Αγαπημένη σοκολάτα

litsa2

Νεοφερμένος

Η litsa2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 68 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σοκολατες υπεροχες.Ιον lacta σοκολατακια γεμιστα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγώ ήμουν φανατικός μιας Ίον νομίζω γεμιστής με εσπρέσσο, αλλα δε τη βρίσκω πιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ ήμουν φανατικός μιας Ίον νομίζω γεμιστής με εσπρέσσο, αλλα δε τη βρίσκω πιά.
Όντως, έχω να την δω πάνω από χρόνο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Εγώ ήμουν φανατικός μιας Ίον νομίζω γεμιστής με εσπρέσσο, αλλα δε τη βρίσκω πιά.
Αλήθεια ύπήρχε τέτοια σοκολάτα??κρίμα που δε τη δοκίμασα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γενικός είμαι fun της σοκολάτας ειδικά εκείνες της περίεργες/δύσκολες μέρες του μήνα!!!

Σε καμία δεν λέω όχι!!!
Η μεγάλη μου χαρά όμως είναι τα happy hippo μπορώ να κατεβάσω κ 10!!!


A ξέχασα να πω ότι δεν τρελαίνομαι για σοκολατάκια με αλκοόλ :sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα σοκολατακια με καρυδι της μαμας δε συγκρινονται με καμμια σοκολατα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου αρέσουν γενικά τα σοκολατοειδή:redface:
Τα σοκολατάκια με λικερ είναι φανταστικα...:clapup:
Επίσης με είχε ξετρελάνει μια σοκολάτα από τα jumbo με γέμιση φράουλας..Δεν την ξανά βρήκα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τρελενομαι για LACTA και μαρεσει και η CRUNCH αλλα δεν λεω ποτε οχι στις σοκολατες και τα γλυκα .....:P επισης συχενομαι εκεινες που εχουν ποτο η σιροπι οτιδηποτε και να'ναι αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
σοκολατα με αγριοκερασο
προφιτερολ μες στη σοκολατα
κρεπα με διπλη σοκολατα, μπισκοτο, φραουλα
μπραουνις σοκολατας με παγωτο βανιλια(ενιοτε βαζω σοκολατα για λιγωμα:redface:)

μπρεικ η πρασινη με τα φουντουκια
ιον αμυγδαλου στην κορυφη!
ολες οι γερμανικες, χωρις καμια εξαιρεση

gioconda, tobleron φανταστικη! και noisette!

πραγματικα αν δεν υπηρχε η σοκολατα....
ανεβαζει...δινει ενεργεια...φτιαχνει....γλυκαινει..ηρεμει... κανει καλο στη μνημη.. ξυπνα τις αισθησεις.
ειναι ναρκωτικο και κατα καιρους παθαινω εξαρτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πραγματικα αν δεν υπηρχε η σοκολατα....
ανεβαζει...δινει ενεργεια...φτιαχνει....γλυκαινει..ηρεμει... κανει καλο στη μνημη.. ξυπνα τις αισθησεις.
ειναι ναρκωτικο και κατα καιρους παθαινω εξαρτηση...


...κανει κυταριτιδα...παχαινει...ανεβαζει χοληστερινες...κρεμαει το σωμα...ειναι υποκαταστατο του σεξ...




αχχχχχχχχχχχ τελεια η σοκολατα!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
...κανει κυταριτιδα...παχαινει...ανεβαζει χοληστερινες...κρεμαει το σωμα...ειναι υποκαταστατο του σεξ...




αχχχχχχχχχχχ τελεια η σοκολατα!:D:P

πφφφ αμαν ρε λαβββ.... τοσα χρονια που τρωω σοκολατες ουτε κυτταριτιδα εκανα, ουτε με παχαινει ουτε μου κρεμασε το σωμα, τωρα για το τελευταιο... εκει σα ναχεις δικιο.:P αλλα αξιζει ακομα κι εκει.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αχχχχχχχχχχχ τελεια η σοκολατα!:D:P

αν υπήρχανε γυναίκεια σεξ σοπ , θα πουλούσανε σοκολάτες


οντόπικ:mad: :

μου είχανε φέρει από το βέλγιο κάτι απίστευτα σοκολατάκια και μολονότι δεν αρέσκομαι στο junk food (έχω πιο ποιοτικούς τρόπους να με καταστρέφω) , τα είχα λατρέψει . Το μόνο που θυμάμαι πια
(Σαν χρώμα που ονειρεύτηκα και πια δεν το θυμάμαι,
και σαν πληγή που αρνήθηκε να σβήσει ο καιρός...
Σάρκινη φωτιά, γυμνή σκιά,
το μόνο που θυμάμαι πια,
είναι τα μακριά σου δάχτυλα...)

