Αγαπημένο γλυκό

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η γιαγιά μου έφτιαχνε κάτι τέτοιο με λεμόνι
παει το λεμονι ή το πορτοκαλι στον κορμο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
τρελαινομαι για σοκολατες και οτιδηποτε γλυκο που περιεχει σοκολατα/κακαο εκτος απο τις σοκολατες μεντα (:sick::mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:). Επισης τρελαινομαι για cheesecake :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

Τα αγαπημενα μου ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ......;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
To αγαπημένο μου αγαπημένο μου έιναι το cheese cake.

Eπιχείρησα κ έφτιαξα ένα και πολύ μου άρεσε:DDSC06353.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
αχχχχ θελω να την φαω οληηηηηηηηηηηηηηηηη ΤΩΡΑΑΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
παει το λεμονι ή το πορτοκαλι στον κορμο?:worry:

Εμένα μου άρεσε. Φυσικά μπορεί να χρησιμοποιεί παραλλαγές στη συνταγή για να κολλάει καλύτερα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
To αγαπημένο μου αγαπημένο μου έιναι το cheese cake.

Eπιχείρησα κ έφτιαξα ένα και πολύ μου άρεσε:DView attachment 30971

cheesecake εφτιαξες ή cheese pie; Το εψησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τρελαινομαι για σοκολατες και οτιδηποτε γλυκο που περιεχει σοκολατα/κακαο εκτος απο τις σοκολατες μεντα (:sick::mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:). Επισης τρελαινομαι για cheesecake :inlove:
το κακαο παει τρομερα με το μελι..και την κανελα και το γαρυφαλλο..(μοσχοκαρφι)..ετσι το πιναν και οι αζτεκοι βασιλιαδες αλλωστε..

εγω και η οικογενεια μου εχουμε καταργησει πολυ και ρο τωρα την ζαχαρη και βαζουμε μονο μελι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κρέπες με πολύ σοκολάτα και μπισκότο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
cheesecake εφτιαξες ή cheese pie; Το εψησες;
cake cake..μονο τη βάση του μπισκότου έψησα για κανα 10 λεπτο και μετά σβουν στο ψυγείο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
τα αγαπημενα μου γλυκα ειναι::worship:Profiterol, ο κορμός,το Τιραμισού,:thumbsup:το Cheesecake,:)ο μπακλαβάς,:Dτο Τσιζκέικ:P;)γενικα μου αρεσουν ολα τα γλυκα και ιδιαιτερα οσα εχουν σοκολατα:jumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
αχχχχ το αγαπημενο μουυυ....!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αχ,τι θεμα ωραιο!!:)Και η εικονα απο πανω πραγματικα δεν υπαρχει!!!:)
Λοιπον τα αγαπημενα μου γλυκα ειναι profiterol,saus button,τιραμισου,μιλφειγ και cheesecake!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αχχχχ το αγαπημενο μουυυ....!!!!!:P:P
χρειαζομαι επειγοντως πανι ,για να σκουπισω τα σαλια απο το πληκτρολογιο..:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Αχ,τι θεμα ωραιο!!:)Και η εικονα απο πανω πραγματικα δεν υπαρχει!!!:)
Λοιπον τα αγαπημενα μου γλυκα ειναι profiterol,saus button,τιραμισου,μιλφειγ και cheesecake!!!:D
χαχαχα ναι τα σπαει πραγματικα αυτη η εικονααα...!!! Ειναι πολυ τελειο γενικα ολα τα προφιτερολ!!!:P:D

χρειαζομαι επειγοντως πανι ,για να σκουπισω τα σαλια απο το πληκτρολογιο..:lol:
xaxaxaxa ναι ετσι πως βλεπω την φοτο χρειαζομαι και εγω ενα πανι!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
xaxaxaxa ναι ετσι πως βλεπω την φοτο χρειαζομαι και εγω ενα πανι!!:P:P:P
Και εγω ενα!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
To αγαπημένο μου αγαπημένο μου έιναι το cheese cake.

Eπιχείρησα κ έφτιαξα ένα και πολύ μου άρεσε:DView attachment 30971
συγχαρητηρια :clapup: και εις ανωτερα!!!

αχχχχ το αγαπημενο μουυυ....!!!!!:P:P
στη photo ωραιο:D φαινεται αν και δεν το εχω δοκιμασει ποτε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Σαβαρέν! :clapup:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
συγχαρητηρια :clapup: και εις ανωτερα!!!


στη photo ωραιο:D φαινεται αν και δεν το εχω δοκιμασει ποτε..:/:
Δεν φαινεται μονο στην εικονα ειναι πραγματικα πολυ ωραιο γλυκο αλλα ενταξει και η εικονα τα σπαει!!!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
χρειαζομαι επειγοντως πανι ,για να σκουπισω τα σαλια απο το πληκτρολογιο..:lol:
Χα, χα κι εγώ !!!!
Ευτυχώς δεν είμαι ιδιαίτερα γλυκατζής, αλλά από του κουταλιού μου αρέσουν πολύ το νεράντζι, περγαμόντο και μελιτζανάκι !
Από τα άλλα το τιραμισού και το κανταΐφι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top