Αγαπημένη σοκολάτα

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
σοκολάτα γάλακτος με χίλια!! μου αρέσουν εκείνα τα σοκολατάκια που έχουν σχήμα κογχύλι αλλα δεν θυμάμαι πως τα λένε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Δεν ξέρω, κατά τα τελευταία χρόνια μου έχει βγει μία απέχθεια για τα γλυκά, λες και ο οργανισμός μου τα αποφεύγει για κάποιο λόγο..
Πάντως, από σοκολάτα, δεν λέω ποτέ όχι σε εκείνο τον συνδυασμό της με μπανάνα.
ΚΟΛΑΣΗ. (Ειδικά όταν την τρως πάνω στον άλλο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οι βιολογικές σοκολάτες του Σπόρου (www.sporos.org) είναι πεντανόστιμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Το παγωτό σοκολάτα σας αρέσει; Εγώ το απαιχθάνομαι. Η μοναδική μορφή σοκολάτας, που δε μπορώ να φάω και να με πληρώνεις.

Ναι, μου αρέσει. Αλλά όχι όταν είναι γλυκό.

*απεχθάνομαι

Έχεις δοκιμάσει παγωτό σοκολάτα kayak?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ρε παιδια υπαρχει κανεις που δεν τρωει σοκολατα ή μονο εγω και ο Jonny Depp ειμαστε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ρε παιδια υπαρχει κανεις που δεν τρωει σοκολατα ή μονο εγω και ο Jonny Depp ειμαστε?:P
Εγώ! Έχω να φάω σοκολάτα πάνω απο 5 χρόνια (σοβαρά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
εσείς και η γιαγιά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εσείς και η γιαγιά μου...



:lol::lol::lol::lol:

μα να μας φυγει καμια μασελα τωρα στα πισω πισω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αα εμένα η σοκολάτα είναι πραγματικά η αδυναμία μου!!!ειδικά η άσπρη...άμα αρχίσω να την τρώω δεν σταματαώ ποτέ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω γάλακτος και ειδικά Lacta:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Aσπρη crunch FTW
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ΙΟΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!! Και αμυγδάλου και γάλακτος εννοείται...
"Λεωνίδας" επίσης.
Από ξένες, μ' αρέσουν πολύ οι Godiva.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γιαμι γιαμι γιαμι γιαμι:slourp:


αχ ατιμα παιδια:beating::xtipao: μου ανοίξατε την όρεξη εν ώρα εργασίας!

τι θα κάνω τώρα εγώ ?

λοιπόν

ΙΟΝ φορ έβερ
μερέντα
φερέρο

μάλλον είμαι η μόνη που δεν μου αρέσουν τα σοκολατάκια από Λεωνίδα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
:hello:
μάλλον είμαι η μόνη που δεν μου αρέσουν τα σοκολατάκια από Λεωνίδα.:/:

Όχι είμαι κι εγώ! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μάλλον είμαι η μόνη που δεν μου αρέσουν τα σοκολατάκια από Λεωνίδα.:/:

:hello:

Όχι είμαι κι εγώ! :hello:

Νομίζω δεν έχετε δοκιμάσει τα σωστά σοκολατάκια από Λεωνίδα! :angel::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ciLiaa

Νεοφερμένος

Η ciLiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι η πιο γλυκια και νοστιμη σοκολατα ειναι η λακτα... ειναι πολυ τελεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Γενικά μου αρέσει πολύ η σοκολάτα, αλλά όχι σαν πλάκα. Την προτιμώ σε πάστες, παγωτά, κρέπες κλπ.

Παρόλα αυτά δεν μπορώ να αντισταθώ σε μία ΙΟΝ αμυγδάλου σχεδόν ποτέ. Επίσης, έχω δοκιμάσει με γέμιση μπανάνς και φράουλας, καθώς και κάποιες σοκολάτες από Ελβετία, που ήταν πολύ ωραίες.

Επίσης, μου αρέσει και η υγείας αρκετά, αλλά ανάλογα με την διάθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Νομίζω δεν έχετε δοκιμάσει τα σωστά σοκολατάκια από Λεωνίδα! :angel::D

τι να πω... μπορεί... αν και όταν ήρθε ο φίλος μου να με καλωσορίσει στο αεροδρόμ. με ένα μεγάλο κουτί Λεωνίδας, που είχε πολλών ειδων σοκολατάκια, μόνο 2 μου άρεσαν, αλλά δεν με ξετρέλαναν κιόλας...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top