Αγαπημένο γλυκό

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
χμμ.. δύσκολο :hmm:

μ' αρέσει πιο πλ το εκλέρ.. αλλά κ η μηλόπιτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
παστα σοκολατινα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μμμμ... Δεν μ 'αρέσουν πολύ τα γλυκά.... Εκτός απο το μωσαΐκό! Καιιι το σουφλέ σοκολάτας, με παγωτό μπανάνα βέβαια... Και η καρυδόπιτα.. Και τα κεικ! ΙΙΙΙΙ και ο κορμός που κάνει η αδερφή μου! Με λικέρ μπανάνας!:D;) μούρλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αναθεωρώ όσα είχα γράψει. :P
Έχω καταλήξει ότι μου αρέσουν γενικώς η πλειονότητα των γλυκών αλλά παρόλο αυτά το εκάστοτε γλυκό θα γίνει το αγαπημένο μου όσο χρονικό διάστημα διαρκεί η επιθυμία να το φάω.
Πχ, αυτές τις μέρες ήθελα τουλουμπάκια, τσάκισα 2 κούτες και πλέον μου έφυγε το μεράκι.
Τώρα θέλω τρίγωνα Πανοράματος με σοκολάτα από τον Τάσο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αναθεωρώ όσα είχα γράψει. :P
Έχω καταλήξει ότι μου αρέσουν γενικώς η πλειονότητα των γλυκών αλλά παρόλο αυτά το εκάστοτε γλυκό θα γίνει το αγαπημένο μου όσο χρονικό διάστημα διαρκεί η επιθυμία να το φάω.
Πχ, αυτές τις μέρες ήθελα τουλουμπάκια, τσάκισα 2 κούτες και πλέον μου έφυγε το μεράκι.
Τώρα θέλω τρίγωνα Πανοράματος με σοκολάτα από τον Τάσο.:redface:

με έναν πόνο εύχομαι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McΜαρια

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εκμεκ,καταίφι και τιραμισού!Τα καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
αχχχχχ ποσο μ'αρεσουν αυτα......:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σουφλέ σοκολάτας.........

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Χμμμμ αχ τι μου κάνετε τώρα!!! Λοιπόν: τούρτα σαρλότ, τούρτα σεράνο, cheese cake, τουρτα black forest(πεθαίνω), προφιτερόλ α! και κέικ brownies και γενικά δώσε μου ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ με σοκολάτα και πάρε μου την ψυχή...!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
H πρωτη τουρτα ειναι τελεια........ποοοοοο.....slourp!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


τάρτα φράουλα



εκλέρ σοκολάτας



σοκολατόπιτα με παγωτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Και κορμός επίσης σε διάφορες παραλλαγές και τάρτα σοκολάτας και κρέπες και πολλά πολλά άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.


εκλέρ σοκολάτας
Τι εκλέρ είναι αυτό??? Αχ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
κρεπες με πολλη σοκολατα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.

Δεν ξέρω τι ακριβώς είναι άλλα μοιάζει νόστιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthie95

Νεοφερμένος

Η Anthie95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κρέπες, σοκολατίνα, cheese cake, creme brulee, πανακότα και κρέμες καραμελέ....(sorry που γράφψ τόσα, αλλά είμαι και εγώ fun δεν μπορώ να τα ξεχωρίσω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αγαπημένο γλυκό
οτιδηποτε σοκολατοειδες. θα ελεγα περισσοτερα, αλλα υπαρχει καποιος αναμεσα μας, που με λεει λιχουδα.:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


οτιδήποτε έχει σοκολάτα και φράουλα





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όχι σαλια όχι φαγητα .σε πληκτρολογια
και ποντικια..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top