι αγαπημένο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
κουνέλι ραγού δεν ακούγετε ασχημο  :hmm: Αστακομακαρονάδα gilie!!!! και εγω θέλω :(
αν πιασεις τον αστακο, εγω στον μαγειρευω...θα σ'αρεσει τοσο που θα γλειφεις και τα δικα μου δαχτυλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
αν πιασεις τον αστακο, εγω στον μαγειρευω...θα σ'αρεσει τοσο που θα γλειφεις και τα δικα μου δαχτυλα!

:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
Έγινε!!! πηράζει αν τον πιάσω απο την ψαραγορά? :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν εγώ λατρεύω πολλά φαγητά :redface:

κινέζικο (Από διάφορα σημεία και από τα χεράκια μου!!)
λαχανοντολμάδες, σπανακόπιτα, πρασσόπιτα (από τη μαμά!!!)
γεμιστά, αρακά, παπουτσάκια, παστίτσιο, μουσακά (από τα χεράκια μου!!!)
μπριζολάκια (από τον Τέλη στην πλατεία Κουμουνδούρου!!!)
κάτι τρελά vegeterian σουφλέ (από τα χεράκια της αδερφούλας μου!!)
ζυμαρικά (απ όπου να ναι!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
Έγινε!!! πηράζει αν τον πιάσω απο την ψαραγορά? :blink:
κανονικα πειραζει αλλα για σενα θα κανουμε μια εξαιρεση...τι να κανω η γυναικα πια για να σε κρατησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τιν μανουλα τιν μανουλα μιας και εγω δεν ξερω τιποτα .........αλλα σπανια μου αρεσει κατι ειμαι πολυ μιζερο στο φαγητο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
α, ξεχασα να σου πω κουνελακι οτι το παραδοσιακο φαγητο στην ζακυνθο ειναι Κουνελι ραγού...αλλα εγω δεν το τρωω...στο ορκιζομαι!!

Πάλι καλά :)
αλλά του παππού μου του αρέσει, λες να κινδυνεύω απο τον ίδιο μου τον παπού?? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Πάλι καλά :)
αλλά του παππού μου του αρέσει, λες να κινδυνεύω απο τον ίδιο μου τον παπού?? :'(

Οχι βρε κουτό, απο τον παππού σου δεν κινδυνέυεις (αρκεί να είναι πάντα χορτάτος) :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
όχι παππού θα σου μαγειρεύω ότι θες εκτός παο κουνέλι :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
όχι παππού θα σου μαγειρεύω ότι θες εκτός παο κουνέλι :tongue:

Λαγός στιφάδο γίνετε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Λαγός στιφάδο γίνετε?  :hmm:

Ποιός πάει τώρα για κυνήγι να πιάσει λαγό?? όλοι έχουν βρει την εύκολη λύση το κουνέλι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
μουσακας ,κρεας ,ψαροσουπα,κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Ψαρόσουπα... πωπω τι μου θύμισες τώρα... Χρόνια έχω να φάω!!! Και είναι απ' τα πολύ αγαπημένα μου φαγητά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να σου θυμίσω και εγώ κάποια πράγματα για την ψαρόσουπα?

Κόκκινο σκορπιό πεσκαρδίτσα, και μερικά άλλα μικρά ψαράκια για γευση, με λευκό κρασι, ψωμί και μπόλικα βραστά λαχανικά. Χόρτα με λεμόνι, και μπόλικο λαδολέμονο για τα ψάρια μετά! Άντε και για το τέλος ένα μιλφεηγ για να πάνω κάτω τα φαρμάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Να σου θυμίσω και εγώ κάποια πράγματα για την ψαρόσουπα?

Κόκκινο σκορπιό πεσκαρδίτσα, και μερικά άλλα μικρά ψαράκια για γευση, με λευκό κρασι, ψωμί και μπόλικα βραστά λαχανικά. Χόρτα με λεμόνι, και μπόλικο λαδολέμονο για τα ψάρια μετά! Άντε και για το τέλος ένα μιλφεηγ για να πάνω κάτω τα φαρμάκια
Είσαι πολύ κ*λόπαιδο :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Και μένα η ψαρόσουπα μου αρέσει πολύ!!!Οπως επίσης και τα κοκκινιστά καλαμάρια!!!Ααααααχ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μακαρόνια με κιμά,παστίτσιο και φακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ρύζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:

είσαι κινεζάκι??
τρως πολύ ρυζάκι??
πόσες κουταλίτσες???

τί θυμήθηκα τώρα:clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μακαρόνια με σάλτσα κοκκινιστή με γαρίδες. Ααααχχ!8):worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top