Survivor #2 Tribe - Φλεγόμενες σκιές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Εγω βρηκα παντως αυτη
κι αυτη

και μια πιο απλη


Δεν πιστευω να θεωρηθει προπαγανδα για το ονομα που θελω της ομαδας:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Eγώ βρήκα αυτήν (έχει και κόκκινο χρώμα στον τίτλο)



(πιστευω θα θεωρηθει προπαγανδα για το ονομα που θελω της ομαδας:look::P)

Τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λοιπόν,από ότι βλέπω όνομα δεν βγάλαμε. =/
Εγώ ψηφίζω το ''φλεγόμενες σκιές''. Αν μετράει ακόμα η ψήφος μου.:redface:
Για εικόνες προτείνω : αυτή,αυτή,αυτή,αυτή,αυτή,αυτή ή αυτή. :P

υγ:Δεν θα είμαι στην σημερινή αποστολή,λόγω μαθήματος. :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε αυτό δεν βγήκε πρώτο;:worry:
Άν ναι,άρα ναι,αυτό:P
It's done. Διάλεξε και ένα διακριτικό.

Θα πρέπει να το "φοράτε" (υπογραφή, avatar, αλλού) κατά τις αποστολές (τουλάχιστον) για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε εύκολα σε ποια φυλή ανήκετε, για να μην γίνει λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Με ευγενική χορηγία του Βάϊου,της we<3 it, και με δημοκρατικές διαδικασίες,ορίζω ως διακριτικό την φράση ''Μην ανάβεις φωτιά που δεν μπορείς να σβήσεις'' μαζί με μία από τις δύο εικόνες στην υπογραφή.

ή
Διαλέγετε και ψηφίζετε μέχρι τις 6. :P
Οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή. (:

Γιώργο και MissKit γίνεται να έχουμε λίγο χρόνο να αποφασισουμε,ε; :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ψηφίζω την εικόνα :clapup:
Πάντα μου άρεσε που έβλεπα τους 'μάγους' να το κάνουν αυτό με τα δάχτυλα, αλλα δεν το προσπάθησα ποτέ γιατί έλεγαν ''προσοχή,μην το επιχειρήσετε στο σπίτι!'' :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Να ρωτησω πρεπει ολοι να διαλεξουμε την ιδια εικονα;
Γινεται να μικρυνουν οι εικονες για να τις βαλουμε ως υπογραφες/αβαταρ;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Να ρωτησω πρεπει ολοι να διαλεξουμε την ιδια εικονα;
Γινεται να μικρυνουν οι εικονες για να τις βαλουμε ως υπογραφες/αβαταρ;;:worry:
Εμ όλοι την ίδια έλεγα.
Στο άβαταρ μικραίνει μόνη της.
Και στην υπογραφή,την ανεβάζεις κάτω κάτω αριστερά,κάνεις αντιγραφή url και copy στον παρακάτω κώδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όλοι θα βάλετε την ίδια εικόνα. Το είπαμε και πιο πάνω. Αχ δε μας παρακολουθείτε όταν μιλάμε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
HTML:
[imgalign=right]https://ischool.e-steki.gr/image.php?type=sigpic&userid=49617&dateline=1299598983[/imgalign]

[CENTER][SIZE="5"][COLOR="#ed1c24"]Μην ανάβεις φωτιά που δεν μπορείς να σβήσεις.[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Ο κώδικας της υπογραφής. :)
Οι τροποποιήσεις δεκτές.:P

Κιτ,Ζορζ, το τελικό διακριτικό.xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Όλοι θα βάλετε την ίδια εικόνα. Το είπαμε και πιο πάνω. Αχ δε μας παρακολουθείτε όταν μιλάμε. :pfff:
:redface:
Εγω διαλεγω ειτε την αλεπου της Ιωαννας η αυτη
η την δικια μου στην υπογραφη:redface:

