Έχεις βάψει τα χέρια σου με αίμα;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ωπ ψέματα είπα:redface: ξέχασα και ένα ποντίκι, το σκότωσα με πούφ όταν περίμενα τον άντρα να έρθει πρώτη μέρα στο σπίτι... Αυτό έχει αίμα όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μανια μπλιαααααχ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μανια μπλιαααααχ!!!!

Εσύ τι θα έκανες όταν πρώτη φορά θα ερχόταν το αγόρι σου(επίσημα) στο σπίτι και το ποντίκι έκοβε βόλτες;:mad::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Και ποιος δεν έχει σκοτώσει ένα τόσο δα κουνουπάκι;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
οταν ημουν πιτσιρικακι ο μπαμπας μου μου επαιρνε πουλακια , καναρινακια κ.α. επειδη τα αγαπουσα πολυ κι οταν τα επαιρνα στα μικρα μου χερακια για να τα χαιδεψω απ την πολλη αγαπη τα επνιγα.
νομιζω ειχα ξαποστειλει 3-4 ..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Κουνούπια μόνο... Ο,τιδήποτε άλλο δω (ακομα και κατσαρίδες ή αράχνες) φωνάζω είτε τον μπαμπά είτε τον άντρα, ανάλογα με την περίπτωση....

Σιχαίνομαι....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι αλλά τα έχω βάψει με μανό για την συναυλία του κοργιαλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
χαχαχαχαχα...!^^:lol::lol::lol:

Εμ...
:redface: Πέρα από τα έντομα που δεν τ' αφήνω σε χλωρό κλαρί(:devil:), τελείως καταλάθος σκότωσα το πρώτο μου ψάρι (έσκασε από το φαγητό!:worry:) και μία χελωνίτσα (δεν φταίω εγώ που είχε απομείνει σαπουνάδα στο σπιτάκι της κι αυτή πήγε και την κατάπιε!!!!:mad:)!

Να ζήσουμε να τους θυμόμαστε
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Οχι δεν μου έχει τύχει να πρωταγωνιστήσω στο 3ο νόμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Με ανθρώπινο αίμα όχι ακόμα.. :knife:Αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή..Αν προκύψει,καλώς!!!! :teasing::laugh::slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω παντως δεν βαθω τα χερια μου με αιμα αλλα με pumaro!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
το μονο αιμα που επεσε στα χερια μου ειναι κουνουπιων και το δικο μου.
Ναι εχω μια μανια να αφτοκαταστρεφομαι χεχε:knife::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από LightOfEärendil;2420031:
το μονο αιμα που επεσε στα χερια μου ειναι κουνουπιων και το δικο μου.
Ναι εχω μια μανια να αφτοκαταστρεφομαι χεχε:knife::P
μια απ'τα ιδια κι εγω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Αμε!! Οταν μαχαιρωσα τον γειτονα εκεινη τη βροχερη,κρυα νυχτα...........:ropalo::knife::xtipao::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top