Αγαπημένη σοκολάτα

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γιατί καλέ; Ωραία είναι! Έχεις δοκιμάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ανακατεύομαι... :(
Όχι κι εγώ έχω φάει και είναι ωραία.Βέβαια δεν είναι για να φας πολύ γιατί πικρίζει λίγο και εμένα δε με τρελαίνει το bitter.Της δίνουν πάντως μια πολύ ιδιαίτερη γεύση αυτά τα κόκκινα μικρά πιπεροσφαρίδια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria91

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλα, εχω τρελα με τη σοκολατα.. Αφου οι δικοι μου μού λενε (κ κυριως οταν ημουν μικρη) οτι εχω στομαχι με επικαλυψη σοκολατας!:lol: Κι επισης οτι καποια στιγμη θα τη βαρεθω (ναι καλα, εγω για τη σοκολατα ζω:D).

Οπως κ οι περισσοτεροι σοκολατοφιλοι, δεν εχω αγαπημενη αλλα αγαπημενες. Κ ξεκιναω τη λιστα με τυχαια σειρα..:
*Lacta σκετη ή αμυγδαλου
*ΙΟΝ σκετη ή αμυγδαλου
*BREAK ασπρη με αμυγδαλα φουντουκια κ σταφιδες
*Caprice ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
*Maltesers (δεν ξερω αν το 'γραψα σωστα)
*Παυλιδης φραουλα
*Milka γεμιστες
*Σοκοφρετα σκετη ή με φουντουκι
*Smarties
*τα περισσοτερα της Kinder
*σοκολατινα
*3Bit
............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ααααχ..
Maltesers.:inlove:
Mεγάααλος έρωτας.XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΙΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οι σοκολάτες είναι υπέροχες κρίμα που δεν κάνει να τρώμε συνέχεια, γιατί αντί να μας δώσουν τη γλύκα που διαθέτουν μας κάνουν κακό στην υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Τώρα τελευταία μου φέρνει ο αδερφός μου μετά το μάθημα των γαλλικών του μια λακτα με μπισκοτο και πραγματικά, είναι πολυ γιαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τις προάλλες είχα δοκιμάσει μία άσπρη γκοφρέτα!!! Ήταν τέλεια!!! ;) :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γιατί καλέ; Ωραία είναι! Έχεις δοκιμάσει;

Όχι κι εγώ έχω φάει και είναι ωραία.Βέβαια δεν είναι για να φας πολύ γιατί πικρίζει λίγο και εμένα δε με τρελαίνει το bitter.Της δίνουν πάντως μια πολύ ιδιαίτερη γεύση αυτά τα κόκκινα μικρά πιπεροσφαρίδια.:P

Μηηηηηηηηηηηηη! Δεν έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι, και γενικά, δεν είμαι άνθρωπος που απορρίπτει κάτι, πριν καν το δοκιμάσει. Απλά, δε ξέρω, μου φέρνει αναγούλα η σκέψη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<3mpo0mpaki<3

Νεοφερμένος

Η Πέγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδιά μια είναι Η σοκολάτα!!! lacta με κομμάτια μπισκότου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ανακατεύομαι... :(
Χαζέ μου, έχουμε φάει μια παρόμοια.Ήταν με κόκκινη πιπεριά από τη Γερμανία,τρωγόταν μπορώ να πω.Εκτός αν προσποιείσαι,οπότε αλλάζει το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αλήθεια είχα δοκιμάσει; Και μου άρεσε; Δε το θυμάμαι. :(
Θυμάμαι την σοκολάτα αλλά, δε θυμάμαι να 'χα δοκιμάσει. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Χτες btw, έφαγα αυτή τη λάκτα με το μπισκότο πτι-μπερ. Πρώτη φορά τη δοκίμασα. Καλή ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
εγώ δεν έχω φάει τέτοιο... αλλά επιμένω... ΠΡΑΛΙΝΕΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ!
:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Και τα δύο μ' αρέσουν!!! Σοκολάτα να 'ναι και εμένα μ' αρέσει!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Προφιτερόλ από τον ''Ανδριά''...Σοκολάτα και μόνο σοκολάτα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εμένα το προφιτερόλ από τον Ανδριά δεν μ' άρεσε τόσο. Προτιμώ του Κωνσταντινίδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Προτιμώ του Κωνσταντινίδη.
να τονισω οτι εδρα στη Λαρισα!ετσι χου πληροφοριακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, εσείς οι Λαρισαίοι την έχετε μεγάλη... τη γνώση γύρω από τη σοκολάτα. Ο Κωνσταντινίδης, μικρασιάτης είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ο Κωνσταντινίδης, μικρασιάτης είναι.
ειναι μικρασιατης αλλα περα απο καποιες βασικες συνταγες που πηρε μαζι του!τις περισσοτερες τις εμαθε και τις γνωρισε στην ελλαδα καθως στην ελλαδα ασκησε επισημως το επαγγελμα του ζαχαροπλαστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μάλιστα καπετάνιε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top