οκ το ειδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι όμορφο που είναι. :happy: Όσοι θα παίξετε στη δοκιμασία να το βάλετε από σήμερα. Οι υπόλοιποι μπορείτε απλώς να το έχετε στα πρόχειρα και να αλλάζετε υπογραφές πριν τις δοκιμασίες. Αν και είναι υπέροχο, δεν ξέρω ποιος δε θα ήθελε μια τέτοια υπογραφή. :redface:

Λάκι τι δεν καταλαβαίνεις κορίτσι μου; :P Την ίδια θα έχετε όλοι είπαμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Λάκι τι δεν καταλαβαίνεις κορίτσι μου; :P Την ίδια θα έχετε όλοι είπαμε. :P
Αννα το καταλαβα ΟΚ!!:redface::D

Μην με διασερνετε αλλο:baby:

Ηωρα πλησιαζει....ελπιζω να βαλατε καποια ευκολη δοκιμασια αυτη τη φορα:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω να υποβαλλω σοβαρες ενστασεις για τη σημερινη δοκιμασια και νικη της αντιπαλης ομαδας!!! Που μπορω να το κανω???
Νομιζω πως αυτα που θελω να πω ειναι περα για περα σωστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ωραία,οκ,την χάσαμε την αποστολή...αλλά:
Από την άλλη ομάδα νομίζω δεν είχαν όλοι διακριτικά στην υπογραφή τους!!!
Αυτό μας το είχε τονίσει η ΣΕ ότι είναι απαραίτητο.
Θέλω εξηγήσεις από την ΣΕ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, εγω θα γραψω αυτα που θελω να πω και ελπιζω πως θα τα λαβει σοβαρα υποψην της η ΣΕ:

Πρωτον, πριν αρχισει το παιχνιδι τονισα στην αντιπαλη ομαδα πως πρεπει να εχουν καποιο διακριτικο σημα!! Αυτο το οριζουν ξεκαθαρα και οι κανονες και παρολα αυτα, για τα πρωτα 5 λεπτα τουλαχιστον δεν ειχε βαλει σχεδον κανενας... Γενικα επικρατουσε ενα μπαχαλο και επρεπε να ψαχνουμε ποιος εγραψε τι!! Μεγαλο φαουλ...
Δευτερον, οι κανονες ελεγαν ρητα πως οποιαδηποτε λαθη στην αριθμηση ΠΡΕΠΕΙ να τα διορθωνουμε ΜΟΝΟΙ μας!! Δηλαδη τι ακριβως δεν καταλαβε απ'αυτο η αντιπλαη ομαδα?? Υπηρχε λαθος της Μαριας στην πρωτη κιολας σελιδα και δεν μπηκε καν στον κοπο να το διορθωσει, με αποτελεσμα να αρχισει ενα μαγαλο μπαχαλο!! Μονο εγω και η Λακι (τυχαιο?? δε νομιζω) ψαχναμε να βρουμε τι θα γινει με τα λαθη, ενω οι παικτες της αντιπαλης ομαδας αρχιζαν να ποσταρουν αριθμους χωρις λογικη συνεχεια, με αποτελεσμα να κανουν το counting game κωλ@@ικο... Οταν πια ηρθε η διορθωση απο τη ΣΕ ηταν πολυ αργα!! Ετσι θα μπορουσαμε να ποσταρουμε κι εμεις καθε δυο δευτερα αυθαιρετους αριθμους, ξεροντας πως θα διορθωθουνε και θα ειχαμε το κεφαλι μας ησυχο... Τεραστιο φαουλ!!

Τελος, δυστυχως δεν ειμαστε ολοι οι συμμετεχονες 15 χρονων!! Θελω να πω δηλαδη πως πολλοι δεν παιζουμε για τη νικη, αλλα για να χαρουμε το παιχνιδι, οποτε οταν δεν τηρουνται οι κανονες, δεν το χαιρομαστε καθολου... Και στην τελικη, υποθση 5 δευτερολεπτων ηταν το edit, ΕΛΕΟΣ δηλαδη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top