Αγαπημένο γλυκό

FaniFox

New member

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μ'αρέσει πάρα πολύ ο κορμός και το black forest. Το γαλακτομπούρεκο επίσης μ'αρέσει πολύ και πριν κάτι μήνες είχα φάει έξω σουφλέ σοκολάτας με κρέμα γάλακτος. Ήταν πραγματικά τέλειο!!!!
Black Forest! Yeah!
Γενικά η σοκολάτα! Και το προφιτερόλ (κι αυτό θα μου πείτε από σοκολάτα είναι!) :)

Chimera

New member

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Cheesecake και κορμός σοκολάτας! Σλουρππππ :D!

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
ολα εκτος απο καποια του κουταλιου...!!
τρελλαινομαι για γλυκα και χτυπαω τλχ μια σοκολατα (λευκη κατα προτιμηση) την ημερα!;)

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
Καλά, εδώ η γλυκατζού:
Σοκολάτες ό,τι να 'ναι, σε ό,τι μορφή να 'ναι, αν και μπορώ να κάνω διδακτορικό σε βελγικές πραλίνες κι ελβετικές σοκολάτες...
Από γλυκά, αγαπάω Sachertorte

σουφλέ σοκολάτας, αλλά και ό,τι έχει σοκολάτα, δεν κάνω διακρίσεις εγώ.
Επίσης αγαπάω cheesecake, αν και η γερμανική εκδοχή του, Quarktorte, είναι πολύυυ καλή!

Και τα σοροπιαστά τα αγαπάω, εκμέκ κανταΐφι, μπακλαβά, καρυδόπιτα...

αλλά επειδή είμαι σικ παιδί, λατρεύω και macarons.

FaniFox

New member

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Αμάν βρε Γίδι, μου τρέχουν τα σάλια!
Τι καταπληκτικές φώτο είναι αυτές;
Μιαμ!

FaniFox

New member

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
lol, δε φταίω εγώ βρε παιδιά...
κι εγώ κολάζομαι!!! :)

Γλυκα

New member

Η Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.
:redface: Προφιτερόλ και κορμός με τρέλλα......:clapup:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

Δανάη

New member

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 360 μηνύματα.

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

Τάρτα σοκολάτα :alljumpy:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

fandago

New member

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.
Εγώ πάντως, έχω να πω ότι στα Caprice Παπαδοπούλου έπρεπε να πάει η ατάκα "κανείς δεν μπορεί να φάει μόνο ένα", γιατί με το που ξεκινάω να τα τρώω, δεν μπορώ να σταματήσω :worry:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...