Πόσο χρονών νιώθετε; Ποια είναι η ωραιότερη ηλικία κατά τη γνώμη σας;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Νομιζω οτι ο τιτλος τα λεει ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Nοιώθω 11 χρονών. Αυτή είναι η καλύτερη ηλικία κατά τη γνώμη μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε κάποια πράγματα νιώθω 15, σε κάποια άλλα 30. Δεν είναι σταθερό. :)
Πάντως ιδανική ηλικία θεωρώ τα 25: Αρκετά μεγάλη ώστε να σε υπολογίζουν και αρκετά μικρή ώστε να μην υπάρχουν ρυτίδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
18 σε όλα μου...
Αυτή για εμένα είναι η καλύτερη ηλικία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
7

Kαλυτερη ηλικια : οποιαδηποτε με καλη σχεση σωματικης και πνευματικης ακμης, χωρις πολλες εγνοιες/σκοτουρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειμαι δεκαπεντε γιατι πολυ απλα ειμαι δεκαπεντε, με ολα τα ωραια και τα καλα που συνεπαγετε! Και θα ειμαι δεκαπεντε μεχρι τον Σεπτεμβρη, μετα θα γινω 16, και θα ειμαι 16 μεχρι τον επομενο σεμπτεμβρη και παει λεγοντας. Ζω ολα οσα περιεχει η ηλικια μου και αυτο ειναι το ωραιο! Ευχαριτιεμε τα ωραια και προσπερνω τα ασχημα, και καθε ηλικια εχει τα δικα τις και για αυτο δεν υπαρχει ωραιοτερη ηλικια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
18._
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ωραιότερη ηλικία για μένα. Όλες οι ηλικίες έχουν τα καλά και τα κακά τους. :)

ΥΓ: Καλά οκ, ίσως για τα 70 να μη μπορώ να βρω και πολλά καλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
η καλύτερη ηλικία είναι στο νηπιαγωγείο....τι ξέγνοιαστα χρόνια:D
εκεί έχω μείνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ωραιότερη ηλικία για μένα. Όλες οι ηλικίες έχουν τα καλά και τα κακά τους. :)

Οι πιο χάλια ηλικίες είναι :
1) η εφηβεία αν έχεις άχρηστους γονείς, κακούς δασκάλους και πολύ σπυρί στην μούρη.
2) γύρω στα 30-34 (η κρίση των 30) αν είχες συνηθίσει μια τελείως ελεύθερη και ανεύθυνη ζωή.
3) η μέση ηλικία όταν είσαι ανασφαλής γερομπισμπίκης.
4) Τα γεράματα όταν έχεις άχρηστα παιδιά (ή καθόλου παιδιά) και δεν έχεις φιλοσοφική - μεταφυσική αντιμετώπιση του θανάτου.

Καλύτερες ηλικίες είναι πάλι όλες οι παραπάνω, αν είσαι καλά προετοιμασμένος ή απλά τυχερός.

DrStrangelove speaking :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Η καλύτερη ηλικία είναι εκείνη που δεν καταλαβαίνεις τίποτα από την ασχήμια του κόσμου…δηλαδή από το 0 έως και 3-4…
Ωραία χρόνια…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πιστέυω ότι η κάθε ηλικία έχει τις ομορφιές της, προσωπικά νοιώθω όσο είμαι, πάντα ένοιωθα έτσι, πιστέυω ότι κάθε ηλικία πρέπει να την ζούμε και όχι να την περνάμε χωρίς να την ζήσουμε πραγματικά, ωραία είναι τα παιδικά, η έφηβια, όπως και ο κάθε χρόνος και δεκαετία έχει ομορφιές που απλά φοβάμαστε να τις ζήσουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρη

Νεοφερμένος

Η Μάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Νοιώθω 25 χρονών. Η ωραιότερη ηλικία είναι αυτή που ζούμε, αν τη ζούμε κατά πώς πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά από τα 20 μου ως τώρα δεν έχω αλλάξει πολύ. Ναι, έχω μάθει να συμπεριφέρομαι πιο σοβαρά όταν υπάρχει λόγος, αλλά το στυλ μου, η εμφάνισή μου και το lifestyle μου είναι σχεδόν ίδια. Οπότε αισθάνομαι 20!:P

Η καλύτερη ηλικία είναι τα παιδικά χρόνια, ως την ΄ΣΤ Δημοτικού. ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ tops 20 Nιώθω.... το "πρόβλημα" είναι ότι οι γύρω μου αναμένουν να φερθώ λες και είμαι πολύ περισσότερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Η ωραιότερη ηλικία είναι αυτή που είμαστε..........:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ωραιότερη ηλικία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αναλογα τις περιστασεις, τις συνθηκες, τα ατομα που πρωταγωνιστουν με οποιδηποτε τροπο στην ζωη μου, και και και και 1002 αλλα πραγματα αισθανομαι καθε φορα και αλλη ηλικια...
Αλλες φορες πολυ μικροτερος και αλλες φορες παρα πολυ μεγαλος...γεραμσενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πιστέυω ότι η κάθε ηλικία έχει τις ομορφιές της, προσωπικά νοιώθω όσο είμαι, πάντα ένοιωθα έτσι, πιστέυω ότι κάθε ηλικία πρέπει να την ζούμε και όχι να την περνάμε χωρίς να την ζήσουμε πραγματικά, ωραία είναι τα παιδικά, η έφηβια, όπως και ο κάθε χρόνος και δεκαετία έχει ομορφιές που απλά φοβάμαστε να τις ζήσουμε:)

+1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Νιώθω σαν παιδί σε μορφή μίας γυναίκας. Το παιδί το βλέπουν πολλοί τη γυναίκα τη γνωρίζουν ελάχιστοι.
Και ναι δεν θέλω να αλλάξω για όσο ζω.. Τα χρόνια μου δείχνουν απλά τα χρόνια υπαρξής μου, όλα τα άλλα φαίνονται αλλού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top