Αγαπημένο γλυκό

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Το τιραμισού δεν μου άρεσε γενικά, μέχρι που δοκίμασα το τιραμισού μιας καλής μου φίλης.
Επειδή έχω ξετρελαθεί, κάθε φορά που τους επισκέπτομαι, μου φτιάχνει και το σπεσιαλιτέ της και πάντα μου βάζει 2 μεγάλα κομμάτια, και με ρωτάει μετά αν θέλω κι άλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Όχι,δικιά μου είναι :P

Μου αρέσει πολύ το brownie και τα cookies που κάνει η μητέρα μου.Γενικά οτιδήποτε έχει σοκολάτα,αν και προσπαθώ να μην τρώω τόσο.

Επίσης μεγάλη λατρεία ο μπακλαβάς σε κάθε παραλλαγή.


Κάτι καλοκαιρινό που κάνω εγώ πάντως,είναι το γιαούρτι με σάλτσα φράουλας.Δροσίζει απίστευτα!
Και δικια μου ειναι:PΜου αρεσει και εμενα ...αλλα χωρις πολυ σιροπι...:/:
Επισης..περιμενω προσκληση απο τη μαμα σου ...για brownie και cookies !!!!!!!!!!!!!!:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και δικια μου ειναι:PΜου αρεσει και εμενα ...αλλα χωρις πολυ σιροπι...:/:
Επισης..περιμενω προσκληση απο τη μαμα σου ...για brownie και cookies !!!!!!!!!!!!!!:redface: :P
Κατακτήσεις η Pure. :P:P:P

(sorry, το διάβασμα φταίει :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κατακτήσεις η Pure. :P:P:P

(sorry, το διάβασμα φταίει :Ρ)

εχω κατακτησεις στα γλυκα:redface:

ευχομαι να μου γεμισουν την εξωπορτα με μπακλαβαδακια,ταρτες,κρεπες και σοκολατινες:redface:

(ετσι δεν κανουν οι θαυμαστες?:whistle:)


εμπρος λοιπον:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
υγρο σοκολατενιο κεϊκ
black forest
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Argiris84

Νεοφερμένος

Ο Argiris84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παγωτο οτι γευση να ναι....απλα respect!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Black Forest. Κ Ο Λ Α Σ Η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Παγωτά , προφιτερόλ , κανταίφι και δε συμμαζεύεται.

Γενικά όμως μ αρέσουν όλα τα γλυκά !! :clapup: :clapup: .Είμαι γλυκατζής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Χμμ :hmm:
Βάφλες, cheese-cake <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
εχω κατακτησεις στα γλυκα:redface:

ευχομαι να μου γεμισουν την εξωπορτα με μπακλαβαδακια,ταρτες,κρεπες και σοκολατινες:redface:

(ετσι δεν κανουν οι θαυμαστες?:whistle:)


εμπρος λοιπον:whistle:
δωσε δ/νση pure...ερχομαι να τσακισουμε μαζι τις σοκολατινες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariagezz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
cheesecake, παγωτα, σαντιγυ, σιροπιαστα, κρεπες με μερεντα! το αγαπημενο μου ομως ειναι η τυραμισου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Black Forest!!!! (Να σπάει το βύσσινο λίγο τη γλυκάδα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Αχ, το μισώ αυτό το τόπικ, με ωθεί στο να κάνω κολασμένες σκέψεις....:redface::P
Δεν θα πω ποιο είναι το αγαπημένο μου γλυκό, γιατί φυσικά δεν ξέρω... (λίγο γενικά η αναποφασιστικότητα που με χαρακτηρίζει, λίγο οι τόσοι πειρασμοί τριγύρω, άντε μετά να καταλήξω σε ένα, ή δύο, ή τρία, ή...... πολλά ζητάτε!... :P)
Προς το παρόν μόλις βγω με βλέπω να παίρνω κανένα χωνάκι παγωτό (κλασσική επιλογή ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
αγαπημενο γλυκο ;;:hmm: το παγωτο νομίζω, αλλα μου αρεσουν πολυ και οι κρεπες ,η παστα φλωρα,το ραβανι ,η καρυδοπιτα κ΄τα σουδακια

γενικα,τρελένομαι για γλυκα (προσπαθω βέβαια να μην το παρακάνω ) ,αλλοστε σε ποιον δεν αρέσουν ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLena danZa

Νεοφερμένος

Η eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Χμμμ.....αγαπημένο γλυκό....:) α ναι! macarons είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
οπ αυτο ειναι δυσκολο... ως παιδι ζαχαροπλαστη (ο λογος μου εχει μεγαλυετερη αξια :P) διαλεγω ΝΕΓΡΟ! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προφιτερόλ :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis

Νεοφερμένος

Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Προφιτερόλ και εγώ αυτό με την σαντιγύ από πάνω και με σοκολάτα γεμάτο από κάτω και στην μέση πολύ από το άλλο που είναι σαν ψωμάκι.:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προφιτερόλ και εγώ αυτό με την σαντιγύ από πάνω και με σοκολάτα γεμάτο από κάτω και στην μέση πολύ από το άλλο που είναι σαν ψωμάκι.:thumbsup:
Α ρε Μάνο μας κολάζεις μεσημεριάτικα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top