Αγαπημένη σοκολάτα

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα 30 πιο καλοξοδεμένα ευρώ της ζωής μου....(:P)

Σιγά μωρέ μη χαλάσεις τόσα χρήματα για σοκολάτα. Είπαμε, αλλά όχι κι έτσι. Αν έχεις τόση έλλειψη, μπορείς να τα καταναλώσεις αλλού τα 30 ευρώ και να πιάσουν και τόπο.




























































:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τα leonidas ειναι απαιχτα απλα..
Εχω πολυ καιρο να φαω γαμωτεν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ωραια ειναι και η break με λευκη σοκολατα και σταφιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olympia92!!!!

Νεοφερμένος

Η Ολυμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει παρα πολυ η lacta!!!κυριως η απλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
αγαπητέ who... οι πραλίνες Λεωνίδας, δεν είναι απλά πραλίνες... είναι θεϊκές... είναι τέλειες... είναι και ΓΑΜΩΤΕΝ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black princess

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παυλιδης φραουλα, 3bit, lacta..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
αγαπητέ who... οι πραλίνες Λεωνίδας, δεν είναι απλά πραλίνες... είναι θεϊκές... είναι τέλειες... είναι και ΓΑΜΩΤΕΝ!!!

Είσαι ο Γιάννης και... μόλις τελείωσες.

Καλά ρε παιδιά, αν είναι έτσι, να δοκιμάσω, να μη με λέτε και σπαστικό. Πείτε μου που μπορώ να τις βρω, γιατί βαριέμαι και να ψάχνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ηρώων Πολυτεχνείου στον Πειραιά. :inlove:
χμμ, έχει και Κολωνάκι αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ κυψέλη μένω όταν έρχομαι εκεί και απ' ότι θυμάμαι, όταν παίρναμε ένα κουτάκι τη βδομάδα, μη σου πω και πιο συχνά, πριν από δύο χρόνια, το καλοκαίρι, τις παίρναμε από κάπου εκεί κοντά, σ' ένα μαγαζάκι, στη γωνία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Eγώ τα είχα δει όλα στη Χαλκίδα... δίπλα από το κτίριο που παίζει κι ο Παλαμίδης, η ομάδα σκακιού... ήταν όλα τα λεφτά, αυτά τα σοκολατάκια... βέβαι ήταν λίγο μικρά και όπως καταλαβαίνετε, πανάκριβα... 35, 40 ευρώ το κιλό... αλλά ήταν τέεεεελεια...
-----------------------------------------


:mpam: γκτουπ, γντουπ.... (χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...) με σκότωσες! ξέρεις πόσο καιρό έχω να φάω τέτοια;
-----------------------------------------


Τα 30 πιο καλοξοδεμένα ευρώ της ζωής μου....(:P)


Κουζουλού παράδες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εγώ κυψέλη μένω όταν έρχομαι εκεί και απ' ότι θυμάμαι, όταν παίρναμε ένα κουτάκι τη βδομάδα, μη σου πω και πιο συχνά, πριν από δύο χρόνια, το καλοκαίρι, τις παίρναμε από κάπου εκεί κοντά, σ' ένα μαγαζάκι, στη γωνία...

Μ' αρέσει που 'σαι αρκετά περιγραφικός. Σίγουρα είναι σ' αυτή τη γωνία έτσι; Μη πάω και είναι στην άλλη.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όχι βέβαια στην άλλη γωνία! Στη πρώτη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Είσαι ο Γιάννης και... μόλις τελείωσες.

Καλά ρε παιδιά, αν είναι έτσι, να δοκιμάσω, να μη με λέτε και σπαστικό. Πείτε μου που μπορώ να τις βρω, γιατί βαριέμαι και να ψάχνω. :P

Λοιπόν είχε(τουλάχιστον πριν 4 χρόνια)καθώς βγαίνεις από το μετρό των Αμπελόκηποι σε μια πλατεία στο δεξί σου χέρι.
Αλλά έχει (τουλάχιστον μέχρι προχθές) στην Πεντέλης στο ύψος των Άνω Βριλησσίων εκεί που στρίβεις για Μελίσσια όπως πηγαίνουμε από Χαλάνδρι.
Κατά τα άλλα είχα δοκιμάσει μια φορά και δεν ξετρελάθηκα.Ίσως γιατί δεν μ αρέσουν τα σοκολατοειδή και τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Λοιπόν είχε(τουλάχιστον πριν 4 χρόνια)καθώς βγαίνεις από το μετρό των Αμπελόκηποι σε μια πλατεία στο δεξί σου χέρι.
Αλλά έχει (τουλάχιστον μέχρι προχθές) στην Πεντέλης στο ύψος των Άνω Βριλησσίων εκεί που στρίβεις για Μελίσσια όπως πηγαίνουμε από Χαλάνδρι.
Κατά τα άλλα είχα δοκιμάσει μια φορά και δεν ξετρελάθηκα.Ίσως γιατί δεν μ αρέσουν τα σοκολατοειδή και τόσο.

Από ποιά μεριά του μετρό των Αμπελόκηποι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Λοιπόν... λατρεύω όλες τις σοκολάτες, αλλά σπάνια τρώω... :xixi: Οι αγαπημένη μου είναι μία μαύρη που έχει μέσα λίγο πιπέρι! Είναι φοβερή!!! Μία φορά την έφαγα και τη λάτρεψα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Λοιπόν... λατρεύω όλες τις σοκολάτες, αλλά σπάνια τρώω... :xixi: Οι αγαπημένη μου είναι μία μαύρη που έχει μέσα λίγο πιπέρι! Είναι φοβερή!!! Μία φορά την έφαγα και τη λάτρεψα!!! :D
υπάρχει σοκολάτα με πιπέρι?????δν το είχα ξανακούσει.......!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ούτε και εγώ το είχα ξαναακούσει ή ξαναδοκιμάσει!! Ήταν, όμως, καταπληκτική!!! Ήταν μαύρη σοκολάτα με λίγο πιπέρι! Ξέρεις, όμως, όχι τόσο όσο να καίγεται η γλώσσα όταν δοκιμάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Λοιπόν... λατρεύω όλες τις σοκολάτες, αλλά σπάνια τρώω... :xixi: Οι αγαπημένη μου είναι μία μαύρη που έχει μέσα λίγο πιπέρι! Είναι φοβερή!!! Μία φορά την έφαγα και τη λάτρεψα!!! :D

Ανακατεύομαι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top