είναι ότι το σήμα στο μαύρο περιτύλιγμα ήτανε ένα ελεφαντάκι .

Όποιος γνωρίζει πληροφορίες για το πού μπορώ να τα εντοπίσω στην Αθήνα μου στέλνει π.μ. και ορκίζομαι ότι θα τον πνίξει (η ευγνωμοσύνη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




οι καλύτερες σοκολάτες στην Αθήνα είναι σε ένα μαγαζάκι απέναντι απο μεγάλο δισκοπωλείο
γιάμι γιάμι
ασπρες μαυρες σοκολατί
με ξηρούς καρπούς
με λικέρ
με φρούτα
σε διάφορα σχήματα και γεύσεις


και κλασικά από το περίπτερο


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αν υπήρχανε γυναίκεια σεξ σοπ , θα πουλούσανε σοκολάτες


οντόπικ:mad: :

μου είχανε φέρει από το βέλγιο κάτι απίστευτα σοκολατάκια και μολονότι δεν αρέσκομαι στο junk food (έχω πιο ποιοτικούς τρόπους να με καταστρέφω) , τα είχα λατρέψει . Το μόνο που θυμάμαι πια
(Σαν χρώμα που ονειρεύτηκα και πια δεν το θυμάμαι,
και σαν πληγή που αρνήθηκε να σβήσει ο καιρός...
Σάρκινη φωτιά, γυμνή σκιά,
το μόνο που θυμάμαι πια,
είναι τα μακριά σου δάχτυλα...)

είναι ότι το σήμα στο μαύρο περιτύλιγμα ήτανε ένα ελεφαντάκι .

Όποιος γνωρίζει πληροφορίες για το πού μπορώ να τα εντοπίσω στην Αθήνα μου στέλνει π.μ. και ορκίζομαι ότι θα τον πνίξει (η ευγνωμοσύνη μου)

Côte d' or.


Όντως κόλαση, ειδικά η γάλακτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω τρωω πολυ ΚΑΚΑΟ , η ουσια της σοκολατας..τα υπολοιπα ειναι λιπη και αλλες ουσιες...

δημητριακα μουσλι -με σοκολατα μέσα - σε μπωλ..με γαλα και μελι ( μιση κουταλια της σουπας) και κακαο(μια γεματη κουταλιά της σουπας)..
μιλααμε για πολυυ κακαο(και κανελα ή γαρυφαλο καμια φορα..)...

και καλυτερη σοκολατα για μενα ειναι Υγειας.. αλλα προτιμω σκετο κακαο με μελι. ανοιγει τα αγγεια ριχνει την πιεση και μακραινει τη ζωη,αφου εχει πολλαπλασια φλαβονοειδη απο το κοκκινο κρασι.. οι κατοικοι του Παναμα που τρωνε πολυ κακαο ζουνε περισσοτερο...

Κακάουυυυυυυυυ:D:clapup:

(και εννοειται ειναι πολυ πιο ωφελιμο απο τον καφε,που ουτε τον βαζω στο στομα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσωπικά σοκολάτες δεν τρώω καθόλου, αλλα αν μια φορά το μήνα τύχει να πιάσω απο αυτό που τρώει ο άντρρας μου είναι η Λάκτα η απλή και το bueno θεωρώ πώς είναι ελαφριές και γευστικές, έχω δοκιμάσει και άλλες σοκολάτες απο διάφορες περιοχές και χώρες αλλα πιστέυω πώς με ένα κοματάκι το δίμηνο προτιμώ κάτι απλό, ισα για να φύγει η ανάγκη του οργανισμού για σοκολατα, τίποτε παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ !!!!!!​

Who's gonna taste this???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι καλά, έτσι τρώω και γώ σοκολάτα κάθε μέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ναι καλά, έτσι τρώω και γώ σοκολάτα κάθε μέρα:P

καλά εγώ και πατσά θα έτρωγα έτσι που τον σιχαίνομαι!!! :P:P

Αλλά γιατί να μη συνδυάζει κανείς 2 αγαπημένα πράγματα μαζί;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top