Αγαπημένο γλυκό

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σπάνια τρώω γλυκό αλλα άν θα φάω σύγουρα θα είναι καριώκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αγνωστο σοκολατένιο γλυκό !!!!
Πληροφορίες, φωτογραφίες τώρα.

Είναι σαν κέικ σοκολάτας, αλλά μένει λασπωτό (και δεν φουσκώνει). Τρελή γεύση. Φώτο δεν έχω, συνταγή θα γράψω από το σπίτι. :D Είναι πολύ απλή και πανεύκολη και όποιος την έχει δοκιμάσει έχει πάθει πλάκα (αρκεί να του αρέσει η μαύρη σοκολάτα) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αφού το φτοιάξεις πάρε μια φωτογραφία να μου την αφιερώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι.. αλλά θα περιμένεις. Δεν θες τη συνταγή χωρίς φώτο για αρχή; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Συνταγή για μένα δύσκολο. Ξέρω όμως το άτομο που θα την προωθήσω. όχι στην μάνα μου φυσικά.

Φωτογραφία έχω την περιέργεια.Άσε που πρέπει να ξέρω τι να τάξω στο άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eίναι πολύ απλή πάντως.. τεσπά, θα δω τι θα κάνω.. :D (είμαι και σε περίεργη φάση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Σοκολάτα να ΄ναι κι ότι να 'ναι. :clapup: Μιλάμε για σοβαρό εθισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Είναι σαν κέικ σοκολάτας, αλλά μένει λασπωτό (και δεν φουσκώνει). Τρελή γεύση. Φώτο δεν έχω, συνταγή θα γράψω από το σπίτι. :D Είναι πολύ απλή και πανεύκολη και όποιος την έχει δοκιμάσει έχει πάθει πλάκα (αρκεί να του αρέσει η μαύρη σοκολάτα) :clapup:

kajira, πλιιιιιιιιζ μηπως γινεται να μου γραψεις συνταγη (κατα προτιμηση μεχρι αυριο:redface::P)! Και ελεγα τι να φτιαξω για τον καλο μου!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι σαν κέικ σοκολάτας, αλλά μένει λασπωτό (και δεν φουσκώνει). Τρελή γεύση. Φώτο δεν έχω, συνταγή θα γράψω από το σπίτι. :D Είναι πολύ απλή και πανεύκολη και όποιος την έχει δοκιμάσει έχει πάθει πλάκα (αρκεί να του αρέσει η μαύρη σοκολάτα) :clapup:
Εμένα γίνεται να μου το φτιάξεις; :P




Με βλέπω να διαγράφω το γαλακτομπούρεκο από τη λίστα των αγαπημένων γλυκών.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Με βλέπω να διαγράφω το γαλακτομπούρεκο από τη λίστα των αγαπημένων γλυκών.. :D

ε, όχι ιεροσυλίες.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ε, όχι ιεροσυλίες.


:P
Καλά, θα αυτομαστιγωθώ για συγχώρεση :bleh:



Θα σου στειλω εγω ενα κομματι αυριο!:P
Όχι, το θέλω απ' τα χεράκια της, δεν εμπιστεύομαι τη μαγειρική σου :tongue: :P






Όντοπικ: Επίσης οι τούρτες με σοκολάτα μ' αρέσουν!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΕΙθαι κακοθ!:'(:'(:'(
Ιέλα, τσώπα, τσώπα, σ' αγαπάμε, νι.. :console: :D







Επίσης τρελαίνομαι για καλό προφιτερόλ :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
απο γλυκο αλλο τιποτα....ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει....γιαμ γιαμ...
βασικα πεθαινω για τη σοκολατα γενικοτερα οποτε θα ελεγα οτι μου αρεσει ιδιαιτερα το προφιτερολ...φτιαχνω κι εγω πολυ πολυ ωραια γλυκα και οχι μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα γίνεται να μου το φτιάξεις; :P
Με βλέπω να διαγράφω το γαλακτομπούρεκο από τη λίστα των αγαπημένων γλυκών.. :D

Εσύ τι θα μου δώσεις για αντάλλαγμα; :P

kajira, πλιιιιιιιιζ μηπως γινεται να μου γραψεις συνταγη (κατα προτιμηση μεχρι αυριο:redface::P)! Και ελεγα τι να φτιαξω για τον καλο μου!!!!!:D

Δες εδώ: https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=180226&postcount=131
και καλή επιτυχία! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εσύ τι θα μου δώσεις για αντάλλαγμα; :P
Δε τα λέμε αυτά δημόσια.. :bleh:






Ontopic: Το κανταΐφι είναι ωραίο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α.. εσύ όλα δικά σου τα θέλεις ε; :P

Οντόπικ: Εμένα δεν μ' αρέσει. Κάνα προφιτερόλ καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Γαλακτομπούρεκο (αλλά όχι από οπουδήποτε! δε μ'αρεσει οταν έχει υπερβολικό σιρόπι:redface:)
και εννοείται cheesecake ( μα απο τα χεράκια μου φυσικά!! :crazy::slourp:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μ'αρέσει πάρα πολύ ο κορμός και το black forest. Το γαλακτομπούρεκο επίσης μ'αρέσει πολύ και πριν κάτι μήνες είχα φάει έξω σουφλέ σοκολάτας με κρέμα γάλακτος. Ήταν πραγματικά τέλειο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top