Αγαπημένη σοκολάτα

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Η απόλυτη απόλαυση το καλοκαίρι είναι ένα μεγάλο μπολ σπιτικό παγωτό μπανάνα στο οποίο έχουμε βάλει:Μπανάνες κομμάτια φρέσκιες,σως σοκολάτα αντί για αγοραστό σιρόπι,σπασμένα ορέο κούκις και καβουρντισμένα κοπανισμένα αμύγδαλα!!Πωπω..είναι φοβερό..:D:D

(άσχετα που σε κάθε μπουκιά παίρνεις ένα κιλό..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή, καταβροχθίζω μία Παυλίδης φράουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
δοκίμασα τομπλερόν σοκολάτα και την βρήκα απαίσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Η απόλυτη απόλαυση το καλοκαίρι είναι ένα μεγάλο μπολ σπιτικό παγωτό μπανάνα στο οποίο έχουμε βάλει:Μπανάνες κομμάτια φρέσκιες,σως σοκολάτα αντί για αγοραστό σιρόπι,σπασμένα ορέο κούκις και καβουρντισμένα κοπανισμένα αμύγδαλα!!Πωπω..είναι φοβερό..:D:D

(άσχετα που σε κάθε μπουκιά παίρνεις ένα κιλό..:P)


το καλοκαιρι ερχομαι κρητη...:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
δοκίμασα τομπλερόν σοκολάτα και την βρήκα απαίσια...

Η τομπλερόν, είναι η καλύτερη σοκολάτα στην Ελλάδα... αυτό ξέρω εγώ...








Εγώ τώρα πάντως τρώω ένα κίντερ μπουένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
η τομπλερον δεν ειναι ελληνικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εμένα ρε παιδιά, δεν υπάρχει σοκολάτα που να μην μ' αρέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμένα ρε παιδιά, δεν υπάρχει σοκολάτα που να μην μ' αρέσει.

Συμφωνώ απόλυτα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή, καταβροχθίζω μία Παυλίδης φράουλα.

Ποσο παιζει να ΣΟΔΟΜΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ αυτη η σοκολατα, ποσο. :)

Επισης η τομπλερον τα σπαει.
Και ολες οι τσοκολατες του κοσμου, εκτος απο τις πολυ πικρες και αυτες που τις δαγκωνεις και πεταγεται πανω σου μισο λιτρο ποτο. Μακρια αυτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
+123456789 στην Ράνια.

-Εγώ μια Λακτα waffle 'n' praline-
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πήρα μια μίλκα με κρισπ άααααλο πράγμα:P... έφαγα μόνο 3 κομμάτια μόνο λόγω δίαιτας:'(


-Ηλίας-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αν κάνεις δίαιτα δεν πρέπει να φας κανένα.
Κάνε ότι κάνω και γω. Πήγαινε να φας κάτι και δες γύρω σου. Εγώ βλέπω κάτι χοντρές και λέω ΟΧΙ δεν θα γίνω έτσι. Πραγματικά μου φεύγει κατευθείαν η όρεξη:P
Οι μίλκο είναι ωραίες, όταν ήμουν στην σλοβακία δεν έτρωγα φαγητό, τρεφόμουν με 2 μίλκο την μέρα(1 άσπρη και μία κανονική με ξηρούς καρπούς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
δοκίμασα τομπλερόν σοκολάτα και την βρήκα απαίσια...

:!: Από τις καλύτερες σοκολάτες που κυκλοφορούν στην Ελλάδα. Μάλλον δεν ξέρεις να τρως. Αυτό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παυλίδης με γεύση μπανάνα....Απόλυτος συνδυασμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γενικά, σοκολάτα-μπανάνα είναι Ο απόλυτος συνδυασμός (σε κρέπες τα σπάει-πολύ τρέντουλας έγινα), αλλά, η συγκεκριμένη σοκολάτα, δεν είναι κι απ' τις καλύτερες κατά τη γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τα σοκολατάκια με το λικέρ μέσα και το κερασάκι είναι φοβεράααα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Α, όχι, δε μ' αρέσουν. Η αντίστοιχη Παυλίδης είναι πιο ωραία νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πω πω αυτή με το κεράσι είναι πάρα πολύ ωραία..Επιμένω πάντως στα σοκολατάκια..:DΑ!Και τα σοκολατάκια με τη Τσοκόντα και τα Φερέρο Ροσέ είναι τέλεια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα τζοκόντα είναι αηδία. Τα άλλα καλά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μα γιατί κανένας δεν έχει αναφέρει τις Λεωνίδας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top