Αγαπημένη σοκολάτα

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν μου αρεσει η σοκολατα γενικως

μα... δε γινεται αυτο :'(:'(:'( πλυθαινουν πλυθαινουν ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι εχεις δοκιμασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έχει χαλάσει η σημερινή νεολαία..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
μα... δε γινεται αυτο :'(:'(:'( πλυθαινουν πλυθαινουν ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι εχεις δοκιμασει;

χαχαχ
Υπαρχει φωλια abnormal people καπου κοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω γουσταρω τρελα την Παυλιδης με κερασι!!Πω!Πορωση ειναι!!!!!:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
:papas::papas::papas:
Χρειάζεσαι επειγόντως εξορκισμό.:)


:lol::lol:

ίσως...



έχω δοκιμάσει πολλές...
είναι και ψυχολογικό το θέμα...
Παλιά έτρωγα,αλλά τωρα...:sick:

Αλλά σας υπόσχομαι να το κοιτάξω αυτό τώρα που είμαι μικρή μην με βρεί αργότερα κανένα κακό:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Lacta love it (κυρίως αυτή με τη βάφλα)!!! Μάλιστα η νέα γεύση με τα κομμάτια από πτι-μπερ μπισκότα είναι επίσης πειρασμός θα έλεγα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Γενικα δεν ψοφαω για σοκολατες, με λιγωνουν απιστευτα και μου σπαει τα νευρα αυτο.
Kinder Bueno και ξερο ψωμι, παρα κλασικη σοκολατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Lacta love it (κυρίως αυτή με τη βάφλα)!!! Μάλιστα η νέα γεύση με τα κομμάτια από πτι-μπερ μπισκότα είναι επίσης πειρασμός θα έλεγα! :jumpy:

:jumpy::iagree: τέλεια...καλά αυτή με το μπισκότο δεν παίζεται..:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
σοκολάτα να ναι κ ό,τι να ναι!!!κυρίως προυξμώ τις λευκές:inlove:΄(μεγάλη αγάπη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Λατρεύω ό,τι έχει σχέση με Kinder σοκολάτα :D



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω πόσοι δεν τρώνε σοκολάτα, αλλά δε μασάω καν εγώ κουτόχορτο, μόνο σοκολάτα!:) Μου φαίνεται ότι όσοι λένε πως δε τους αρέσει το λένε απλώς για να εξαπατήσουν τον εαυτό τους, επειδή κάνουν δίαιτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Αφηνουμε εξω τις ελβετικες κτλπ που ειναι οι top και ας μιλησουμε για αυτα που ειναι ευκολα προσβασιμα απο τα εδω περιπτερα κτλπ.



Lock.(Πιο εθιστικη σοκολατα ever τι να λεμε τωρα)

(Παλιες αγαπες η Λιλα Παουζε και οι γκοφρετες οι Κουκουρουκου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bon Jovi

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κλασσική Lacta και γάλακτος με φουντούκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lactaki

Νεοφερμένος

Η Lactaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σοκολάτα να ναι κ ό,τι να ναι!!!κυρίως προυξμώ τις λευκές:inlove:΄(μεγάλη αγάπη)

συμφωνω απόλυτα με το πρώτο μέρος της φράσης!!! Τώρα τελευταία και εγώ έχω αδυναμία στις λευκές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Άμα υποπέσουν στην αντίληψή μου σοκολάτες απλά τις καταβροχθίζω χωρίς να υπολογίζω τεριδόνες και μαλακίες.. Είναι μια στιγμή που δν θέλω να σκέφτομαι τίποτα άλλο παραμόνο τς δύο στρώσεις κακάο και το γάλα που έχει αυτός ο θησαυρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα... δε γινεται αυτο :'(:'(:'( πλυθαινουν πλυθαινουν ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι εχεις δοκιμασει;


εχω δοκιμασει αλλα τοσο λιγο οσο παταει η γατα αλλα μου ρθε να κανω εμετο

αλλα νταξει...εμενα δεν μου αρεσει γενικα οτι περιεχει ζαχαρη
σοκολατες-γλυκα/αναψυκτικα-παγωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ρε παιδια ειμαι ο μονος που δεν του αρεσει η τομπλερον λογω αυτων των μικρων κομματιων που εχει μεσα και ειναι σαν τσιχλα? :S
Ουτε και εμενα μου αρεσει, κολλαει στα δοντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τρελαινομαι για σοκολατες γαλακτος (ειδικα Lacta). Παλιοτερα ετρωγα 2 την ημερα, δεν εβαλα ουτε γραμμαριο πανω μου βεβαια. :P Και στις υγειας δεν λεω οχι, αλλα δεν μου αρεσουν τοσο πολυ. Και ναι, προσθεστε αλλον εναν στο club αυτων που τους αρεσουν οι Kinder σοκολατες! :D

Να προσθεσω επισης οτι σιχαινομαι τους ξηρους καρπους (χωρια οτι ειμαι αλλεργικος σε ολους) οποτε δεν μου αρεσουν και οι σοκολατες μ' αυτους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
εχω δοκιμασει αλλα τοσο λιγο οσο παταει η γατα αλλα μου ρθε να κανω εμετο

αλλα νταξει...εμενα δεν μου αρεσει γενικα οτι περιεχει ζαχαρη
σοκολατες-γλυκα/αναψυκτικα-παγωτα

Δοκίμασε σοκολάτα υγείας (κακάο: 70%+) ή ημίπικρη/ημίγλυκη (κακάο: 45-60%).

Τρελαινομαι για σοκολατες γαλακτος (ειδικα Lacta). Παλιοτερα ετρωγα 2 την ημερα, δεν εβαλα ουτε γραμμαριο πανω μου βεβαια. :P Και στις υγειας δεν λεω οχι, αλλα δεν μου αρεσουν τοσο πολυ. Και ναι, προσθεστε αλλον εναν στο club αυτων που τους αρεσουν οι Kinder σοκολατες! :D

Να προσθεσω επισης οτι σιχαινομαι τους ξηρους καρπους (χωρια οτι ειμαι αλλεργικος σε ολους) οποτε δεν μου αρεσουν και οι σοκολατες μ' αυτους! :P

Έχεις υψηλό μεταβολισμό.

Μα γιατί δε σας αρέσουν οι ξηροί καρποί;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εχω δοκιμασει αλλα τοσο λιγο οσο παταει η γατα αλλα μου ρθε να κανω εμετο

αλλα νταξει...εμενα δεν μου αρεσει γενικα οτι περιεχει ζαχαρη
σοκολατες-γλυκα/αναψυκτικα-παγωτα

Ρε συ δεν υπαρχυν μονο γλυκες σοκολατες! Γι'αυτο λεω οτι δε θα εχετε βρει τη σωστη στα γουστα σας. Δοκιμασε μαυρη που εχει πολυ κακαο που ειναι πικρο, αυτες που λεει ο Crookshanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top