Αγαπημένη σοκολάτα

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ασπρη.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ΣΕ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩ...........!!!!!!








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πωπω..τώρα είχα μια αναλαμπή!Φαντάζεστε να βγάλει η Lacta λευκή σοκολάτα;;:DΝα έχει αυτή τη παράξενη γεύση της lactas αλλα να είναι ασπρη...Μιαμ...:xixi:(ό,τι θυμαμαι χαίρομαι θα μου πείτε τώρα κ θα έχετε κ δίκιο..:ntomata:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι παράξενη γεύση ωρέ; Ζάχαρη σκέτη είναι...


Παυλίδης 80% κακάο φουτουγου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koka

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γεράκι (Ηλεία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σοκολατα γαλακτος :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω ότι η άσπρη δεν είναι σοκολάτα. Αρκεί να διαβάσει κανείς τα συστατικά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caaasta

Νεοφερμένος

Η caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οτι κι αν ειναι φαινεται να αρεσει πολυ..:P κ εμενα μ αρεσει!!οπως και η twix..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γιώργο είσαι βαριά κολλημένος! Εγώ πάντως είμαι εθισμένη στη σοκολάτα και αν δεν πάρω τη δόση μου το μεσημεράκι μπορώ και να πηδήξω από το παράθυρο! Και συνήθως προτιμώ παυλίδης κουβερτούρα και τη μία και μοναδική Lacta Velvet!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Σοδομιζω atm μια λακτα με μπισκοτο.
Πωπωπωππωπω.
Τσοκο εν μπισκουιτς λεει αποξω το χαρτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ γενικά, προτιμώ λόβ ιτ, κραντσ κανονική, παυλίδης 3μπιτ, γενικά κίντερ και ο θεός είναι η μπρέικ γέμιση φράουλα!!!!(και η απλή δεν μ χαλάει...)

πάντως, γενικότερα, σοκολάτα να 'ναι, κι ότι να 'ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σοδομιζω atm μια λακτα με μπισκοτο.
Πωπωπωππωπω.
Τσοκο εν μπισκουιτς λεει αποξω το χαρτι.

Έεεετσι έτσι. Τον τελευταίο καιρό έχω φάει τεράστιο κόλλημα με τη συγκεκριμένη σοκολάτα.
Γιαμ.:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Βασικά η λακτα είναι πολύ γλυκιά, δε μου πολυαρέσει.

Μάλλον η αγαπημένη μου είναι η μπρεϊκ γάλακτος, αν και καμιά φορά μου έρχεται όρεξη για υγείας παυλίδη.
Γενικότερα όμως παρατηρώ ότι προτιμώ τις σοκοφρέτες/μπισκοτοειδή με σοκολάτα γάλακτος.
Εξαίρεση τα ολ ταιμ φειβοριτ τα σοκολατάκια Λεωνίδας. Απλά δεν υπάρχουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι η Λακτα Velvet υπέροχη δεν είναι; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Παγωτό σοκολάτα, για τώρα:D.

Για τα υπόλοιπα σοκολατικά γούστα μου έχω μιλήσει:D. Ίσως να προσέθετα τα Soft Kings με σοκολάτα, αλλά δεν είναι αμιγώς σοκολάτα:(. Και μην ξεχνάτε: ΜΠΟΪΚΟΤΑΖ ΣΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΚΑΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 30%:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Κι η Λακτα Velvet υπέροχη δεν είναι; :xixi:

Μπλιαααχ, μία φορά δοκίμασα, απαίσια είναι!
-----------------------------------------
Παγωτό σοκολάτα, για τώρα:D.

Για τα υπόλοιπα σοκολατικά γούστα μου έχω μιλήσει:D. Ίσως να προσέθετα τα Soft Kings με σοκολάτα, αλλά δεν είναι αμιγώς σοκολάτα:(. Και μην ξεχνάτε: ΜΠΟΪΚΟΤΑΖ ΣΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΚΑΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 30%:P.

Μεγάλος έρωτας από τότε που ήμουν μικρό.
Κεραυνοβόλος.
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ναι, ένα magnum για να γλείψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
δεν μου αρεσει η λακτα η κλασσικη!δεν ξερω γιατι προτιμω με χιλια παυλιδης και ιον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν γενικοτερα όλες οι σοκολατες.....εχει δοκιμασει κανείς φοντι σοκολάτας???Απλά τελειο......το αγαπημενο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν γενικοτερα όλες οι σοκολατες.....εχει δοκιμασει κανείς φοντι σοκολάτας???Απλά τελειο......το αγαπημενο μου.

Αχ μες στο μυαλό μου είσαι. :heart:

Λιωμένη σοκολάτα με φράουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Σκάστε ρεεεεεεεε..:'(
:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Συμφωνώ με τη Λουκρήτια! Παχιά, ζεστή κουβερτούρα λιωμένη, βουτάμε μέσα τα φρουτάκια...
Αλλά είναι μόνο κάθε Χριστούγεννα!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top